Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rozsirovani Bluetone Premium

Rozsirovani Bluetone Premium

HELLou (13.8.2006 17:59:49)

Nevite nekdo jaky maj plany na rozsireni sve pusobnosti? Nebo proste neco o tom... jestli budou rozsirovat mesta ktery nemaj uplne pokryty nebo pudou do uplne novych mest thx za answr

Takyzajemce (13.8.2006 18:05:49)

Na muj dotaz odpovedeli: Je mi líto, ale v současné době není va Vámi uvedené lokalitě služba Bluetone Premium ADSL 2006 dostupná, a bohužel není znám ani předběžný termín dostupnosti služby. Doporučuji sledovat rozšíření služby na našich internetových stránkách. Hádám, že plán tají, aby je na stejném místě někdo nepředběhl. Celkem jsem chápal, když můj dřívější wifiprovider tajil kde postaví nové AP aby mu někdo nevyfouk frekvenci. U adsl je to ale kontraproduktivní, neboť se takhle potenciální zájemci na rok upíší k někomu jinému... Možná takhle jen manažer co ten plán zná dělá ze sebe nenahraditelného, když to nikdo jiný neví... Inu Česko

Buchar (16.8.2006 08:21:15)

Tez s tim souhlasim ... a taky nechapu proc Bluetone zatajuje pripravovavne lokality a terminy spusteni. Kdyz se na to zhruba co mesic ptam, toz dostavam odpoved : zalezi jak je na tom investicni oddeleni, zda nam Telecom zpristupni ustrednu a zda vubec je tolik zajemcu v lokalite. Tak nevim, ale investicni oddeleni snad vi jak je na tom, Telecom je povinen zpristupnit alternativnimu operatorovi ustrednu a pocet zajemcu v nasi lokalite je hodne vysoky, protoze se i jeden z operatoru prorekl a sdelil cislo .... mozna uz tam nedela :-)

Uris (16.8.2006 08:39:12)

No máte pravdu, TO2 je povinen to alternativnímu operátorovi polovit, ale trvá mu to asi 7 měsíců.

Anonym (15.8.2006 20:50:00)

Viditelne nikdo nic nevi, kdyz se to propadlo kamsi... Taktez to asi bude sluzba nahouby, kdyz nikoho nezjima.

Muffinuz (16.8.2006 17:15:47)

Taky nevim proč nesdělujou víc, ono by jim to zas tak neuškodilo. Protože i kdyby je v lokalitě předběh o něco Telecom, tak ten stejně určitou skupinu těch "lépe informovaných" prostě svou nabídkou neosloví. Zato pokud by aspoň věděli že ČRa sice zatím není, ale dejme tomu za půl roku bude už k mání, tak protože je o dost lepší, nebudou se honem upisovat u TO2. Myslím že kdyby ČRa zveřejnila třeba i jen nezávaznej plán, kam se chystá rozšířit, nebylo by to pro ně riziko, ale spíš možnost předem si přitáhnout potenciální zájemce (mám na mysli Premium) a odradit je od delších úvazků u konkurence, pokud ta už tam je nebo právě přichází... Pokud to nezměnili, u popisu služby Bluetonu by měl být plán dostupnosti tak na půl až rok dopředu, co se buduje. Ale dál už bohužel ne.