Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to se zrizenim linky u TO2 kdyz chci prejit hned k BT treba?

Jak je to se zrizenim linky u TO2 kdyz chci prejit hned k BT treba?

Keson (9.8.2006 10:36:01)

Zdravim, po pul roce nefunkcniho pripojeni pres Internet 4G a nesplnenych slibech s rozsirenim pokryti jsem se rozhodl vratit se k dratum... No a jelikoz jsem pred 8mi lety zrusil telefon, je treba zacit zrizenim linky u To2. Jenze mam pocit, ze kazdej mi rika neco jineho ohledne cen a moznosti prechodu k alternativnimu operatorovi. 1. TO2 chce bud 1 kc za zrizeni a upsat se jim na 12 mesicu - asi nejschudnejsi varianta 2. Zaplatim TO2 3950 korun za zrizeni linky a prejdu k BT, prej BT prebere za zakaznika zrizovaci poplatek. BT tuto moznost popira (informaci mi podala slecna na zakaznicke lince TO2) 3. Zaplatim TO2 2250 korun za zrizeni linky a po mesici prejdu k BT a doplatim pomernou cast. A nebo je to vsechno uplne jinak. Ma s tim nekdo REALNOU, tedy skutecne prozitou zkusenost? Pri kazdem volani na zakaznickou linku se dozvidam neco jineho. Bohuzel WiFi je tady v okoli pankrace dost naprd, bud pomale a nebo neprijemne drahe a neprofesionalne vedene (vypadky). UPC bohuzel u nas pripojku nema :( Dik za kazdou zkusenost!

Jooky33 (9.8.2006 14:50:23)

Tak přesně tohle řeším od konce června, kdy jsem si zřídil za plnou cenu cca 3500,- Kč s DPH pevnou linku od TO2 a následně převádím k ČRa (BT). Ovšem ještě stále nefičím, ČRa to trvá strašlivě dlouho viz. další příspěvky ve fóru.

Gabriel Berdár (9.8.2006 15:46:54)

Mám radost, jak se ovečky pokorně vrací k pevné lince. A bude to pořád lepší.

Anonym (9.8.2006 22:33:51)

Ponekud ti uniklo pitomce ze Gabu vylili

martin351 (10.8.2006 08:56:49)

Já jsem to teď v červenci vyřešil tak, že jsem si linku zřídil za 1Kč. Rok to u TO2 s paušálem vydržím a pak převedu linku na BT. Alespoň jsem dostal bezdrátový telefon za 1Kč a 2 měsíce paušálu za 1Kč, takže to ve finále vyjde o něco málo levněji, než když bych zaplatil plnou cenu za zřízení tel.linky.