Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Toto mi přišlo mailem, pak že to nejde slušně, ;-) Viva Telecom ala Španěl ...

Toto mi přišlo mailem, pak že to nejde slušně, ;-) Viva Telecom ala Španěl ...

y2k (24.7.2006 20:06:34)

Slušně napsaná stížnost na Telecom: Velice mne stolicuje, když se ani za nejvyšší bytost na nebesích nemohu nikam dovolat v síti Telekomu. Ty příslušnice nejstaršího řemesla na infolince ze mne dělají samce domácího tažného zvířete zbaveného své samčí ozdoby, a tak jsou všechny jejich rady na výměšek z tlustého střeva mého trávicího traktu. Občas se tak rozčílím, že musím ty příslušnice nejstaršího řemesla poslat do análního otvoru domácího zvířete produkujícího mléko. Tím chci říct, že celá komunikace s Telekomem je na ženský pohlavní orgán a já si při ní připadám jako mužský pohlavní orgán.

Nargon (24.7.2006 20:28:09)

Jo, to je pekna stiznost, tu si urcite rozeslou urednici po celem telecomu.

MontCorbier (24.7.2006 21:00:56)

TO2 chystá wi-fi 5GHz ?? nevíte o tom nějaké info ??

hehe (25.7.2006 16:41:46)

dobrý, taky si nekdy připadám jak výše zmiňovaný "samec domácího tažného zvířete zbaveného své samčí ozdoby" a to ani nemusím telekoňom volat...

Anonym (26.7.2006 11:10:44)

No a není to důvod zamyslet se nad sebou? Nebo aspoň nad tou samčí ozdobou...:-)

Provider (26.7.2006 02:58:13)

To je moc pekny. Melo by se to nekde vyvesit, aby se lidi naucili jednat jako v rukavickach s palici v ruce. :-D