Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ''Trik'' s FUP

''Trik'' s FUP

Peterecek (29.8.2006 22:10:34)

Celou dobu bylo v kontu u TO2 napsané FUP - neaktivní, dalo se čekat že to bude asi do konce měsíce a já když mám teď 14 GB / 12 GB tak se dá čekat že rychlost spadne, to je prvotřídní lumpárna v podání Telefonicy, od té doby co TO2 nastoupila se mi zdá že se snaží jen daleko víc vytřískat z lidí a zhoršujís e kvality služeb

y2k (29.8.2006 22:44:45)

Jaka lumparna ty debile? Videl jsi snad nekde napsany ze FUP bude vypnute? Ne, napsali ti tam neaktivni, ze ho neuplatnujou. A proc, protoze jsi nemel stazeno pres limit. A co se asi stalo kdyz jsi pretahnul? Stahli ti rychlost presne v souladu s tvoji smlouvou. Tak se jdi vysrat s nejakou lumpranou ty bezmozku

Peterecek (29.8.2006 23:06:38)

Ty bezmozku, radši si nech svá moudra, forum je od toho abych se tu něco dozvěděl, proto to tu píšu a ne abych čelil kritice nějakého mezka tvého typu co tady bude urážet, měj se zlato :-*

Peterecek (29.8.2006 23:13:33)

FUCK OFF y2k (pražský zmrd)

haveja (30.8.2006 00:08:21)

no ja mam datovy limit 1GB a pak mi to melo jet na 64 kb. a nic ted mam 5 gb a mam furt stejnou rychlost 512 kbps. super to2

Evžen (30.8.2006 01:32:29)

Ne, ty se nechceš nic dozvědět, ty vole. Ty se chceš vyblejt, jakej seš chudáček, jak s tebou vyjebali, a přitom máš IQ houpacího koně - bože jak mě serou tyhle blbečci, co se snaží se systémem vyjebat, a když systém vyjebe s nima, tak by se posrali. Kdyby ses chtěl něco dozvědět, bude v tom tvým výblitku aspoň jeden otazník - já tam nic takovýho nevidím. Mimochodem - kolik ti je? 12? Podle vyjadřování by se to dalo takhle nějak odhadnout; net ti předpokládám platí maminka...

Peterecek (30.8.2006 10:41:32)

Evžene!!!! Jdi do hajzlu, jsi prachsprostá piča co dovede taky jen kritizovat a stakovýma se nemám co bavit, jsi ubohý!