Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nastavení modemu Zyxel 650R

Nastavení modemu Zyxel 650R

Petr (16.2.2004 13:00:31)

Nemáte někdo zkušenosti s konfigurací modemu Zyxel 650R? Potřeboval bych vědět co je potřeba nastavit, aby mi fungoval PPPoA. Zatím se mi modem zasynchronizuje, ale neprovede se konfigurace - zobrazuje mi zajímavou rychlost 6144/640 kbps, ale nefunguje.

Zajda (24.2.2004 13:31:09)

Mate nastaveny spravne hodnoty VPI a VCI? Mate nastaven VC multiplex? Takhle by to melo fungovat: Menu 4 - Internet Access Setup ISP's Name= MujSkvelyISP Encapsulation= PPPoA Multiplexing= VC-based VPI #= 8 VCI #= 48 ATM QoS Type= UBR Peak Cell Rate (PCR)= 0 Sustain Cell Rate (SCR)= 0 Maximum Burst Size (MBS)= 0 My Login= uzivatelskejmeno My Password= heslo Idle Timeout (sec)= 0 IP Address Assignment= Static nebo dynamic IP Address= vaseip Network Address Translation= Full Feature Address Mapping Set= 1 Press ENTER to Confirm or ESC to Cancel:

Aleš (19.5.2005 09:02:40)

U tohoto typu modemu se s timto nastavenim nemuzu pripojit k ADSL od telecomu. Musim nastavit: Encapsulation= PPPoE Multiplexing= LLC ATM QoS Type= UBR pak to jede. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nejsou s timhle modemem problemy na telecom sitich? Ve smlouve dost strasili s pokutama. Volal jsem na podporu Zyxel tam me dost neprijemnej chlapek odkazal na telecom a tam je linka 16Kc/min, coz se mi moc nechce. Nerad bych neco zvoral, takze to mozna ve finale stejne tak dopadne.

Trouba (19.5.2005 11:00:05)

Hele, tam se nekde da zobrazit rychlost pripojeni? Kde?