Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Varuji vsechny lidi co skoci na spek telecomu!!!!!!!!!!

Varuji vsechny lidi co skoci na spek telecomu!!!!!!!!!!

sarka (3.8.2006 23:48:47)

Muj kamos se upsal pred rokem telecomu s tim,ze bude mit dvanacty mesic za korunu a ejhle zlodeji proradny,zadny mesic za korunu,stacilo ze v te dobe mel vypadek a uz nema narok!!! Jsou to hnusny zlodeji celej telecom,varuji Vas pratele dejte si na ne pozor!!!!!!!!!

lucilicky (3.8.2006 23:57:05)

Mozna je to tim ze je to spanelsky internet,radsi si poridim nejaky cesky treba volny.cz

Anonym (4.8.2006 09:24:53)

Jasně, volny = Czech On Line (from Austria) :))) lol

Uris (4.8.2006 09:33:44)

Máš to špatně.

Nikki (6.8.2006 09:53:38)

Jasne. Porid si misto spanelskeho internetu rakousky. Tim to vyresis.

Anonym (3.8.2006 23:59:29)

Nepravdivy kecy

sarka (4.8.2006 00:27:25)

Tak si porit telecom a pak na mi napis jak jsi spojenej!

Anonym (4.8.2006 10:51:59)

S tecomem je to šílený - tyhle chyby mi udělal, kdybych byl jinde tak se mi to nestane: 1.-8.)Křeček překousal přivodní šnuru u mě v pokoji. 9.-10.)Šňůra pod křeslem taky nebylo to nejlepší řešení. 11) změnil sjem si heslo do internetu, a net nefungoval - když mi poradily abych si ho změnil i v modemu, je ok. 12.-15.) mobyl jsem zakazal nabijet v zasuvce kde je zapojenej modem(nějak se zapomělo zapojit ho spátky). 16.-17.)V PC ze zalíbylo viru.

Uris (4.8.2006 11:06:12)

Mě zas ten telecom štve, tuhle mi řekli, že u mě je dostupnej internet expres. Tak jsem se těšil jak budu serfovat a ono nic. Prevíti neřekli že musím mít modem. Jsou to šmejdi. Nikdy víc TO2:o)))

Anonym (4.8.2006 11:41:02)

Ty si ale..., ty nevýš že musíš mít modem ??? - vždyť ti ho i nabízí. Mě ale podvedli,ňeřekli mi že když se chci něco stáhnout, tak potřebuju počítač.

Anonym (4.8.2006 12:18:53)

Já mám obojí a internet furt nic, pořád mi to píše, že sem připojenej, ale žádnej internet na mě z monitoru ještě nevyskočil!?!

q (4.8.2006 12:36:14)

Buď rád, co kdyby na tebe vyskočil blaster ??, měl bys cca 1 min na to nechat se vyléčit, potom bys byl vypnut (u počítače je tlačítko kterym se zapne, ale nejsem si jit sda jej máš taky). A Telekom umyslně zavyrovává PC, tak pozor na něj. PS: zajimalo by mě jaky vir chytila sarka.

Anonym (4.8.2006 14:26:13)

ASi nemoc silenych krav...

LOL (22.9.2006 01:38:53)

LOL

hahahaha (22.9.2006 01:43:10)

asi jo

Anonym (19.3.2007 04:29:53)

O2 no comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Qui (5.8.2006 15:21:45)

S tema virama v souvislosti s adsl obecně tak na to bacha mezi zákazníkem a int sítí není žadný pc kde by běžel nejaký profi antivir prostě adsl je díra do světa a podle toho je treba se zařídit

Anonym (5.8.2006 16:11:09)

No výš, ten PC s fw a antivirem tam musíš dát ty, bez něj se na net nedostaneš, aspoň mi to bylo někym řečno, když jsem měl doma modem, drát do elektriky,drát do telefonu, a nevěděl jsem co s tim 3. drátem, tech děr do světa(pri se to menuje modem) tam ale je mnohem víc, ptal jsem se proč, prý kvuli chlazení.

pet007 (6.8.2006 20:29:22)

Vážně: Jednou jsem Blastera chytil i na svůj (jinak velice dobře zabezpečený) pc - bylo to při reinstalu win, antivir ani jiná ochrana ještě nebyla. Lidi, víte, že já z něj měl, kluka jednoho červovitýho, radost? Fakt, měl.

Uris (4.8.2006 12:45:05)

Co to je ten počítač? to taky musím mít?:o)

Anonym (4.8.2006 13:10:37)

Ja si ho nakonec koupil, vepředu je to ze skla, a vzadu to ma dvě takový ty díry na dráty, daly mi k tomu i ty dráty, jeden drat jsem do toho zapojil - měl takovy 3 plechy nakonci, druhym koncej jsem jej zapojil do tá díry ve zdi(vyndal sjem lampičku, ale nevadí, ten počítač taky svítí - a víc), ten druhej jsem tam dal taky, a svazal jsem s tim drátem od modemu uzlem (jinak propojit nešly - ten od modemu ma 8 plechů, ten od pošítače víc.), ale pořad jen svítí, a internet nikde.Asi si necham ten internet od někoho jinyho, ten telekom je neschopnej.Dám je k soudu.

Uris (4.8.2006 14:48:35)

Přišel jsem na další klamavou reklamu, sice nemá nic společnýho s TO2. Ale to nevadí. Koupil jsem si ten tampón co furt vychvalujou v televizi, že se s tím dá plavat, surfovat,jezdit na kole a další ty věci. Tak jsem to doma pln očekávání rozbalil, ale vůbec nevím jak to použít. Je to kus nějakej vaty s balistickou dráhou letu a kus kaničky u toho. Tak co s tím?

Anonym (4.8.2006 16:18:28)

Taky jednu přidam, mam zlomene obe nohy a jednu ruku. V te reklamě bylo že mi dá křídla, no a když mi nerostla, tak jsem to chěl urychlit, a skočil jsem se třetího patra.

Roman (5.8.2006 23:15:48)

Spis mi pripada, ze tady nejaky zamestnanec telecomu zesmesnuje sve zakazniky a dela z nich blbce, aby zamaskoval vlastni neschopnost. Delani blbcu ze zakazniku ale slo telecomu vzdy ze vseho nejlepe, takze se ani neni cemu divit.

Anonym (5.8.2006 23:27:11)

Ty prispevky sly z ruznych iP adres!

Roman (6.8.2006 11:17:35)

Nerikam, ze vsechny sly z jednoho zdroje, ani ze je vsechny psal jeden telekomista, a ani ze jsou vsechny od telekomistu. Jsem ale presvedcen, ze vetsina od telekomistu je.

Anonym (7.8.2006 08:53:54)

Většina je - obávám se, od normálních lidí... Jenom si dělaj srandu z někoho, kdo ani neví, k čemu se internet používá. Pokud by ses chtěl domluvit s někým z telecomu, doporučuji zavolat si přímo tam.

Anonym (4.8.2006 13:23:08)

A já si stáhl - kalhoty - a světe div se, žádný internet jsem k tomu nepotřeboval, ani počítač, ani telecom.

Anonym (4.8.2006 13:26:24)

Takže, oni mě nepodvedli ?

Anonym (6.8.2006 20:26:19)

No, mě ty s...ě neřekly, že si mám ty kalhoty stáhnout, takže čistírna stála 400,- a jako reklamaci ji to nechtěj uznat, potvory.

Anonym (9.8.2006 12:21:19)

Chci si pořídit křečka, ale bojim se, že mi překouše dráty. Nevíš, jak to mám zabezpečit? Dělaj se na křečky náhubky?

Forest (11.8.2006 09:25:28)

Zkus to přes WPA...

Anonym (12.8.2006 01:17:11)

nech mu u zubare vytrhat zuby!!!

Anonym (7.8.2006 08:51:20)

Normálně mi z ničeho nic vypadnul interet - při luxování jsem shodil modem a vyrval z něj všechny dráty. Světe div se!!! Pak sem si je musel všechny zapojit zpátky sám! Oni normálně neposlali zdarma technika!

Anonym (7.8.2006 09:53:44)

Když jsem s nima mluvil tak po mě chtěli abych se podíval cö svítí na modemu. Když jsem vyšel do toho deště na střechu, z ty igelitky vylil vodu, potom i protřepal modem aby tam voda nebyla, a řek jsem jim, že na něm nic nesvítí ( nadával jsem na tu vodu, a proč mě nutí chodit na střechu vyndavat ten modem z louže) tak mi rekli že je to modemem.Nechápu jak tohle mužou někomu říct - vždiť je to jasna jejich chyba !!!

Danik (7.8.2006 12:27:01)

Tak u obouo příspěvků jsem se pobavil :D

Anonym (7.8.2006 12:26:40)

To jsou teda zmrdi v ty Telefonice! To je sprostota! Navic kdyz za tu sluzbu platis takovou paaaaalku (400kc). To si rovnou muzes koupit vyhrazenou lajnu ... jsou to kurvy, spravne by ti meli dat k ty sluzbe domu negra jako bundle ...

sokol (5.8.2006 17:07:12)

Telecom už Nikdy! Nikdy!Nikdy!S odhlášením potíže. Monopolismus pražský v......ý. Divím se,že je ještě někdo nezažaloval za ty věčné lži. Zrušit je a zavřít celou centreálu.

Anonym (5.8.2006 17:23:45)

Zrus sebe a zavri hubu

Taky anonym (6.8.2006 11:00:27)

Hele tyobranáři Telecomu, vyser si oko

Anonym (6.8.2006 11:12:45)

Hele ty vypatlance, jdi do prdele

Anonym (6.8.2006 20:25:12)

Jasně, a na moravě se budete dorozumívat kouřovýma signálama, viď :)

ahoj (8.9.2006 02:18:28)

A proc ne vzdyt tam porad plavete tak ty kourovy signali by byli na miste ne?!

Anonym (4.8.2006 09:25:14)

A nedával Telecom za korunu ten první měsíc???

pepe lope (4.8.2006 09:36:13)

hmm nj dementek.. za 1 kc byl prwni mesic to je fakt... ale jestli to twuj chytrej kamosh zaplatil tak proc ne ;p

Anonym (12.8.2006 01:14:11)

Ty blbecku vubec nevis oc tady jde,nejsi nahodou telekomous???

Anonym (12.8.2006 09:37:00)

Telekomouši nepoužívají "w" v každým slově.Tohle je vyjadřování 15 letýho fakana.

Anonym (4.8.2006 09:43:52)

Ja jsem slozil basnicku:

lukaso (5.8.2006 11:42:50)

záleží jakou službu má... Protože 12 měsíc byl jen u jedné IE Optimal,,, a pokud v průběhu roku provedl změnu rychlosti tak ať se nediví

lukaso (5.8.2006 11:43:49)

a určitě to nebylo kvůli výpadku to je blbost...

ÄE (5.8.2006 18:15:20)

http://safe.wz.cz/telecom.htm

ÄE (5.8.2006 18:17:09)

Co řeknou obhájci Telecomu na tento link? http://safe.wz.cz/telecom.htm

Dandy (5.8.2006 18:36:27)

To už tady proběhlo. Upřímně řečeno, kolik procent lidí co mají nějakou službu od kteréhokoli ISP nadává? Jsou to jednotky a bude to všude podobné. Někdo má holt smůlu a někdo pindá z principu. Další věc je kolik stížností je oprávněných. Je to nekonečná debata, která nikam nevede. Sympatie a antipatie jsou závislé na detailech a to co jednoho rozzuří je jinému šumafuk. To že někdo nadává nemusí vůbec nic znamenat. Zkuste jít do McDonalda a než vám dají jídlo pošlete je všechny do pr.ele a jsem zvědavej jak vám bude chutnat, když si představíte, že si do vašeho burgeru půlka směny odložila slinu. No a když budete na operátora na infolince blejt své mindráky, myslíte, že bude urgovat vaše požadavky (nejsem operátor na infolince). Váš neoblíbený poskytovatel má výbornou šanci změnit vlastní image a zkřivený pohled některých zákazníků. Nechme se překvapit ...

Anonym (5.8.2006 19:07:31)

Respektive, predtavte si technika druhe urovne u TO2, ktery si muze vybrat z rekneme 100-200 aktualnich problemu a co asi udela s problemem u kteryho napsal operator z linky 800 neco ve smyslu "zakaznik je arogantni a neprijemny, chce okamzite reseni" Opravdu si myslitze ze tomuhle bude ten technik volat jako prvnimu? Nebo si z tech 200 zaznamu o problemu vytahne jinej?

Xspy (5.8.2006 23:40:40)

Masochizmus já rád - já si je vybíral a kupodivu jihli nebo jsem se sprostě kochal jejich výjevy ;)

Anonym (6.8.2006 01:57:19)

Nj, taky uz te vyrazili

Xell (6.8.2006 12:37:54)

No a řeknu vám, že operátoři vám pomůžnou možná tehdy když budou mít dobrou náladu, ale na operátora s dobrou náladou jsem ještě nenarazil, aspoň u českého telcomu, a asi nenarazím. (ještě že jsou hovory na info liku zdarma nebo bych protelefonoval majlant a ho*no s toho, protože i když s něma se znažím sprovoznit internet 2hodiny, tak stejně nejede viz. přízpěvěk vřed. A zase při psaní tohoto přízpěvku mi spadl net, neví nějaký právník, zda tímto telecom neporušuje smlouvu??? Protože bych si rád zařídil nějakého provozovatele, který mi zařídí připojení, kde budu aspoń 10minut připojen (moctoho nechci ne???).

dsl (6.8.2006 12:39:22)

zahoď modem a připoj si wifi

Anonym (7.8.2006 08:40:03)

nabylo by vhodnější napsat zahoď pc a pořiď si lopatičku a kyblíček?

Danik (7.8.2006 12:25:13)

Nebo rovnou vidle.. :)

terorista (26.8.2006 21:23:31)

widle ne, treba linux nebo meka.

Anonym (6.8.2006 20:01:22)

Ale u tvého netu jsi největší problém TY SÁM! Hodinu smolíš příspěvek o ničem, místo toho, aby napsal typ modemu, vzálenost od ústředny, počet telefonů, jestli mají podobné problémy i lidé v sousedství. A jestliže spadne net při zvednutí telefonu, pak to máš buď špatně zapojené, nebo je vadný splitter - pravděpodobně u tebe, ale může to bít i ten na ústředně. PS: z tebe bude mít "ohromnou radost" každý provider :-)))

Danik (7.8.2006 12:24:35)

Měl tam technika, ten by na všechny tyhle věci měl přijít...

Anonym (9.8.2006 12:22:18)

A na co technik přišel? Že "nejde internet"???

modrasek (7.8.2006 08:01:29)

V Telecomu se nevyráží ale reorganizuje :-)

Sergey (8.8.2006 17:46:20)

No pokud vím, tak tomu neříkají reorganizace, ale optimalizace, kolego :D

q (6.8.2006 08:52:12)

nejsi vodní?

Anonym (6.8.2006 08:49:34)

Ono to ani neusí být tim, že by si ho nevzal, ale ten kdo křičí, s tim se nedomluvýš(ono:"Vy ču... , nebudu nic dělat, zjistěte si to sami,jste za... ho..., je to u vás deb..., dam vam výpověď idio ..., ať mi to funguje hned hov..., ani mě nenapadne abych vam něco říkal ču... " - pro operátora znamená: kdosi volá(nic víc), ale co chce neřekne - a jak z toho chcete poznat že má ztratovost 0,1% na jeden server v USA?),nejlepší je uzavřít hlášení, protože se stejně nic nevyřeší. Ten kdo udělá, nebo řekne, již potřetí to samé(skoro) ,a řekne pravdu, ten většinou funguje rychle, protože: 1) zjistíš co vlastně hlásí 2) zjistíš kde je závda , nebo kam předat aby to rychle zjistily 3) většina chyb je u zákazníka, a s nim to dáš do pořádku. PS: velmi rád mám začátek hovoru:"Já jsem jen blondýnka, ale jestli mi budete řikat co mam dělat..." cca v 90% vyřešíš(když je u ní chyba), a je to rychlé a pohodové. Ale "Já jsem ing, já tomu rozumim ..." v 90% nevyřeší (když je u něj chyba) - občas si říkam čeho ing.

modrasek (7.8.2006 08:00:19)

Nevím blondýny ale co si pamatuju nejlepší byly sekrekářky. Ty dělaly skutečně jen co se jim řeklo. A čím "chytřejší" uživatel tím zpravidla horší komunikace. Zvládnout rozzuřeného zákazníka by měla být jedna z vlastností každého operátora. Dobrý operátor zvládne každého zákazníka. Špatný rozzuří i toho klidného.

Anonym (7.8.2006 08:16:20)

Mam s touhle konkretni praci u Telekomu svoje zkusenosti a musim ti rict, ze se k zakaznikum vzdy chovam slusne, ale nekdy je to opravdu tezke. Zvlast kdyz clovek prevezme poruchu kterou nekdo opomnel resit a na druhy strane najde cloveka, s kterym se nekdo trikrat dohodl, ze mu bude volat, at sedi u PC a nakonec nezavolal. Proste tam chybi vetsi mira osobni odpovednosti ... ale tak je to nakonec se vsim ... i ve volbach je to videt kdo z volicstva ma ty koule na to nalozit na sebe vic osobni odpovednosti a kdo si preje byt opecovavan statem.

modrasek (8.8.2006 08:15:02)

Toz byvali kolego at se ti dal dari. Obcas se najdou i taci zakaznici co podekuji za pomoc. Co si pamatuju nebylo jich zas tak malo. To pak dava pocit ze to neni prace na h.... Navzdory managementu, zejmena polskeho ;-).

Anonym (6.8.2006 20:23:43)

Třeba že sis to vymyslel, ne??? ;)

Hanka (9.8.2006 20:49:41)

No mám podobnou zkušenost, akorát mi to píše že změna rychlosti je provedena a zatím net běží stále stejně pomalu jako před změnou. Technik zjišťoval jestli náhodou nemám tak zavirovanej pc, že by mi brzdil rychlost na 512 místo objednaných 3072. čemuž se mi nechtělo moc věřit, že by to mohlo být až o tolik. a teď to ten technik předal jinej technikům a týden čekám a stále se nic neděje už se ani nikdo neozval. Sem zvědavá jak mi to naúčtujou.

Xell (6.8.2006 12:25:47)

Čekal jsem na nařízení služby 3 měsíce (a teď prý v televizi dva měsíce zdarma to je hezké, když 3 měsíce nepůjde internet) a pořád internet nejel, a účty abych platil, to bylo, předtím, fakt hezké, takže v září prchám od telecomu, protože vůbec neumí dodržovat smluvní podmíny, internet má být funkční a prý to je kompaktibilní a s modemem, modem jsem kupoval za 1000Kč a internet ani skoro po roce nejede tak jak by měl jet, čím to je??? Modemem asi ne když už mám druhý a jiné značky a že by to bylo tím, že mám někde nějaký špatný kontakt, tak tím to nebude, protože jsem tu měl technika od českého telekomu a ten se neuměl hodinu připojit ani a pak se mu to na minutu podařilo a pak to vypadlo a on řekl, že "internet jede normálně" (to si nemyslím, že je normální když nejede), a ještě si chtěl zaúčtovat práci, taqk jse ho vyhodily, a internet nejede, a když zavolám na info o internetu, tak mi neveznou telefon a ukončí mi hovor, nebo mě odbyde operátor, že asi je nějaký problém, v domácnosti a pak když řeknu, že technik nic nenašel, tak řeknou no, to já odsaď nemohu posoudit, a pokud tam nic nechnik nenašel, tak nevím co s tím je. A internet jede, ale tím stylem, že tam nejste někdy ani minutu, a sluchátko musí být zavěšené a nesmí se volat, ale internet se samovolně odpojí. Takže spíš bych řekl, že český telecom, nebo teď telefonica 02 by neměla mít vůbec licenci na poskytování internetu, když neumí tyto sluby zajistit a když si od ní odlásíte připojení, tak vám odřízne kably od internetu a by máte s ostatními připojeními smůlu, tak vám, zbývá jedině šáhnout po wi-fi, a máte 95= jistotu, že bude lepší než váš stávající provozovatel český telecom, nebo spíš by se měl nazvat český telecom. A s operátory českého telcomu si můžete pokecat, ale stejně vám nic neporadí, protože sami nic neví, a nemají tyto problémy, protože jedině zaměstnanci českého telekomu a jejich rodina má funkční internet. A tu novou služby televize, přez modem, tak to budou mít funkčí zase jedině pracovníci telecomu, takže je vám tohle všechno na ..., a radím, vzít si jinačího poskytovatele těchto služeb, který nemá nic s telecomem společného. - Při psaní tohoto článku mi vypadl 4x net a 15minut jsem se pokaždé připojoval. Ps:Toto je jen vyjádření svého názoru, a informování o "kvalitních šlužbách českého telecomu", jako urážky není nic myšleno v tomto přízpěvku.

Anonym (6.8.2006 12:35:15)

Chlapecku, ty si kapku vymejslis

Dundee (6.8.2006 19:35:37)

No to nevim. Ja mam podanou zadost od 12.4.06 na zrychleni sluzby. Od te doby stale nic. Probehlo mnoho hovoru na infolinku a tam same lzi. Nejprve ze bude vymena DSLAMu. To bylo 3* a pokazde jine datum realizace. Pak prisli i s tim, ze u nas nejde ADSL rychleji nez 512/128 . Pri tom sem drive mel 1024/256 a sousedi maji normalne Expres 2048. Ted prisli s tim, ze 3.8.06 bude provedena opet vymena DSLAMu. Od 4.8.06 my nejde ADSL vubec. A na infolince opet mlzi. Jeste takova zvlastnost. Reklamoval sem vsechny platby od 4 mesice protoze mi Telecom celou dobu uctoval 2 MBit ale mel sem 512 kBit. Ted to konecne uznali. Takze zlata WiFi protoze tam sice byly problemy, ale vetsinou do 2 dne vyreseno a ne 4 mesice cekat na to, ze mi to misto zrychleni vypnou.

Anonym (7.8.2006 07:19:50)

Učtoval ti službu IE Ideal - a ten jsi měl celou dobu. Co se tyče vyměny DSLAMu, DSLAM se nemění, a vystavý novým a ty na něj budeš přepojen, ovšem musíš mít annex B(annex A se již nestavý), a protokol PPPoE (nejnovější DSLAMy již s PPPoA nepočítají), potom ještě mužeš být daleko od ustřeny, nebo mít u sebe chybne zapojení - v tom případě měření ukáže že nižší rychlost(a tobe se nenavýší). Tj. pokud vyše uvedene nemaš nech si to změnit(ale nejdriv si over zda to modem umí), urychlíš tim připadne přepojení.

Anonym (10.8.2006 07:36:05)

Ne mel sem Internet Broadband a tem mam celou dobu. Jen mi uctovali za 2 Mbit a ja mel 512 kbit. To uznali a penize vratili, ale kolik lidi je ze je tohle nenapadne. Vymenu DSLAMu si vymysleli oni. Ja ne. Navic vim na jakou ustrednu sem napojen (1 km a po dratech 1,5 km). Nejaky ruch techniku sem tam spatril jen pri tom 1 slibu prestavby. Ted uz zadny. Ani stopa v bahne co maji pred ustrednou. Modem mam ST 510i takze myslim, ze do 8 Mbit bych se nemel bat. Dale sousedum jde davno 2 Mbit, mne na te lince uz 1 Mbit taky sel. Sousedi maji Expres, ja Broadband (tzn. ze jim tam tlacim vic penez) Takze prosim na mne nezkousej ty samy oblbovacky jako telecom (O2). Ale abych to dopovedel. Ten konecny vypadek byl tim, ze modem se nemohl vubec prihlasit i kdyz linka byla UP. Proste to nekdo prehodil konecne na vetsi rychlost ale tak sikovne, ze to cely spadlo. Jenze si neoveril co udelal a nechal to byt. Ja to vyresil tak, ze sem jim tam zacal intenzivne volat (i nekolikrat za den) a posilat maily. Od utery to konecne maka. Nikdo tu merit vedeni nebyl coz ukazuje, ze linka byla OK (vzdyt sem rikal ze sousedi 2 Mbit uz davno jedou). A delka linky ? Modem je ted dokonce nastaven na 4 Mbit (omezujou mi to na 2 Mbit) takze je zase videt ta obloz. Proste u O2 ani plati to, ze kdyz je zakaznik s vyssim tarifem, tak pro ne nema zadnou cenu a radsi si hledi Expresistu, kteri plati skoro jen 1/2 toho co za broadband. Ale uz to snad bude makat. Od 12.4. je to vikon!

KikiCZ (27.8.2006 13:59:06)

lol....stary dslamy se bud prestehujou nekam jinam a stavej se novy...a jestli tam uz pro tebe nebylo misto tak se to dava zase dal na setreni a kdyz se bud nejaka karta uvolni nebo konecne dorazi nova tak se to udela, jiank kdyz ti technik vyhodnoti situaci jako ze ne tak to tak je, kdyz tam postavej new dslam tak to je pak taky vo necem jinym, ale zase ti to muze a nemusi jit, jinak ten modem co mas je srac*a a v zakladu umi jenom PPPoA VC, jinak odkatovat se na souseda nema cenu pac muze jet po jinech kabelech a bejt na jiny desce, dalsi vec je taky to ze modem ukazuje max. moznou prenosovou rychlost, a kdyz mas linku up tak to znamena ze si blbe vyplnil bud protokol nebo user data, kup si taky hlavne lepsi modem a ne ten, kterej dela nebo nedela asi podle pocasi bo podle ceho :))) doporucuju Vigor 2600....jinak ta infolince ti nereknou nic vic, nemuzes zjistit termin ani meno ani cislo....interni informace a vztahujou se na to i zakony...a zanej operator si to asi nelajzne...ty by si ho potom zivil???....asi ne co.... pa

Anonym (28.8.2006 20:37:31)

Nepoužívej pořád to "bo" ty úchyle!

dodo (22.9.2006 14:23:00)

Co je to za zákony? Nebo snad nějaká interní směrnice má váhu zákona? Jak je potom možné, že v solidních firmách nosí zaměstnanci jmenovky? A proč se operátoři zákaznické linky, technické podpory i poruchové linky O2 hlásí jménem? Nebo jsou to pseudonymy jako můj nick? Ne. To jen vedoucí pracovníci firmy ( která má sice tak špatnou pověst, že by v normálně fungujícím státě musela dávno z kola ven a byli by z nich nezaměstnaní, či bezdomovci), se schovávají do anonymity (za pár brigádníků co nemají s touto firmou nic společného), aby se jich spoluobčané neštítili jako malomocných, kdyby širší veřejnost věděla čím a kde se živí. Je přece na hlavu postavené, aby úspěšná firma ukrývala své pracovníky za jakési nekompetentní mluvčí, když je to reklama zdarma. Nebo se od dob Kolumba metody dobývání nových trhů nezměnily a těmi se není co chválit.

dsl (6.8.2006 12:35:43)

jo telekomunisti to fakt nemá chybu vy..r se na ně mam bezdrát 512/192 za 500kč měsíčně bez fup a s garantovanou rychlostí tedy bez agregace a jedu už 3 měsíc bez problémů takře To2 mi může tak akorát víš co.

KikiCZ (7.8.2006 20:48:30)

tak to je dobry....500,- je hooooooodne penez za tohle predpotopni pripojeni a jeste asynchroni, ja mam 1,5/15, Mbps bez FUP sdileni a jinejch agregaci za 500,- s DPH, s tim tvym pripojenim co mas je uz jedno jestli ses u TO2 nebo ne :)))

TOMassss (8.8.2006 16:37:50)

zajímalo by mě od koho máš1.5/1.5 bez fup za 500,- Blbost....

Anonym (9.8.2006 19:11:32)

Proč myslíš že je to blbost? Já jedu na internetu sice o stovku dražším, ale 4/4 a taky bez fup. http://www.novyjicinnet.cz/?p=produkty_a_sluzby#internet

petr (9.8.2006 21:16:06)

tu rychlost mas do netu ?? protoze 4/4 Mbit stoji trochu vic nez 600

Anonym (9.8.2006 21:58:58)

Ano, stahuji rychlostí až 480 kb/s. Neber to jako vychloubání, není to moje zásluha že mi dotáhli optiku do baráku, ale je to důkaz toho, že takové služby jsou možné. Na dsl.cz chodím jen z "nostalgie", protože jsem byl ještě před nedávnem taky otrokem monopolu!!!

petr (9.8.2006 22:03:48)

ja taky taham rychlosti az 250 KB/s, sem pripojen na moje vlastni wifi a sem taky celkem spokojeny, natoz ze bydlim v male vesnici kde je polovina duchodcu celkem dobre :-)

Anonym (9.8.2006 22:09:06)

Tak ať se daří!!!

Anonym (10.8.2006 22:08:56)

Poraďte mi prosím nějakej link kde zjistím alternativu připojení ,chci pryč od telecomu -už ani korunu za poplatky "paušálu" A co mi doporučujete?? Prosíííííííím

dsl (10.8.2006 22:23:55)

odku jsi?že by jsi šel do wifi bez fup atd

Anonym (11.8.2006 00:21:18)

www.eurotel.cz a hledej GPRS a CDMA

Atsepicnu (11.8.2006 00:23:17)

tak to is vazne pomuze jedno lepsi nez druhy

KikiCZ (27.8.2006 12:40:38)

lol......telecom a eurotel je ted TO2....takze ve finale je porat u stejny firmy .)))

KikiCZ (27.8.2006 12:43:01)

najdi si treba : na lupě.cz a tam se koukni na poskytovatele, jinak ty stranky mi moc nevyhovujou tak se koukni pak primo na stranky vybranyho providera - vetsinou bejvaj prehlednejsi nez lupa.cz :))

Ten (13.8.2006 11:10:25)

A to se chlubíš nebo si stěžuješ? 480 kb/s bych se rozhodně moc nechlubil - to už umí i mobily, ne?!

Anonym (15.8.2006 22:40:26)

Je to čtyřmegová linka, takže rychlost stahování je téměř půl megabajtu /s.

Anonym (16.8.2006 16:56:07)

Pokud je rychlost 480 kb/s s malým "b",tak to je "téměř půl megabitu/s " a ne "megabajtu".Kdy už se lidi naučíte jednotky a rozdíl mezi bitem (b) a bajtem (B).

Anonym (17.8.2006 01:43:50)

Ano vím, mělo tam být kB ne kb. Pro pořádek doslovný opis spedometru - Rychlost připojení k internetu: 3,727 Mbit/s Rychlost stahování dat: 477 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 15,655 ms max 16,225 ms Ø 16,071 ms

KikiCZ (27.8.2006 12:23:52)

OK tak mensi reklamka no : http://amigonet.cz najdi si 5GHz vysilani

dsl (8.8.2006 20:58:39)

kdo to poskytuje?to by mně zajímalo

KikiCZ (27.8.2006 12:22:03)

nebudu delat reklamu ale muzes si najit tarify u usteckejch WiFin :)

death223 (9.8.2006 22:11:41)

Ja jsem presel z dsl od telekomunistu k 802.cz a je to super. za 4Mbit/1Mbit platim 470Kc i s dph. (navic mam k pripojce zdarma vysilani digitalni televize o toku 2Mbit). zkutecna rychlost mi dela v prumeru 3,8Mbit (stahovani bez akceleratoru zhruba 400 - 500 kB) a k veceru az v noci merivam 10Mbit !!!! Zadne datove omezeni a to zato stoji, mohu jen doporucit. Ve vecine velikych mest je uz optika.

KikiCZ (27.8.2006 12:20:37)

tak to je good NET....tayk bych ho hned bral za ty prachy...jinak jestli se muzu zeptat tak jaky mas pingy???treba na -l 1000, dik

Spouter (6.8.2006 12:59:53)

Jedu přes Telecom ADSL už skoro rok a absolutně bez problémů (když nebudu počítat výpadek proudu a znovunastavování modemu). Na operátora je sice o nervy se dovolat, ale většinou okamžitě zjistí, zda je problém u mě, nebo u nich. Jo, nešel třeba net půl hodiny a operátor se omluvil, že na našem místním rozvodu byla půlhodinová výluka. Jinými slovy, na Telecom (kromě cen) si nemůžu stěžovat.

Anonym (13.8.2006 02:46:58)

kdyz telecom je takova spica,tak proc okradli tolika lidi???Proc upiraji dvanacty mesic za 1kc a pak nic????????????

Anonym (6.8.2006 20:17:58)

Mám "Ideal" od ČTc, jedu rok bez jediného výpadku, či jakékoliv jiné komplikace. Modem jsem si ale koupil sám ve specializované prodejně. Jediné co mě na Telecomu vyloženě sere, je skutečnost, že platím přes tři stovky paušál za linku, i když ji využívám pouze na net. Myslím, že si tímto ČTc odlévá dost zákazníkú, a až se nad tím začne konečně zamýšlet, bude již pozdě. Konkurence se neustále zlepšuje a kdo změní jednou poskytovatele, toho těžko pan Kraus v TV reklamě utáhne zpátky. Možná někomu můj názor připadá hloupý, ale spíš si myslím že se časem potvrdí.

Richard (7.8.2006 10:26:31)

Používal jsem dial-up několik let a celkem spokojeně. Občas sice spadla síť, ale v dřevních dobách sítí a PC byla velká spokojenost, že existují i jiné možnosti informací a komunikace mimo zavedené a tak trochu monopolní. Jakmile existovala možnost zrychlení po krátké době jsem se posunul také a spokojenost byla větší. Měl jsem ADSL IeX 2Mb/s a byl spokojen. Musel jsem sice trochu změnit paušál za linku, ale pořád to bylo oboje pod 1000,-Kč. Pak se náhle už v TO2 rozhodli ještě více zdražit linky. Celková suma přestoupila 1100,-Kč a začal jsem hledat jiného IP. Musím uznat, že bez zdražování a komplikování pomocí různých balíčků jsem byl spokojen a neměl v podstatě problém. Tahle změna v květnu asi byla poslední kapkou. Nyní používám 3Mb/s a jsem spokojen. Přeji nespokojeným uživatelům aby hledali jinou možnost. To je totiž zárukou rozvoje a snižování cen. Zdraví R.

Danik (7.8.2006 11:56:19)

Tohle je kvalitní názor.

Danik (7.8.2006 11:56:40)

(a nemyslel jsem to ironicky!)

Anonym (12.8.2006 01:09:17)

fakt jsi uhodil hrebicek na hlavicku!!!!!!!!!!!!!!

Kohn (10.8.2006 00:09:08)

Možnosti změny jako nespokojený uživatel jsem využil už v roce 2004. Následující měření je současný stav. Příští měsíc budeme spouštět vlastní VoIP za ceny velice přívětivé. Co je FUP vím pouze z diskuzí na DSL.cz. Cena=490.-Kč s DPH Příkaz PING na www.dsl.cz [195.146.99.217] s délkou 32 bajtů: Odpověď od 195.146.99.217: bajty=32 čas=10ms TTL=55 Odpověď od 195.146.99.217: bajty=32 čas=11ms TTL=55 Odpověď od 195.146.99.217: bajty=32 čas=10ms TTL=55 Odpověď od 195.146.99.217: bajty=32 čas=10ms TTL=55 Statistika ping pro 195.146.99.217: Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 10ms, Maximum = 11ms, Průměr = 10ms typ testu průměrná propustnost propustnost 853 kB/s = 6824 kbit/s. typ připojení Wi-Fi. Shalom

pata (12.8.2006 21:31:55)

hezký, hezký, co takhle zkusit ten "pingů pustit trochu dýl (parametr -t) a taky kapku větší paket (parametr -l), no třeba i ten největší možný, .... pak uvidíš jak kvalitní linku máš, tyhle srandy o mnohém nedokazují! :-))))) ajhoj "IT človíčku" ....

Kohn (13.8.2006 16:16:53)

Statistika ping pro 195.146.99.217: Pakety: Odeslané = 100, Přijaté = 100, Ztracené = 0 (ztráta 0%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 8ms, Maximum = 39ms, Průměr = 13ms Stačí??

Anonym (17.8.2006 17:20:09)

a co ta velikost paketu? no 100 paketu nic moc, to chce tak min. hodinu pingat

KikiCZ (27.8.2006 11:33:13)

sup zkus ping 194.228.32.3 -t -l 1500 tak na hodku.....a pak to sem dej :)))

Kohn (28.8.2006 10:12:37)

Statistika ping pro 194.228.32.3: Pakety: Odeslané = 3578, Přijaté = 3569, Ztracené = 9 (ztráta 0%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 12ms, Maximum = 205ms, Průměr = 16ms Výsledky hodinového pingu, paket 1024. Myslím, že to není nejhorší.

Anonym (7.8.2006 08:31:35)

Xelle, ty jedno ukecaný h....o, který neumí pořádně zacházet ani s klávesnicí, natož pak s přípojkou k internetu. Co je kompatibilní s modemem? Vždyť se ty d....e ani neumíš vyjadřovat. PS: Toto je jen vyjádření svého názoru, a informování o "IQ tohoto předpotopního hmyzu", jako urážky není nic myšleno v tomto přízpěvku.

Danik (7.8.2006 11:54:47)

Vždyť psal, že tam byl i technik, tak mu pls nenadávej. Štve ho, je to logické, Tebe by to neštvalo? A Tvá reakce byla dost neopodstatněná (jaké máš IQ - lépe řečeno, jaké máte oba IQ.. :) Dělám si srandu, ale možná, pokud máš k dispozici kvalitní wi-fi, tak bych do toho šel.

KikiCZ (7.8.2006 20:34:38)

rekl bych ze anonym ma good IQ pac vi stejne dobre jako ja ze tam ma xell problemy u sebe, a vetsina lidi ve spojitosti s prijezdem technika a jeho praci prehani a zvelicuje :(

Jirka V (7.8.2006 18:56:31)

Každý moula ví, že služba DSL není a nebude garantovanou službou, tím neomlouvám reálnou neschopnost manažerů ČT upravit logistiku tech. podpory tak, aby po 3 měsících vzali techniku za 30min, testování vše zdokumentovali, omluvili se za tech. nedokonalost XDSL a vrátili 3 měs. paušály.

KikiCZ (7.8.2006 20:25:29)

nic proti a ne ze bych chtel tajky branit TO2 ale kdyz zvednes sluchatko a spadne ti net tak to mas v haji u sebe doma....bud zapojeni kabelu, nebo nejakou paralelku bo v haji spliter, a jestli ses jeden z tech co maj USB modeem tak to good luck :) ...dalsi vec je to ze znam skoro vsechny ADSL modemy a neni pro me problem odstranit jakoukoiv chybu na strane obycejneho uzivatele pokud neni nutny zasah technika TO2....dal pak jestli bydlis ve meste tak co delas jeste u TO2???....ja mama WiFinu 1,5/1,5 Mbps za 500,- s DPH, dal pokud si vybehas net vod jinyho poskytovatele ADSL technologie ( ktera se mi stejne nelibi a je na prd), ktera jede na linkach TO2 tak ti ho zapojej a ne ze vodriznou kabely, dalsi vec je pak kabelovka :) ...ale zase je to jenom ADSL :( .... nevim co tady vsichni resej....snad si nejdriv zjistim kterej provider mi bude nejvic vyhovovat a k nemu du ne??.... :)))

NEinformovaný (25.8.2006 23:15:00)

Jak píši ,tak jsem neměl dost znalostí,nebyl jsem dostatečně informovaný ,jaká síť jaký připojovatel atd .Teď jsem připojen na wifi ,ale rychlost je velice proměnná 0-2Mbit,ale tento tyden jenom max.20kb/s.Nemůžu poslat ani meil atd.Odepisují hlavně na tu Vaší poslední větu,nevím co tady všichni řeší atd .jestli je možno odpovědět Děkuji Mirek

KikiCZ (27.8.2006 11:02:45)

tak to je celkem dos wostry.....moje WiFina co mam je taky dost promenna...ale vetsinou se vejdu do rozmezi 900 - 1800kbps, kdyz si platim 1500kbps, sem u WiFi ochotnej tolerovat 50% ale pod tuhle hladinu by se to nemelo nikdy dostat, je bud tim ze ma provider hodne uzivatelu a nebo se nemuze domluvit s dodavatelem NETu.... podial bych se po jinym providerovi vo kterym bych vedel jak poskytuje, nejlepsi je to ale zjistit od nejakeho kamarada bo znameho a ne dat na reci na verejnych forech, muzou tu psat i lidi co delaj skrytou reklamu a pripojeni pak stoji za starou backoru, dal by ses mel podivat na silu signalu v tve oblasti a hlavni u WiFiny je vzdalenost, na 2,4GHz rozhrani je do 1 km od hotspotu a na 5,3 bo 5,7 GHz je to do tech 2km od hotspotu, aby tam byla prima vyditelnost na antenu (ani strom nebo takova ta vez svarena z tyci), popripade se po okoli podivat kolik anten je smerovano tim smerem, dalsi vec je to jestli provider ma sdilenej nebo nesdilenej NET popripade agregaci(uz sem se v historii WiFiny setkal i s agregaci 1:120 - celkem sileny :( ...) kdyby byly jeste nejaky jiny dotazy tak na email...sem chodim jen obcas :)))

Anonym (26.8.2006 13:22:33)

Štencl (6.8.2006 13:42:31)

aaaaa mame tu dalsi duchaplny prispevek, ktery se zde resil nespocetnekrat a uz zde vidim i prekraaaasnou diskuzi, coz mi pripomina CTRL+C a CTRL+V. By se zde mela vytvorit 4. kategorie Stiznosti, jen pro poradek

jaryn (11.8.2006 07:40:20)

Oprav si klávesnici. Zasekává se ti písmenko "a"

Jirka V (7.8.2006 19:08:52)

Opravdu si myslím, že problém není v tom, či onom zaměstnanci ČT, ale naprostém lajdácké logistice a řízení této společnosti. Její typický manažer tuto společnost pouze dojí, protože dříve pracoval jako náměstek ředitele ČT pak Contactelu pak Gity pak opět v O2. V pevných linkách je a zůstal v této zemi monopol.

Stoupa (12.8.2006 15:29:25)

Jednoznačný souhlas

Radek (8.8.2006 09:51:27)

To je zajímavý. Já mám opačnou zkušenost. Taky poslední měsíc za korunu a tak to taky dopadlo.

Anonym (13.8.2006 02:44:00)

ty tam asi pracujes ne?

Anonym (16.8.2006 00:57:08)

Radek je přece prodejce, ty to nevýš ???

pavlik_smetik (16.8.2006 18:09:44)

Vy jste lami. Protože někdo dostal to, co dostat měl, znamená, že tam pracuje? to je trochu ujetý ne? Prostě nastala chyba, to se stát může. Při evidenci 400.000 zákazníků se to někdo holt stane no...

krasty (8.8.2006 15:33:11)

To je zajímavý. Já používám připojení od Telefoniky (Český telekom) již 6 let. Nyní ADSL. Protože platím pravidelně, neměl jsem jěště výpadek, jedině když nešel proud v celé vesnici.

Anonym (8.8.2006 16:21:58)

Myslím, že nezáleží na pravidelnosti plateb, ale troufnu si odhadnout, že ve vaší vesnici už nevedou rozvody na sloupech ale jsou tam zřejmě nové rozvodné kabely uložené v zemi. U nás je dělali před pěti lety, v současné době mám Ideal 2048/256. Za poslední rok jsem nezaznamenal žádný výpadek ani snížení rychlosti, které by kleslo pod 1900/200 kbps.(měřím každý den v jiném čase, jak se k tomu dostanu) Věřím ale, že ne každý má to štěstí aby jel po nových rozvodech. Myslím, že velký vliv na kvalitu přenosu může mít i domácí rozvod a kvalita modemu. Na druhou stranu mám i zkušenosti s nespolehlivostí operátorů a jiných pracovníků při změně služeb a reklamaci vyúčtování. Jediné co nechápu je květnové zdražení tarifů za přípojky, kterým dokázali otrávit i doposud spokojené zákazníky.

Atsepicnu (9.8.2006 13:59:15)

mame od telekomu telefon a internet. Parkrat se stalo ze se penize nestrhly z uctu a pote odpojili telefon, ael i po tydnu co nebylo zaplaceno telefon nesel, ale internet ano !

Miro (8.8.2006 19:40:46)

A nevite jak to je s prechodem Optimal - Sprint? Nejprve mi na infolince tvrdili, ze mam narok na 12. mesic za 1,- Kc, ale ze se mi pouze "posune" onen 12. mesic a dnes mi tvrdili, ze nemam na to narok. Tak nevim. Dodam jen, ze jsem prechazel na Sprint sam.

Sergey (9.8.2006 11:26:10)

Stejná zkušenost, napřed tvrdili, že po přechodu z Optimalu na Sprint 12.měsíc za 1Kč zůstane a pak to změnili a nedali.

Anonym (8.8.2006 22:40:04)

hjhj

Anonym (8.8.2006 22:45:06)

Do nasi internet. kavarny taky prisly dealeři od telekomu z nabídkou připojení, když jsem videl ty ceny a datový limity tak jsem se jim vysmál, žijou opravdu ve středověku, jako je ta reklama s Krausem, nakopal jsem je do...pr....ty leteli.....Neni nad Bluetone

kamelot (11.8.2006 14:45:14)

bluetone premium rulezz,mam bluetone premium 2048/512 a super adsl ,lepsi jak kabelovka

eh :( (9.8.2006 08:53:23)

Ja vypadek nemel a stejne sem ten mesic nedostal ;)

Anonym (13.8.2006 02:37:20)

to jsou jen reklamni triky a pak dostanes prd...

Veselovský (11.8.2006 12:12:34)

Já mám ADSL od Telecomu už 3 roky a výpadek byl jen 2x a vždy jen díky bouřce.Do 12 hodin bylo vše opět funkční.Mám 2 Mbit a připojení je 10x stabilnější než Wi-Fi.Jediný co mi vadí je malý limit na stahování.Těch 8 GB se dá stáhnout za 14 hodin a pak do konce měsíce smůla.

**shadow-angel** (11.8.2006 13:41:10)

Koukám že jsi lamka, s tim že odsuzuješ Wi-Fi...Telecom je shit a řekne ti to snad každej...ja osobně jedu na Wi-Fi platim 450,- a mam rychlost 1024/512 a nekdy se stava ze to jde kolem 4mbps...a vše ej bez FUP...a spadne mi to tak jednou za pul roku

Anonym (11.8.2006 14:54:58)

Kazdej?????? To ses na velkym omylu. aDSL od nich ma 400 000 lidi, ale nadavu tu tak kdyz to prezenu 50-100 lidi. Nejakej WiFi poskytovatel co se tu tak bezne resej ma od 1000 do 5000 uzivatelu (a to uz je hoodne co rict) a nadava tu na ne tak 5-20 lidi. Je tedy zjevne ze procento nespokojenych uzivatelu je u provozovatelu WiFi mnohonasobne vyssi. --------------------------------------------------- Jenomze zaslepeny 15lety debilkove jako ty to stejne nepochopej protoze jim logika a matematika nic nerikaj, akorat je bavi nadavat na telekom protoze je to "modni"

Alesn (12.8.2006 03:44:52)

Presne a donej a poradne jinak plne souhlasim

Danik (12.8.2006 14:03:54)

Zase přeháníte. U ADSL je to mnohem jednodušší a jistější. WI-FI musí být nastavená a nesmí být rušená. Měl jsem wifi asi půl roku. 3 měsíce byla super, ping skvělý rychlost místo 1 Mbit spíše 1,5. Po třech měsícíh se zaplnilo okolí wifinama a můj poskytovatel odmítal nějak přenastavovat síť (byly zrovna přeplněny kanály té naši wifi). Údajně problém jen u mě. No a mluvil jsem s jinýma, co to od něj měli, tak už si vzali ADSL. Jenže problém nebyl až tak ve wifi jako v okolnostech. Já osobně mám radši wifi (ale jedině, když se poskytovatel trochu postará).

Anonym (12.8.2006 17:40:05)

My take neodsuzujeme Wi-Fi jako takove, ale vetsinu jeho poskytovatelu. Nebo spise odsuzujeme globalni nadavani na "telecom" a zbostovani WiFi

Danik (12.8.2006 19:23:01)

Tak to je zase pravda (zbošťování wifi a přemíra nadávek na největšího poskytovatele TO2.. :) Jenže z toho většinou pochopím, že se spíše háže vina na technologii wifi než na neschopnost (případně nemožnost) poskytovatele tuto službu vylepšit..

Anonym (12.8.2006 19:39:45)

ne kazdy ma moznost tu nadavat, mnoho tech co maji pripojku telekomunistu ani nevi o dalsich moznostech pripojeni. ja jsem presel z adsl na optiku, a uz nikdy menit nebudu. adsl = nestabilni rychlost, spatny ping, velke datove omezeni, velka cena. optika od 802.cz 4M/1M za 470kc, agregace 1:1, ping 6-7 ms, nekdy kolisa rychlost az na 14 Mbit. zaver: telekom si jen masti kapsy a neumi jednat s lidmi. Hodne hloupych naleti na reklamy

telefonica (13.8.2006 02:36:03)

toto je fakt jsou to hulvati a zlodeji

pavlik_smetik (28.8.2006 15:23:37)

Kdyby neuměl jednat s lidmi, tak nemá 400.000 zákazníků ;)

cha cha (13.8.2006 11:43:59)

Jsi moudrej až je tě tu škoda :-) -- běž do vlády tam teď takový hledají

Xspy (12.8.2006 15:24:31)

Tvoje stabilní wifi ti prostě musím závidět , raděj jedu přes CDMA než přes tu hrůzu co je tady k dispozici ;)

Danek (12.8.2006 12:43:41)

Ja mam taky WIFI. Mam verejnou IP. Platim 400 korun / mesic. A rychlost se pohybuje od 2 do 6 mbit! A zadny FUP!

corona (11.8.2006 17:07:22)

Když jsem chtěl pevnou linku v roce 1997, Telecom se vymlouval na technické překážky. Po pokrytí 100% území obce metalickou sítí zvedli cenu za zřízení z 2100,- na 3500,-. Po 4 letech provozu se začala projevovat závada - při hovoru jsem slyšel cizí hovor (přeslech). Neřešeno - závada je prý u mě v bytě (rodiný domek - odkud by tam asi šel cizí hovor???). Nechal jsem pevnou linku zrušit. Den před odpojením mi nějaká slečna (asi externí pracovnice) přišla nabízet ADSL. Nechal jsem si udělat WiFi, 305,- za měsíc, rychlost je v prrůměru 0,5 - 1,2 Mb/s. Management Telecomu považuji za bandu arogantních grázlů.

Stoupa (12.8.2006 15:22:19)

Jo grázlové to jsou ,většinou arogantní , ale v každém managementu najdeš jen málo slušných osob.

Ten (13.8.2006 11:18:01)

Líná huba......... Já jsem si tam zavolal (samozřejmě zdarma), upozornil jsem, že mi naúčtovali i ten 12. měsíc, a oni mi neúčtovali ten další (teda účtovali 1 Kč). V dnešní době se o sebe člověk musí jaksi starat sám. Jistoty Husákova státu jsou tytam...

TA (16.8.2006 02:36:58)

Jaka lina huba?Tady je ix lidi kterym ten dvanacty mesic upreli! A podle tebe jsou vsichni liny huby ty chytraku telekomousska buzno?!

Anonym (16.8.2006 17:30:35)

A kdo je u tebe buzna ty neschopnej zmrde?

Anonym (17.8.2006 01:50:34)

uz tvuj fotr byl zmrd,ty neschopna buzno.

Ten (17.8.2006 14:01:40)

Děkuji, že se mě někteří zastali, ale v podstatě to nebylo třeba. Všichni rozumní a slušní již podle slovníku poznají s kým mají tu čest. Přece nebudete nadávat nebo mlátit kojence, který se vám po jídle vyblinká na záda! A přibližně takovou inteligenční úroveň mají někteří přispěvatelé.

pavlik_smetik (16.8.2006 18:00:12)

Koukam, ze tva inteligence dosahuje bodu mrazu, kdyz se dokazes takhle vyjadrovat :( je tohnusny jak se k sobe lidi dokazou chovat, kdyz nekdo rekne svuj nazor

Ten (17.8.2006 14:06:18)

Samozřejmě, že líná huba. Když ti prodavačka u pokladny vrátí o 200 Kč míň než měla, nic jí neřekneš a půjdeš to napsat na nějaký chat? Vždyť ty jsi líný(á) i zmáčknout těch pár kláves s českými znaky! Je mi tě líto.

Anonym (18.8.2006 02:21:42)

Pokud je to vaše ix myšleno jako římská číslice, tak by to možná odpovídalo pravdě... Plus mínus.

Anonym (16.8.2006 02:38:59)

Zase jeden co fandi telecomunistum...

Karel (15.8.2006 21:32:17)

Mě Telecom jede OK, ale Bluetyone je bída, teď třeba vůbec. Mladýmu o 100 m dál taky ne... (Classic. nebo jak se to jmenuje). A technik se prý určitě ozve! DO 48 HODIN!!!!!!!!! :-)

Muf (16.8.2006 17:02:16)

Na Telecom házím bobek, Bluetone jede, ale ta podpora je fakt teď o prázdnnách (jestli proto) ještě horší než obvykle. Zaplaťpámbu že to aspoň není naopak, to by mě sralo mnohem víc. Takže spokojenej jsem napůl.

KikiCZ (27.8.2006 12:15:29)

a kdyz to tak veme tak si furt u Telecom (TO2) pac jedes na jejich linkach....tak nevim vo cem to je...snad lepsi ze maj cca 6% zkazniku co ma TO2...to ty poruchy se pak resej rychleji v tom je zakopanej ten pes :))) dalsi vec....kdyz si vemes ze maj provideri cca 1% poruch ze vsech pripojek tak kdo jich ma vic??? OMG ... matika zakladni skoly :)))

Anonym (21.8.2006 19:38:53)

a co ozval se? tak za tyden...

Anonym (19.8.2006 01:15:03)

to je fakt husty!

KikiCZ (27.8.2006 12:10:19)

urcite Telecom ten vypadek planoval kuli nemu.... naivky...lol

Anonym (28.8.2006 02:23:07)

KIKI je magor HA HA

Anonym (10.9.2006 03:23:00)

to je fakt

KikiCZ (10.9.2006 20:48:21)

Ja nejsem magor ja jsem TELEKOMUNISTA ze SPANELSKA!

Nargon (28.8.2006 10:15:21)

Uz jsem skocil a nelituju toho.

Nargon(original) (28.8.2006 10:39:26)

Ja u telecomu nikdy nebyl. Zacinal jsem u Nextry a ted jsem u GTS. Sice pres platformu telecomu, ale primo u telecomu nejsem.

Nargon(pravý) (28.8.2006 13:04:17)

Nepouživejte muj nick, jsem sice u GTS, ale už jsem dal výpověď, jdu k O2.

y2k (28.8.2006 17:15:51)

No konecne jsi dostal rozum. Ja jsem u CTc celou dobu a SUPER, lepsi net neznam

Nargon(original) (28.8.2006 17:48:24)

Ten pravej mozna dostal rozum ale ja ne. Jsem stale u GTS a zatim ani vypoved nebudu posilat, nechce se mi platit pokuta :) takze nejdriv nekdy za 8 mesicu.

Nargon(original) (28.8.2006 18:11:10)

A vubec, ja prece ADSL vubec nemam, uz mam nekolik let wifi

Tom (28.8.2006 18:39:41)

Nargone, momentálně jsem s Telecomem ve sporu, ale můžu říct, že kvalita připojení je stále OK. Administrativní nedostatky jsou běžné u každé firmy. Chce to pouze chovat se slušně při jakékoliv reklamaci. Píšeš, že jsi skončil a nelituješ toho. Když Ti napíšu, že platím za rychlost, kterou skutečně mám 24 hodin denně, asi mi nebudeš věřit. A co se týče wifi, je značně nespolehlivá. Určitě mě budeš presvědčovat, že to není pravda, ale buď prosímTě alespoň trošku objektivní, a přiznej, že že záleží na poloze uživatele a částečně i na počasí.

Anonym (28.8.2006 18:50:32)

ne nemás pravdu pokud to delas dobre tak ti jede wifi spolehlive. není to sice drat, ale da se to.

Nargon (28.8.2006 19:02:09)

Tome reagujes na prispevek, ktery jsem nepsal ja :) ale to je bohuzel soucast tohoto fora, ze nejde zjistit kdo je kdo nebo spise ci je co. A co se tyce wifi, tak tady dost zalezi na poskytovateli a mistu. Nekde je to dobre jinde spatne. A jeste az tu nekdo bude rikat co mam za pripojeni, tak ja si nemuzu moc vybirat. Jsem rad za adsl. Kolem nasi obce jsou lesy a kopce, takze sem sotva nekdy wifi dojde. CDMA tu ma tak spatnej signal ze je skoro lepsi dial. No ani mobily tu nemaj nejlepsi signal. Proste bydlim v zadku sveta.

Tom (29.8.2006 04:10:18)

Jestli jseš to opravdu Ty a píšeš pravdu o svém připojení, jsme na tom asi stejně. Snad jsem ve výhodě s tím, že tu máme dobrý dráty. Jinak sdílím s Tebou názor, že toto fórum je a bude nanic, pokud bude anonymní.

Nargon (29.8.2006 11:54:06)

Ten nargon(original) jsem byl ja, az na toho z 28.srpna 18:11. A co se tyce dratu, tak ty tu mam taky celkem dobry. Byly pokladany v roce 98 +- kdo si to ma pamatovat. takze jim jeste neni ani 10 let.

Tom (29.8.2006 15:38:08)

Co znamená "pokud to delas dobre" ? Když nemáš signál tak se napíchneš jak? Tím jsem myslel polohu uživatele, a co se počasí týče, má vliv i na blbou televizi. Drát je prostě drát a to neokecáš.

Anonym (29.8.2006 16:37:34)

To znamena kdyz to delas podle norem, mas promereny anteny, spravne nakrimpovany atd. pak je to v pohode. no jasne ja to vim ze draty jsou nejlepsi, nejrasi bych dal vsechno na draty ale to proste nejde.

TONY (9.10.2006 00:30:12)

V tom mas pravdu ze zalezi trosku na poloze a pocasi ale zadny FUP a otom to je,na co 8giga na mesic?Kdyz mam nekonecno,1024rychlost, Proste super!!!!!!!!!Zadny OU-TUUUUU!!!!!!!

Anonym (9.10.2006 00:31:44)

A za nejakejch sest stovek!!!!!!!A u telekomu?1400kc.

Nargon (9.10.2006 00:26:16)

Nerika se O2 ale OU-TUTUTUTU

Tony (5.9.2006 02:14:13)

dalsi blazen,chci te videt za pul roku jak budes spokojenej???

pepik (8.9.2006 10:32:36)

ja sem osobne s telekomem nikdy nezacal a sem jenom rad, sice rychlosti nabizi dobre ale ja rai jedu na pomalejsim wif(mam maximalne 2 Mbit) ale zadny FUP

Anonym (28.8.2006 11:18:04)

A můj kámoš je teplej, znamená to že snad jsou teplý všichni?

Anonym (9.10.2006 00:24:04)

Tak ho zavri do mrazaku.

Tony (22.10.2006 12:59:48)

tak si ohol prdel!!!

Anonym (13.9.2006 00:01:07)

SRAT NA O2!

y2k (13.9.2006 10:00:08)

Spis srat na tebe, ty hlavo debilni

IT (16.11.2006 20:54:19)

Nesrat rika se KAKAT.

xxx (13.9.2006 10:44:03)

me se libi tim malim pismem ze smlouva se muze kdykoliv zmenit a taky ze jo z tejdeniho limitu je mesicni prodlouzili vypovedni smlouvu aj... kdys sem si kupoval net tehdy jeste od telecomu tak nebyla ani zminka o nejakym fupu furt jenom neomezeny internet pripojeni 24h dene ... a ti co se v tomhle neumej pohibovat to poznaj casem jako ja jak jim (nalitli) nebot stejne rychlej internet sezenete za stejnou cenu jinde a bez fupu v horsimpripade si fup muzete alespon dokoupit ale u telecomu

TONY (9.10.2006 00:23:18)

Je videt ze jsi skocil hned na prvni nabidku pripojeni,ja jsem si poridil vzduch a mam 1024mb bez fupu a bez tech trapnych poplatku za telefon za 649kc bez dph a co ted povis?!.

Anonym (18.3.2007 10:39:36)

Zkusil jsem WiFi s 350 Mbps za 350 Kč s DPH a1/4 sdílení, za O2 IE512. Hrůza. VoIP nepoužitelný jak koktá i přes VoIP telefon s QoS, rychlost spadne i pod dialup třebaže garantují 64 Mbps, servis 0 a síť nezabezpečnná. Jěště že jsem to udělal jen s odpojením na zkoušku a mohl tak pokračovt s tarifem MINI a ADSL IE512. Voip bez problémů i při stahování, rychlost cca 450/115 kbps stabilní, FUP 3GB nedočerpám, jen stránky mají čsto delší prodlevy, což může být cílovými servery, trasou i agregací.

Anonym (18.3.2007 10:42:22)

Omluva. Rychlosti u WiFi jsou v kbps.

kuba (17.11.2006 14:52:56)

Jo presne, taky jsem skocil v roce 02 na tu vetu "internet bez omezení!", a po pár hodinách na DCcku spadla brutálně rychlost, a když jsem zavolal operátorovi, cože se stalo tak mi bylo zděleno......a stahujete nějaká objemnější data? a já: samozřejmě proto jsem si koupil 1024/128.......a oni na to....no jo, tak to jste přetáhl limit pane.....a od té doby jsem jen tiše zuřil (jiná možnost v té naši zadnici než adsl nebyla). Teď už mě ten FUP tak naštval, že přecházím na CR premium a ani mi nebude vadit, když bude kolisat rychlost, to se mi stava u O2 taky a hodně pravidelně. Hlavně že nebude FUP.

Anonym (2.12.2006 01:36:00)

Dejte si OUUUUUUUUUTTTTTTUUUUUUUU plat te si dva megabyty a fup, jenomze to pada po dvou dnech at se tahaj data nebo ne!

Anonym (18.1.2007 03:25:25)

OUTU ma ted v nabidce taky levne pripojeni bez fupu.

Anonym (18.3.2007 03:53:03)

LALALALALALA

Anonym (18.3.2007 12:02:23)

TELECOM============ZLUTEJ MOR!!!!!!!! alias dnes modrej :o)

Anonym (19.3.2007 03:51:04)

SPanelocoumaci.

telekomous (29.3.2007 01:37:55)

At zije OOOOUUUUTTTTTUUUUU.

ANTIOUTISTA (29.3.2007 01:36:46)

AHOJ OOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTTUUUUUUUU!!!