Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

TO2

pepa z moravy (29.8.2006 20:55:56)

proč se musi platit ta telefon kdyz pouzivam jenom net jsme v 21 stoleti pro boha komunisti meli radsi dotovat kabel a optiku a ne telecom a ten kraus toho bych nakopal do prdele hnupa enom kapitalismus zlati komunisti

Anonym (29.8.2006 21:01:50)

Jasnacka ... zlaty komunisti a smrt inteligenci. Kupredu leva s krumpacem a lopatou !!!

y2k (29.8.2006 22:46:13)

Co chces, ten nick mluvi za vse. Co moravak to dement

pepa z moravy (29.8.2006 22:49:13)

ty cehacku kdyby nebyla morava tak ste v riti ty cajzle poblbly

y2k (29.8.2006 22:50:41)

Tak to by me fakt zajimalo jak by praha doplatila na to ze by tu nebyly ozraly moravaci. BTW: Kdyz ti ta Praha tak nevoni tak do ni furt nelezte, gastarbaitri vychodni

Anonym (29.8.2006 22:52:29)

jj pryc s moravskyma svinema

pepa z moravy (29.8.2006 22:55:39)

ty hadrbele prahu postavili moravaci a slovaci kde tys byl kdyz se stavelo metro vy cesi umite jenom mluvit a brat hodne penez nazdar

Anonym (29.8.2006 22:56:54)

aby ses nepos...

franta z ostravy (29.8.2006 23:00:27)

tak tak tak tak

Anonym (29.8.2006 22:59:07)

Jo. Zato vy kopete metro a mate za to málo peněz. Kdo je na tom líp?

p (29.8.2006 23:28:23)

kolikstoho vykopal ze tak mluvis ruky mas jak detska prdel v ruce nemels ani lopatu

Anonym (29.8.2006 23:02:25)

divim se ze vam tam vubec zavedli rychlej internet

Peterecek (29.8.2006 23:10:50)

čuráci čecháčci, djěte do hajzlu, vy jednou uvidíte o to strach nemám, dobří lidi se projeví, a vy? A celá ta vaše zkurvená Praha půjde do hajzlu se suverenitou..beztak tam máte jenom posrané sochy vy zmrdi! (nereagoval bych tak ostře kdyby nebylo pár jedinců co takhle pohrdají lidmi) proč je Morava podřadná? Řekni mi důvod ty ulfe, hmm?? Takže proč nejsou podřadné Čechy? Protože tam žiješ co? Protože máš větší plat protože se veškeré dění soustředí kolem toho deebilního práglu, ani dýchat bych v tom smradu nemohl! Rychlej internet? Uvidíte, budeme mít vlastní uzel, MORAVA NET, jestli envíéte, už se na tom pracuje :) optika navedená přes státní konektivitu z Rakouska :) :-* 50 Gb/s do Brna a Ostravy a z tama se to rozvětví :-*

Anonym (29.8.2006 23:13:34)

Máš tam chybu...

Anonym (29.8.2006 23:13:53)

Víc chyb.

y2k (29.8.2006 23:19:03)

Opět zdůrazňuji, nějaký hovádko boží se za mě vydává. Nejsem to já. Do tohoto fóra od teď již nepřispěji. Vše ostatní je FAKE. Dík za pochopení.

y2k (29.8.2006 23:36:20)

to bylo na case y2k, ty tvy kecy se nedaly cist

pepa z moravy (29.8.2006 23:19:48)

presne tak my mame v brne net box vy cechacci posrani samej telekom a hovno vy usmrkanci posrani dekuji peterecekovi ze se zastal moravy vy hajzli zkurveni ta vase vlada posrana

Nixx (30.8.2006 10:44:36)

Na celou tuhle diskusi musím zareagovat vzhledem k tomu, že jsem se narodil ve Vsetíně, jsem Moravák a jako Moravák i umřu. My se nemáme za co stydět, to vy pražáci by jste se měli stydět sami za sebe jaký jste hovada. Žiju v obci, která má 2,400 obyvatel, máme tady ADSL, ale i WI-FI od Internextu, či Radiokomunikací, takže nepotrvá dlouho a vy pražáci z nás Moraváků ždímat prachy za ADSL nebudete.. Vaše památky a metro si nechte a SPARTU jakbysmet. V Praze jsem byl jednou za život a lidi se tam cpou jen kvůli pracovní příležitosti, taky jsem uvažoval že půjdu dělat do Prahy, ale skončil bych na JIPce s kudlou v břiše, teď mám dobrou práci a děkuji, že jsem Prahu nemusel podstoupit.

Peterecek (29.8.2006 23:16:08)

No tak tam mám chybu a co? :) Lepší dělat překlepy na klávesnici než mít hovno v hlavě a buzerovat ostatní za každou pičovinu :) abys nenarazil ty Anonyme

Peterecek (29.8.2006 23:30:17)

Aby ses nedivil chlapečku :) víš my si tady zařizujeme věci sami a máem z toho potěšení, jenže to ty těžko pochopíš protože jsi to nikdy nepoznal, ale kecat budeš to jo :( myslím že i v 16ti mám větší pravomoce před tebou v tomto mluvit! Ty jsi poznal ledatak sílu měny a kurz ale co z toho? :) sice všechno ale zásadní věc nikdy nepochopíš a nám Moravákům by bylo blbě, kdybysme vlastnili špinavé peníze jako většina Vás

FCBchachar (30.8.2006 10:20:32)

Hele hele hele vy zasrani priteplnei buzeranti bezte dpc aji z tou pomrdanou prahou kua uz... Pockete vy kreteni kde myslite ze poprve zautoci Teraci v CZ ? Na tu vasi pomrdanou prahu a pak zase delejte chudacky a somrujte cash z moravaku vy curaci hlavy...Delate machry a piczu ste dokazali... Spartu vam sponzorovali komanci a i ted do toho cpou cerny cash jak cyp a i presto ze porad jak naci mamrdi nakupujete nove hrace nejste schopni vyhrat... debilci si tam vymente 70 treneru za sezonu kdyz vas to bavi protoze stejne mistri nebudete vy rude svine

Anonym (30.8.2006 10:34:57)

Jenom, aby bylo jasno s těma rudejma sviněma... Můžeš sem prosímtě napsat, v jakym regionu má KSČM tradičně nevětší podporu?

pepa z moravy (29.8.2006 22:52:31)

nauc se psat nesmasim to te nenaucili

Marki (30.8.2006 00:06:31)

No duchaplné příspěvky. Tvrdíš, že co Moravák to dement? A ty ses bavil se všema Moravákama? Že sis tak jistý? Já bych to uzavřela asi takhle: Praha je hlavní město, má krásné památky, to beru...ale že když je někde nějaká pohroma, např. záplavy...když jsou na Moravě, v mediích se o tom moc nemluví, jakmile jsou v Praze, republika je vzhůru nohama! Abyste se z toho nepo.... Jistě, máte privilegia, protože jste hlavní město, ale někdy je to dost nespravedlivé. My pomáháme, vy jste přísedící. ;-) Jděte do háje. A nenavážejte se do normálních slučných lidí!!!!

Anonym (30.8.2006 07:47:08)

jojo :D ala nova :D kdyz je neco v okoli prahy no proste kdejaka picovina tak uz tam sou a delaj z toho tragedii kdyz je to nekde na morave nebo dokonce ve slezku tak se s tim moc neparaj ani nevi kde to je :D :D :D :D

Peterecek (29.8.2006 23:20:06)

Na ty vaše zkurvené rychlé konektivity by měli nasadit FUP 1 kB / ročně...vy byste si začali vážit...ale vy ostře narazíte chlapci, Čechy jsou zkurvení vyděrači ale Mroava se nenechá, my jsme totiž stát ve státě a vy jste ODPAD....

Peterecek (29.8.2006 23:21:48)

Praha, určitě znáte Vsetín že ano? :))) město které Vás několikrát dokázalo rozdrtil v tom vašem korupci plném hokejovém klubu HC SPARTA PRAHA, kurvíte Sport, kurvíte internet, zkreslujete informace, kradete, jste hajzlové...

Peterecek (29.8.2006 23:27:05)

Mimochodem, pokud už ve svých 16ti letech musím mít o Vás takový úsudek, je to opravdu politováníhodné (pro Vás samozřejmě) :)

Peterecek (29.8.2006 23:38:08)

Hlavn že ty tvoje se dají číst, diakritika ti nic neříká že? KDyž chceš přebírat a zastávat tady nějaké hlavní funkce tak aspoň piš česky a ne SMSky cizinče

Anonym (30.8.2006 05:46:20)

1) O jakym "prebirani a zastavani funkci" je tu rec, soudruhu? Kadrovak nejsem, to mate pravdu ... sakra tak to pro me asi zadny funkce na dsl foru nebudou ... jdu se obesit !!!!! :)))) 2) Doporucuji Vam co nejrychleji vyhledat odbornou lekarskou pomoc nejlepe z oboru psychiatrie. Ten prujem co jste tu zanechal v rozmezi 23:20 - 23:38 to je teprv neco politovanihodneho !

Peterecek (30.8.2006 10:40:21)

No, klucí, myslím že můžeme debatu uzavřít s cílem že Morava je prostě na vyšší úrovni, někdo být lepší prostě musí, ej mi vás líto vy čuráci, třeba taky jednou budete (kontraproduktivní)....teď jděte do ''ženského pohlavního orgánu'' s debilníma kecama, nidko Vám na to zvědavý opravdu není FUCK OF CZECH, Morava is state

Anonym (30.8.2006 11:37:59)

No ne ... neverim svym prazskym ocim. Vas uz tam zacali ucit i zaklady anglictiny ... tak to jsem uz vazne v prdeli az po koule !!! Nemam sanci nalezt na trhu prace uplatneni kdyz jste tu vy, übermenschen. Btw tu anglictinu by to mozna chtelo trochu vypilovat ... treba si zjistit jak se vubec Morava rekne anglicky a nebo kde pouzit neurcity clen .... tak supky dupky do skolicky soudruhu proletari ...

Venda (29.8.2006 21:52:46)

Zeptej se na CTÚ.

Luki (29.8.2006 22:49:08)

nesmasim kreteny z moravy

Nargon (29.8.2006 22:50:56)

Tak pouzivejte i ten telefon, pak vam to nebude tak blby platit za neco co nepouzivate. A adsl je v cechach brano jako nadstavba telefonu. Pro adsl proste doma musite mit tu telefoni zasuvku.

Marek (29.8.2006 22:51:23)

Ja ti reknu proc, protoze jim to CTU nezakazalo a to by byli blbi aby lidi nezdimali dokud muzou to da prece rozum

Anonym (30.8.2006 10:28:35)

Ahoj Pepo s Moravy, budeš asi pěknej magor když přispíváš do diskuzí a píšeš o něčem o čem nemáš ani páru. Měl bysis první informace ověřit a potom nadávat. Pokud alespoň trochu český telekomunikační trh znáš tak byjsi věděl, že TO2 musí ADSL nabízet nad Telefonním paušálem, protože TO2 je ze strany ČTÚ stále ještě regulována. Takže první si ověř informace a potom si vynadávej nad tématem u, kterého budeš mít páru o čem mluvíš. Měj se Pepo