Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problém s ZYXEL-660RU, nefunguje přesměrování portů

Problém s ZYXEL-660RU, nefunguje přesměrování portů

INJA (23.8.2006 16:26:09)

Mám bid problém s tímto routerem. Net mi běží jedna báseň, ale když chci na kompu nakonfigurovat FTP server a všechno udělám tak jak se má (nainstaluji FTP server a povolím příslušný port na routeru), tak mi to prostě nechce fungovat. Na portu 21 mi to nenanejede vůbec, na portu 41 (nebo nějakém jiném) se mi to občas připojí, ale vůbec to nestáhne filelist, prostě je ten adresář úplně prázdnej. Navím když se chci připojit na VNC (ovládání počítače), tak se mi jenom tak jednou z deseti pokusů podaří připojit. Nevím kde je chyba, ale mám například doma router D-Link a ten běží naprosto v pohodě. Uvažuji o reklamaci.

Anonym (24.8.2006 03:50:29)

lol rozepiš se ještě o tom FTP - krásně se to čte :)

INJA (24.8.2006 08:15:33)

Jo, měl bych si to po sobě kontrolovat. Píšu fakt jak prase. Včera se mi to samo od sebe rozběhlo, ale čekám, že se mi to zase zřítí. No nic. Třeba za to může tahle diskuze.

Anonym (24.8.2006 08:42:06)

Pokud se nepletu tak FTP běží standartně na portech 20 a 21 ... takže zkuste povolit i ten 20

Nargon (24.8.2006 11:10:27)

Pokud forwardujete port 21, tak je potreba jeste nastavit na modemu aby port 21 nepouzival. Nektere modemy maji ftp pristup k systemu. A samozrejme pak nejde port 21 forwardovat, kdyz uz na nem funguje modem.

=redakce= (24.8.2006 21:11:53)

PLACENÁ REKLAMA: Nabízíme vymáhání pohledávek pro občany i firmy. Žádné platby předem! Může jít o jakékoli částky - malé i velké. Vaše pohledávka, pohledávky nejsou pro nás problémem. http://www.checkout.cz/?r=dsl.cz