Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Opět Telecom....

Opět Telecom....

Missa (11.7.2006 22:37:44)

Dobrý den, dlouhodobě sleduji články a diskuse zde na dsl.cz a to mě přimělo taky k napsání mého příběhu. Nepatřím k sortě, která neustále Telecom kritizuje, ale už mi pomalu docházej nervy. 18.4.2006 mě doma navštívil pracovník Telecomu (oblastní zástupce) a oznámil mi radostnou novinu, že zde (malá obec na Kutnohorsku) bude v dohledné době ADSL. Byla to opravdu radostná novina, protože zde není žádná Wi-fi ani nic podobného, je zde jen Bluetone (mám 1024/256 agr 1:20 za cca 2500,-Kč a reálně to běhá mezi 700kbps a 950kbps, na což si nelze stěžovat - možná jen na tu cenu. Ale alespoň nemám FUP). Abych se vrátil k tématu - ještě téhož dne jsem sepsal smlouvu a objednal jsem si ADSL u Telecomu (Extreme 3072 za cca také 2500,-Kč). U Bluetonu mám 3 měsíční výpovědní lhůtu, ale podstoupil jsem to, že ony 3 měsíce budu platit obé, aby mě nikdo nemohl nařknout. Bohužel dnes - 11.7.2006 telecom stále u mě není aktivní i přes každodenní telefonické urgence z mé strany. Naposledy mi bylo řečeno, že linka je u mě aktivní od 20.4.2006, tak chyba asi bude na mé straně. Bohužel žádný technik od telecomu u mě nikdy nebyl, tudíž nevim, co mi kde zaktivnili. Přitom si nemyslím, že by tato služba bylo něco předraženého a rád bych ji využíval. Nikdy jsem nebyl neslušný na operátory - ostatně jejich jednání je velmi příjemné, nicméně neustálé bezvýsledné přepojování odnikud a donikam je už velmi unavující. Nehledě na to, že internet mě živí a posílat 100M soubory přes GPRS se vážně nedá. Závěrem snad jen toto, od Telecomu je hezké, že ADSL cpe i do malých vesnic, ale jejich administrativní bordel je opravdu zarážející....

Anonym (11.7.2006 22:55:58)

Dej sem cislo telefonu, mrknu na to

Missa (12.7.2006 07:01:54)

Bohužel ještě žádný nemám. Nebo alespon ne u Telecomu

Ferda (11.7.2006 23:02:49)

Vážně žasnu, že si někdo koho "internet živí" pořizuje broadband. Objednej si službu pro bussines segment a to budeš koukat, jak o tebe bude postaráno.

Missa (12.7.2006 07:03:28)

Jo, to je mi jasný, ale zkus s příjmama cca 20 tis platit bussines segment o podobné rychlosti...