Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GTS - jen to už ne

GTS - jen to už ne

pórek (19.2.2004 19:29:06)

Tak jsem si pořídil ADSL!!! Od GTS (v Brně). Paráda. Až na to, že tento příspěvek píšu z modemu, jelikož to jede rychlostí hovnivála a ani se mi nenačte tato stranka.

Patrik (19.2.2004 19:31:30)

Vitejte do klubu (nemam GTS ale Skynet, nicmene to vyjde nastejno ;)). Nemohu Vam nic poradit, vsechno tu bylo vysvetleno 100x, proctete si fora hlavne FUP u nextry, ADSL a on-line hry, Lednova prekvapeni ... Budete okamzite mit jasno ...

pórek (19.2.2004 19:35:49)

Jo je to príma platit 1150 za paušál kterej nejede + 800kč za to jak jsem připojen přes modem. Paráda. Místo 800 měsíčne je to 1950 měsíčně. To je aspoň lákavá nabídka.¨ Všichni se připojte, je to velice výhodné!!!

John (20.2.2004 14:26:47)

No me po zavedeni FUP u nextry rychlost vylitnula skoro na dvojnasobek, taham tak tech 5-6 GB mesicne ..

Arnost (20.2.2004 09:35:34)

Pánové, strašíte mně, sotva jsem odjednal megovku, tak už přemýšlám o druhé ;-)

Anonym (20.2.2004 11:18:04)

Bohužel ADSL a agregace je postavena tak, že čím více uživatelů a čím více stahovačů, tak je služba pro běžného uživatele horší. Ti ISP, kteří si to už vyzkoušeli a zaflákali si portfolio stahovači -> nabídka unlimited služeb za nejnižší cenu, zavádějí FUP. Teď si to musí vyzkoušet i GTS a další. To je holt vývoj :-(

Miroslav Šilhavý (20.2.2004 11:22:38)

A to jste vzal kde? Počet uživatelů na agregaci vliv nemá, pouze poměrné zastoupení stahovačů.

Jeff (20.2.2004 13:22:38)

Můj názor je, že ti skuteční "stahovači", kteří chtěli a chtějí ADSL používat v podstatě non-stop ke stahování na tuto službu v minulosti netrpělivě čekali a když se objevily nové nabídky (512/128), zvláště Tiscali, tak si službu aktivovali. Myslím si tedy, že už mnoho stahovačů, kteří by čekali až doteď není, a že to co potkalo Tiscali už GTS nehrozí. ADSL se u nás teprve vyvíjí, a věřím, že časem se dočkáme kvalitní služby, tak jako je to ve světě. Pamatuji se na začátky interentu přes kabelovou televizi, jak spousta lidí nadávala a tuto službu zatracovala. Nyní má tento způsob připojení mnoho spokojených zákazníků, některé z nich znám osobně. Myslím, že pro rozvoj trhu a zkvalitnění služby je nutné, aby přibývali noví uživatelé ADSL. I Telecom se tomu bude muset přizpůsobit a možná nakonec bude rád, když budou jednotliví ISP nabízet službu přímo, bez jeho účasti. Ušetří si tím spoustu problémů a nadávek na jeho adresu. Uvidíme, věřím, že se během roků 2004-2005 dočkáme kvalitnější služby, která bude mít konečně spokojené uživatele.

Jeff (20.2.2004 13:29:36)

Pokud se vám nenačte ani tato stránka, tak službu reklamujte! GTS doteď nabízela služby hlavně pro větší zákazníky - tedy menší i velké firmy. Nevím, co s jejím jménem udělá orientace i na zákazníky z řad domácností, ale myslím, že GTS se bude snažit své dobré jméno udržet a problémy řešit. O jejich zájmu mít spokojené zákazníky svědčí i non-stop technická podpora na bezplatném čísle. To taždý poskytovatel nenabízí.

Karel (20.2.2004 17:03:09)

No to mi ani neříkej, objednal sem megabit a stale nic :o(.

Karel (20.2.2004 17:03:26)

No snad už to bude zřízený a doufám, že to pojede...