Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

GTS

marek (15.2.2004 11:03:35)

chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s GTS neomezenym pripojenim s agregaci 1:50 ? Zda se mi ze je to to nejvyhodnejsi co muze byt...

Chudak (15.2.2004 13:50:38)

Ruce od toho pryč, modem je rychlejší.

Pepík (16.2.2004 14:09:40)

Tak to podlož nějakýma údajema.

Anonym (16.2.2004 16:56:45)

jo, nahouby, vysoke pingy a obcas tansfer jako u modemu ale tiscali se pry zlepsuje a IOL taky jede dobre

Ladiez (16.2.2004 17:27:30)

Tak Tiscali se zlepsuje jo? To je videt, ze vo tom vis uplny houby... precti si jinou debatu o Fair User Policy, teda pokud si neporizujes ADSLko na stahovani emailu... Ja byl u Tiscali a uz nikdy vice, potom co mi z nicehoz nic utli connect na 3bytes/0, takze 15 mejlu se mi stahovalo 70 hodin... Dneska jsem dal vypoved u Tiscali, muzou si rikat co chtej, nedam jim ani korunu... Ani jsem nedostal od tech smejdu nalezity prilohy ke smlouve... Radim jenom jednu vec, zajit osobne, vzit si vsechny mozny materialy, na WC si je prostudovat a pak stejne zjistis, ze vsechno je to jedna a ta sama pakaz korumpovana ubohym Telecomem... Ja jsem se rozhodl pro GTS, protoze mi nevadi, ze v patek v 7 vecer hold nebudu moct smazit CSko, ale to je mala dan za to, ze jako jediny nepodepsali s CT smlouvu o sankcich za stazeni vic jak 10 GB d+u... Maj vlastni DSLamy v centru mesta a ty pronajimaj dal Telecomu, takze se jim vykompenzuje takovej gigastahovac jako ja... Samozrejme se muze stat, ze tady budu za mesic psat, jaky jsou GTS ... Ale to uz je osud...

Anonym (18.2.2004 08:12:45)

S tou GTS jsi opravdu mimo misu . To co pises neni pravda, jaka nepodepsana dohoda s telcomem ? Jake dslamy poskytovane telekomu ??

sect0r (16.2.2004 19:07:04)

no lado zajimavou reklamu gtsku tady delas, aniz bys je jeste vyzkousel, jenom mam strach, jestli si to tak docela nenalhavas :))) rovnou rikam, ze dokud nemas na vlastni kuzi sluzby DSL od kteryhokoliv ISP uzivatelsky vyzkouseny, tak to jsou jen kecy kecy a kecy :) kor na foru, kde se vyskytujou i lidi, ktery se danou problematikou zabyvaj a rozumej tomu "o neco vic"... zbytecne tady mystifikujes lidi! rad bych ale k tomuhle subjectu taky neco rek, a to, jestli tady opravdu nekdo jede pres GTS a jestli je ochoten se s nami podelit o sve zkusenosti. nekdo, kdo nema namazanou hubu obchodnickym gts medem, ale nekdo, kdo tu "zkusenost" ma. nejvic bych uvital informace o GTS-L a pripadne Bluetone dik

Miroslav Šilhavý (16.2.2004 19:11:38)

O Bluetone tady poslední dobou prošlo docela dost informací. Zpočátku jen kladné, dnes už smíšené.

Ladiez (17.2.2004 03:55:49)

No kdyz budes cist pozorne, tak to mozna pochopis...

Porter (16.2.2004 20:49:35)

Mam GTS adsl pres 4 mesice.... pred tim nez jsem adsl objednal jsem tu cmuchal ok koho to vzit atd. Pak jsem se rozhod a byl SPOKOJENEJ jako nikdy pred tim za 192kbs mi to frcelo 183kbs porad a pingy v cz okolo 30 pak se slo na 512 a fcelo to 420kbs porad a s pingama okolo 30 proste lahoda jednou za mesic jsem tu zabrouzdal a litoval ty co si tu stezujou ... ovsem ode dneska muzu uz taky najednou to jede mezi 90 az 200 kbs a pingy 350ms v cz... nevim cim to je mozna tim ze udelaly tu nabidku pro dial up a ted to nezvladaj .... kazdopadne jestli to tak pujde dal jsem ochotnej pockat mesic na napravu pak to od nich balim.Kazdopadne za tech cca 5 mesicu jim chci podekovat protoze to byla "zlata lajna":) snad se to bude lepsi

ins (17.2.2004 15:15:21)

mam adsl od GTS necelej tejden a spokojenej teda fakt nejsem, neustále to padá, rychlost kolísá velmi výrazně... sem trošku nasranej, ale technici z GTS mi samozřejmě řekli že je to problém na straně telecomu a agregační hranice v mym agregačnim bodě... měl sem za to že agregace bude způsobovat omezení rychlosti a ne výpadky připojení... neskutečnej kocourkov..., neskutečnej... _:((((

Miroslav Šilhavý (17.2.2004 15:32:03)

Především není ani žádná agregační hranice ;-) agregace roste lineárně až do 200 uživatelů na SSG, takže žádný skok tam není.

ins (17.2.2004 21:10:11)

no, akorát říkam co mi řek technik... každopádně tohle: [19:27] [19:34] [19:38] [20:06] [20:32] [20:38] [20:42] [20:47] [20:51] [20:56] [21:01] jsou intervaly v kterejch mi to padá, rychlost připojení neřešim, ale to že se to takhle často odpojuje mě vážně SERE (s prominutím) nejsem schopnej ani odeslat email s 10-ti megovym PDFkem... nebo zdrojovym flash dokumentem... a to je hodně zlý... :(((((