Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

ADSL

Jirka (27.7.2006 13:33:03)

V srpnu mi končí roční závazek u ADSL od Českého telecomu a jsem na rozpacích jak dál. Zda setrvat či zda změnit poskytovatele.

miroslav (27.7.2006 14:50:32)

Nevím, co bych ti na to řekl, či vlastně napsal. Mám již skoro rok připojení k internetu přes Wifi a jsem maximálně spokojen. Jede to bezproblémově, alespoň u mne.

MontCorbier (27.7.2006 16:09:54)

Záleží na tom, v jaké lokalitě žiješ, pokud je dosah sítí Radiokomunikací a Telenornetwork, rozhodně bych telecom zrušil(musíš totiž platit min. paušál cca 350Kč, otázka je jestli provoláš i víc a máš tarify pro náročné, potom může být ponechání rozumnou volbou), ovšem pokud používáš jen internet a voláš málo zvol některého z těchto poskytovatelů, spíše bych se klonil k Radiokomunikacím

Anonym (27.7.2006 22:18:36)

pffff. Telenor:-/

Anonym (27.7.2006 22:19:02)

pfff. Telenor:-/

Anonym (27.7.2006 23:00:29)

Toť otázka! My ale nevíme, jaké máš možnosti připojení, jaké máš nároky na připojení, kolik můžeš (chceš) za připojení platit... Pokud se budeme bavit pouze o ADSL na platformě TO2, tak ti sice jiní poskytovatelé nabídnou za stejné peníze větší limit na data, ale v případě problémů se budou vymlouvat na TO2. Navíc počítej s tím, že budeš klidně i několik týdnů bez netu a také si dej pozor na nepěkné doplatky za nadlimitní data u některých poskytovatelů...