Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ''Zvýšili jsme rychlost Vašeho Internetu''

''Zvýšili jsme rychlost Vašeho Internetu''

melipa (14.7.2006 00:30:44)

Zdravim,... dneska mi dosel tento mail: (mam muj ISP je EMEA Telecom, a muj net je Ahojfree) Dobrý den, Vaše Internetové připojení AhojDSL Free bylo navýšeno na rychlost 3Mbit/256Kbit. Původní rychlost byla 1Mbit/256Kbit. Všechny smluvní podmínky zůstávají beze změny. Nedochází tedy k žádnému navýšení ceny, změně výpovědní lhůty ani zavedení tzv. FUP (zpomalení při vyšším objemu přenesených dat). Děláme vše proto, abychom Vám dokázali poskytnout kvalitní a rychlé připojení za příznivou cenu. Důkazem je i toto navýšení, díky kterému máte nyní mnohem rychlejší Internet při zachování dosavadní měsíční platby. Vzhledem k charakteru služby ADSL nebylo možné dopředu garantovat proveditelnost navýšení rychlosti u 100% linek, proto Vám tuto skutečnost oznamujeme až po jejím provedení. S určitou hrdostí můžeme říci, že navýšení rychlosti bylo úspěšné u všech našich zákazníků využívajících službu AhojDSL Free. Pokud u Vaší linky ke zrychlení nedošlo, je třeba provést restart modemu. Pokud jej neumíte provést přes webové rozhraní, můžete napájení modemu odpojit od elektrické sítě a po cca 10ti sekundách jej opět připojit. Přejeme Vám příjemné léto s rychlým Internetem. Kateřina Odložilíková Manažer Centra péče o zákazníky EMEA Telecom s.r.o. e-mail: info@emea.cz __________________________________________ jinak pro ty, co to porad porovnavali s CRa - uz je to taky na 3mb! sice ten upload nic moc, ale aspon ten down... jo, a pro stouraly btw.: je to neomezeny! taky uz Vam zrychlili ne? me jeste ne, pritom je z dopisu jasne, ze uz by to melo byt - mam porad 1mb - dneska jsem kontaktoval techniky, a zitra to budu resit... S pozdravem melipa

Sill (14.7.2006 00:52:04)

Jojo, to mi taky přišlo. S určitou hrdostí mi oznámili zvýšení na 4Mbps. Bohužel zatím pozoruji maximálně snížení rychlosti :) Snad to bude zítra OK. Co ostatní? Taky zvýšení bez zvýšení? ;)

Večerníček (14.7.2006 11:19:34)

Protože každej testuje a stahuje :D Chlape já stáhnu úplně to stejný co ty, a mám to taky bez omezení... a kolik platíš ty? přes litr že ?

Anonym (14.7.2006 12:08:23)

Milý Večerníčku, nespletl sis diskuzi? LOL Právě jsem dočetl tvůj příspěvek k FUP, dobrý, ale tady jsi mimo místu. Tady řešíme, kdy dojde k proklamovanému zrychlení - tedy "papírovému", hlášenému modemem (např. teď hlásí 2048 a stejně stahuje 1768). Takže jsme rádi, že stáhneš úplně to stejný co já (dvakrát denně ti nad hlavou přeletí satelit a jede to 70 Mbps, viď? (viz diskuze o FUP)), ale je nám to srdečně jedno :))) Ale abys měl klid v duši - 960 bez DPH, 4Mbps/512Kbps. (teda teoreticky ;))) Dosud to bylo poloviční)

Sill (14.7.2006 12:30:35)

Safra, zapomněl jsem se podepsat... ;)

Anonym (14.7.2006 22:23:59)

pro zajimavost jsem koukal na web Emey, ale nove rychlosti (3 mbit) nenabizeji..... maji jen ten 1mbit za 660 bez DPH. To se teda GTS moc nesnazi (Emea GTS jen preprodava, ze??)

Anonym (14.7.2006 22:56:32)

No GTS se snaží ještě míň - jejich nabídka jak na platformě TO2, tak na vlastní je cenově i na množství dat stejná, nepatrně lepší je jen agregace - 1:40, proti 1:50 u TO2. Otázkou je, jak dlouho bude moci Emea nabízet datově neomezené tarify (neznám aktuální velkoobchodní nabídku GTS), když je samotná GTS koncovým zákazníkům (1:40) nenabízí.

Anonym (14.7.2006 23:00:16)

hm, to je pravda, ale i v dobach Nextry a Telenor Networks mela Nextra FUP (dat limit) a ostatni preprodejci Telenoru byli bez limitu... tak myslim, ze ta velkoobchodni nabidka asi stale zustava bez limitu

Večerníček (18.7.2006 09:33:00)

Fakt jsi to četl, super... gratuluji myslel jsem že to tady nikdo nečte. Oki! Asi se bavíte o zrychlení u TO2...víš kapku vidím stejný problémy mezi vámi a cdma. Absolutně stejný problémy a furt to řešíte. natvrdo říkám bluetone a spokojenost a směju se jak vám tak cdma modemářům. Vím že nominovaná rychlost není to co to dosahuje, ale pořád rychlejší než ty vaše měření. A ještě jedna věc, je to o hodně levnější než ty vaše extra no Fup. Jinak mám na rok telecom mini... Ale nevidím v tom problém, přijel nainstaloval mi to a odjel. A to vše do týdne. Ale tady všude čtu jací jsou to hajzlové a tak ale ona to není pravda. za spoustu problému s konektivitou vidím ve Vás lidech. Závěr: Připdá mi to jak klábosení ožralců u piva.... Tebe to nezajímá? Tak proč stahuješ přes adsl a nadáváš na to? chceš stahovat, tak si to stahuj přes ten satelit...

Sill (20.7.2006 22:25:17)

LOL :) Oki, dostals mne :) akorát - já si nestěžuji, jen se ptám :) a teď mne omluvte, právě přelétá satelit a jdu lovit :)

Anonym (21.7.2006 10:12:57)

k zacatku textu.....asi ti opravdu nedochazi ze to tvy pripojeni muze mit jen 10% populace.

Večerníček (21.7.2006 11:33:26)

10% lidí ? Jakto? NEPŘIPADÁM SI NIČÍM VÝJMEČNÝ...

Lanyz (14.7.2006 12:52:59)

jj taky jsem to dostal, ale zatim zadna zmena... Vcera jsem jim psal mejla ale neozvali se tak nevim.

Anonym (14.7.2006 18:02:34)

tak uz mi to dneska zrychlili... :) puvodne (1024/256) momentalne: 2 540 kb/s (317,5 kB/s) / rychlost: 262 kb/s (32,8 kB/s)

Sill (20.7.2006 22:26:23)

Už to taky frčí, stačilo poslat mail. Zapomněli resetovat port na DSLAMu, prý. Tak vzhůru :)