Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Neslyšící admini serveru DSL.CZ na naše požadavky, ŠMEJD, který se za mě vydává......

Neslyšící admini serveru DSL.CZ na naše požadavky, ŠMEJD, který se za mě vydává......

y2k (29.8.2006 23:15:51)

Jelikož v několika posledních threadech pozoruji, že nějaký tatar nejspíše najatý od podvodné Španělské společnosti TO2 se za mě neustále vydává a naváží se hloupě a sprostě do ostatních přispěvatelů tohoto fóra. Takže od této doby přestávám za svůj nick y2k přispívat do tohoto fóra. Všem se tímto omlouvám za útoky tohoto postkomunistického teleTO2 individua, který je produktivní jako automat na kondomy ve Vatikánu. Nemám s tím opravdu nic společného. Do této doby (počítám, že po přečtení tohoto mého příspěvku se to změní, neb dojde hlupoňovi s IQ učitele přírodopisu jeho chyba) se dají mé skutečné přispěvky odlišit tak, že já vždy používám v jakýchkoliv příspěvcích Českou diakritiku a můj email ASDFZXCV@SEZNAM.CZ. Také často končím věty třema tečkama. To ten osel z pivní kostkou namísto mozku nepoužívá. Onen hlupoň nepoužívá diakritiku nikdy a na mail často zapomíná a o tečkách se již zmiňuji výše. Takže se mějte hezky, na nějakou dobu jako y2k odcházím z tohoto fóra. P*R*O* P*R*O*V*O*Z*O*V*A*T*E*L*E* T*O*H*O*T*O* F*Ó*R*A* Udělejte konečně něco s registrací nebo nějakýma identifikačníma prvkama. Toto je fakt na pytel, Jako cenzoři fungujete dobře, ale fórum máte nanic !!!

Peterecek (29.8.2006 23:24:35)

Jestli nejsi ten co pohrdá Moraváky tak budíž a jestli sji to ty tak radši vypadni, takové lidi nikdo nepotřebuje

y2k (29.8.2006 23:26:45)

OPRAVDU naposled poruším pravidlo svého nicku... Nejsem to já, mám tetu a půlku rodiny na Moravě, jak bych asi mohl pohrdat svou rodinou ? Je to hovadina ! Ale teď opravdu ... HOWG... a Sorry za toho VOL* !!!

Anonym (29.8.2006 23:36:01)

Dobře sorry......taky mě tady serou ti lidi kteří pohrdají bezdůvodně ostatními, teď jsem to začal pro jistotu dělat taky

Milan (30.8.2006 17:19:18)

Nechcete si jít vylívat ty vaše sračky někam jinam? Všimli jste si, že se nacházíte na technickém fóru?

y2k (original) (29.8.2006 23:38:07)

morava je odpad a ten co se tady za mne vydava jeste vetsi, rodinu jsem na morave nikdy nemel

Peterecej (29.8.2006 23:39:54)

y2k (FAKE), jdi do prdele, narušuješ zaběhlý chod fóra, dal bych ti Ban být adminem :)

Anonym (30.8.2006 07:50:57)

ty ses kokot takovy lidi bych nejradsi prerazil zeleznou tyci myslim tim Fake y2k pochopitelne kokot...

nahoru (30.8.2006 11:56:12)

nahoru

y2k (30.8.2006 11:57:48)

Ne, dolu ty troubo...

Tom (30.8.2006 15:53:34)

Tyto pokusy tu byly již dříve. Každý si mohl napsat článek, následně si ho několikrát pochválit, případného kritika za pravopisnou chybu anonymně označit za ilegálního přistěhovalce. Osobně jsem pro registraci, s tím, že bude u každého příspěvku zveřejněna IP + Email

y2k (30.8.2006 16:31:35)

Takže ráj pro roboty co vyhledávaj cíle pro svůj spam, ty megore...

Tom (30.8.2006 16:35:46)

Tom (30.8.2006 16:38:34)

Každý alespoň průměrný uživatel se dokáže proti spamu ochránit "megore"

Anonym (30.8.2006 18:12:34)

tento příspěvek je tedy podvodný, protože nemá větu zakončenou třema tečkama?

Anonym (30.8.2006 18:13:30)

Btw: zveřejňování emailů a ip adres je opravdu trošku "hloupý" nápad.

kdosi (30.8.2006 18:20:13)

OK, když tedy není vítáno zveřejňování IP a emailů, tak je stejně rozumné zamezit v přístupu těmto vo*ům. Opravdu mi to štve, když se najde nějaký hlupoň, který se za mě vydává. Docela bych uvítal, kdyby sem veřejně admin dodal IP adresy všech, který se vydávají v posledních dnech za y2k. Dvě jsou mé skutečné, klidně je přiznám. Zbytek (předpokládám, že jedna) je onoho dotyčného. Kdybych měl kliku, tak bude tam, kde mám známé, pak by byl můj... Nic méně nějaký prvek - jedinečný identifikátor - by nebyl od věci. Alespoň ta registrace ... Mno nic, stejně zůstanou admini asi hluší, škoda...

Tom (30.8.2006 18:29:46)

Nikdo Tě nenutí abys zmíněné údaje zveřejňoval. Jestli-že máš nějaký názor nestyď se za něj. Tvoje IP je stejně na tomto serveru k dispozici. Co se týče mailu, máš možnost založit si jeden, který budeš využívat pouze pro tuto diskusi. Takže primitivní dotaz : co Ti na tom připadá hloupý?

Anonym (30.8.2006 20:50:02)

moc hezky napsáno... :D:D:D:D

Anonym (30.8.2006 21:00:43)

mám takový návrh pro y2k (toho pravého), což takhle nakonec každého příspěvku zadat nějaké ID, které bys potom zveřejnil třeba na stránkách, který si třeba jenom lehce hodiš na wz.cz?? Fungovalo by to tak, že bys napsal příspěvek, za něj nějaký kód typu 3S61SDSS, a ten kód bys potom hodil na svoje stránky. Pokud by se nějaký hňup pokusil napsat příspěvek pod stejným nickem jako ty, tak by měl několik možností, buď tam ýádný kód nenapsat (takže to by byl jasný FAKE), nebo tam napsat nějaký FAKE kód, který by po ověření nebyl s žádným shodný (mohla by tam být jednoduchá DB a jedno pole pro vyhledávání, věřím, že pro tebe, narozdíl od toho přízemního Hńupa by nebyl žádný problém toto vytvořit). No a pokud by opsal kód z nějakého jiného tvého příspěvku (s DB by se shodoval), tak by byl opět neplatný, protože ten určitý kód by platil jen pro zprávu s tím kódem, která byla napsaná první, a to bys mohl jenom ty. Vypadá to možná složitě, ale podle mě to složité není, zkus to... Jestli chceš odpovědět, tak na happymaster23@gmail.com... BTW doufám že to nepůjde obějít, moc dlouho jsem nad tím neuvažoval... :)

**** (30.8.2006 21:45:18)

To zní rozumně. Asi by to nebylo průstřelné snadno. Ale zase funkce by byla odhaduji třetinová, protože na ty stránky by se šlo podívat jen velmi málo lidí. Ostatní by mě měli za bohapusté hovádko, které se bezdůvodně neustále naváží do ostatních. Ale popřemýšlím o tom, možná to není špatný nápad. Ovšem registrace by byly jednodušší...

Bob (30.8.2006 21:59:06)

Celou diskusi jsem nesledoval a upřímně se mi do toho ani moc nechce, takže možná jen budu něco zbytečně opakovat, ale - to by pro admina tohoto serveru byl nějaký problém podmínit možnost přispívání na tato fóra zalogováním se? Prvotní registrace by se děla standardně - tj. pomocí potvrzovací odpovědi zaslené na mail.... Každý by pak měl svůj autentický a nezcizitelný nick (pokud by se mu někdo nevloupal do e-mailové schránky, což je zcela jiná záležitost). Pokud vím, tak tento postup se dnes používá takřka na všech diskusních serverech. Pro lepší identifikaci by se třeba mohla také ještě zobrazovat část IP adresy. - úplně by stačilo např. ve tvaru 255.***.255.*** Takto uvedená část IP by neměla vadit ani žádnému paranoikovi, který se bojí svou IP zveřejňovat. Z tohoto fragmentu by se nic hodnotného nedalo vyčíst. Na druhé straně by NICK+část IP sloužil jako jednoznačný identifikátor pro ostatní diskutující. Tohle by admin i s odladěním mohl zvládnout za víkend, kdyby chtěl. ;)

****** (30.8.2006 22:27:37)

Jj, souhlas, moje řeč !

Anonym (30.8.2006 22:50:52)

On je právě problém, že to, co popisuješ funguje na DISKUZNÍCH FÓRECH. Tz. místech, které jsou založené k tomu, aby tam lidé diskutovali. Tato stránka slouží primárně k tomu, aby na ní majitel vydělával na reklamě. Čím víc lidí sem chodí, tím líp. Bez ohledu na to, co se tu zvrací na fóru. Já osobně jsem se přestal podepisovat. Přistupuju k tomu tak, že je důležité, co napíšu a ne, jak se podepíšu... Ovšem, jediné, co by mělo nějaký dlouhodobější efekt by bylo, aby se komunita místní "inteligence" (myslím tím lidi jako y2k, Nargona, Františka a mnoho dalších, kteří mají k věci co říct a kteří jsou ochotni to sdělit normálním tónem ostatním) sebrala a založila si vlastní, inteligentní diskuzní fórum. Druhá možnost je, že si místní admini uvědomí, že se jim v dlouhodobém hledisku vyplatí vybudovat to samé... Prosím no flame stylu "tak to udělej sám, když máš tak moc keců...".

Bob (30.8.2006 23:09:38)

A což tak dělat z IP adresy nějaký hash, který by se vždy u každého přispěvatele zobrazil do hlavičky jeho příspěvku hned za jeho nick? Tento hash by sloužil jako podpůrná identifikace tvůrce příspěvku. Tím by se vyhovělo paranoikům, kteří nechtějí zveřejňovat svou IP (nechápu proč, navíc mohou přece používat proxy....). Navíc by byl tento způsob maximálně pohodlný - nikdo by se nikam nemusel hlásit.... Prostě by jen přišel a kecal.... Je ovšem jasné, že tohle by uspokojivě fungovalo pouze v případě lidí, kteří na tato fóra přistupují z nějaké své pevné IP adresy. U mobilního připojení, nebo u těch, kdo používají proxy, by to samozřejmě nemělo žádný smysl....

Bob (30.8.2006 23:12:14)

Příp. je možné udělat nějaká fóra anonymní a plně otevřená (nechat ta, která jsou teď) a nějaká nová, ve kterých jsou příspěvky podmíněné zalogováním se. Anonymně jsou otevřená pouze pro čtení. Tohle je také naprosto běžné řešení.

****** (30.8.2006 23:38:22)

Mno, zaznělo tu spoustu rozumných řešeních. Doufám, že admin si vezme něco k srdci a provede změnu SNAD k lepšímu............. Osobně jsem furt za loginy, to je dle mého názoru nejrozumnější a nejjednodušší řešení. Ubráníme se neduhům různých individují a navíc to bude podle mě snažší i pro admina. Když bude někdo hodně zlobit, tak dostane poměrně snadno BAN. A Ti, kteří si budou na svém nicku zakládat si dají asi více pozor. Ten HASH není také od věci, ale zrovinka já přistupuji k fóru ze dvou míst a dvou IP. Sic by si asi většina lidí zvykla, tak už by pro nově přišlé toto budilo nedůvěru...

Anonym (31.8.2006 00:10:19)

Ona je zase otazka, jak moc je to mozne. Napr. pokud je mistni formum jenom nejaky bastl v php, tak přidat nějaký logovací modul tak, aby to skutečně fungovalo a nešlo to nějak trivialně obejít není úplně hračka...

Anonym (31.8.2006 00:16:32)

počkej, tím chceš říct že PHP všeobecně je BASTL??

Anonym (31.8.2006 00:29:05)

Ne. Tím chci říct, že jsem si všimnul, že např. skript, co zobrazuje diskuzi se jmenuje debata.php. Pokud by se jmenoval debata.asp, napíšu bastl v asp. Jinak mám php docela rád.

Anonym (31.8.2006 00:38:16)

tak to jo...

Legi (31.8.2006 08:37:58)

Ono prece nic nebrani tomu ponechat moznost prispivat do fora i anonymy. Jen bych jim odebral moznost menit svuj nick a bylo by tam natvrdo "Anonym". Ten, kdo by chtel, ten by se zalogovat mohl, ale mel by svuj nick takto chraneny. Proste bud se prihlasis a mas svuj nick, nebo ne, ale budes natvrdo anonym. Zobrazovani majlu a IP je podle mne celkem zbytecne.

Kdosi (31.8.2006 19:44:16)

Jo, to zní hodně rozumně. Ať si Anonymové anonymujou jak chtěj, ostatní se mohou registrovat. To má varlata.

Anonym (30.8.2006 22:20:07)

mno kdybys automaticky dával zápatí každému příspěvku, kde by bylo něco jakože pouze příspěvky s kódem jsou odemě, bla bla bla...

Bob (30.8.2006 21:29:07)

Po pročtení tohoto fóra vidím, že je tady opravdu veselo. :-))

Nargon (31.8.2006 11:17:48)

Na me je tady toho moc, to cist nebudu. Radsi si prectu vtip a budu se veselit s vama.

Martin (31.8.2006 23:12:08)

Jestli chcete tak mam hotove standartni debatni forum, puvodne sem ho zamyslel k necemu jinemu, ale chci to spustit az pozdeji, takze pokud by byl zajem, reagujte a neni problem to prejmenovat, udelat kategorie a zverejnit adresu.

Anonym (2.9.2006 19:59:28)

myslím že s naprogramování fora (např phpbb.cz) by nebyl problém, ani s hostingem (pipni.cz, podivejte se na program free) ale pruser by byl v tom, že by tam nikdo nepřispíval...

Nargon (2.9.2006 20:13:55)

Stacilo by nejakym zpusobem zavest registrace. Registrovany uzivatel by byl nejak odlisen od toho neregistrovaneho, treba jina barva jmena. Neregistrovany uzivatel by mel za nickem treba napis "neregistrovany" to je uplne jedno. Proste aby slo poznat kdo co napsal. a pokud by byl registrovany, aby se za nej nemohl nikdo vydavat. Ten neregistrovany pristup zachovat jak je ted, jen zavest i registraci.

Anonym (1.9.2006 07:06:36)

Máš naprostou pravdu. Telefónica nemá na práci nic jiného, než najímat lidi, kteří se za tebe budou vydávat. Možná by měla zvýšit jejich počet, alespoň by to přebylo rádobytvé rádobyvtipy ;). Jinými slovy: Jsem rád, že právě ty jsi ten čistý, který s touto společností nemá nic společného. Jsem rád, že se do nikoho nenavážíš, neurážíš hloupě ostatní přispěvatele tohoto fóra. A ještě jinak: Kdo vlastně platí tebe?

****** (1.9.2006 08:25:05)

Rozhodně to není nikdo "zaujatý". Ale hledá se sponzor, máš zájem ? ? ?

Vecernicek (1.9.2006 12:52:17)

Mě to vůbec nesere nějaký forům o DSL. Stejně tě ojebávaj všude kam příjdeš tady si akorát čtu tam ten mě ojebal tam ten taky ale aby tady jeden jedinej řekl ne tihle jsou fakt dobří a rozumí tomu. Ne prostě taková firma neexistuje. A víte proč protože závist je hrozná věc. a My češi jsme prostě takoví. A přeju vám hodně štěstí a zdaru protože kdo nekrade okradá svou rodinu. Platilo to, platí to a bude to platit vždycky. Zdar Večerňajz

Vecernicek (1.9.2006 12:52:17)

Mě to vůbec nesere nějaký forům o DSL. Stejně tě ojebávaj všude kam příjdeš tady si akorát čtu tam ten mě ojebal tam ten taky ale aby tady jeden jedinej řekl ne tihle jsou fakt dobří a rozumí tomu. Ne prostě taková firma neexistuje. A víte proč protože závist je hrozná věc. a My češi jsme prostě takoví. A přeju vám hodně štěstí a zdaru protože kdo nekrade okradá svou rodinu. Platilo to, platí to a bude to platit vždycky. Zdar Večerňajz

Vecernicek (1.9.2006 12:52:17)

Mě to vůbec nesere nějaký forům o DSL. Stejně tě ojebávaj všude kam příjdeš tady si akorát čtu tam ten mě ojebal tam ten taky ale aby tady jeden jedinej řekl ne tihle jsou fakt dobří a rozumí tomu. Ne prostě taková firma neexistuje. A víte proč protože závist je hrozná věc. a My češi jsme prostě takoví. A přeju vám hodně štěstí a zdaru protože kdo nekrade okradá svou rodinu. Platilo to, platí to a bude to platit vždycky. Zdar Večerňajz

žrout večerníčků (1.9.2006 17:52:00)

mozna to stacilo rict je jednou

Anonym (2.9.2006 19:53:46)

jak videt asi ne

Anonym (4.9.2006 18:34:31)

chci se zeptat y2k, nargona, františka ,atd... měli by jste zájem se účastnit fora o dsl, kde by byli registrace a moderátoři? (prostě by to bylo forum a ne "forum" jako tohle), vy by jste se mi zamlouvali jako moderátoři a já bych se konečně dokopal k tomu, že bych se konečně pořádně naučil s CSS, PHP a (X)HTML apod... CZ doménu+hosting bych zajistil na vlastní náklady,ze začátku by sme začli na nějakém hotovém boardu (zamlouvá se mi miniBB), který by se potom přesně upravil pro naše potřeby. Ovšem potřebuji vaši pomoc, bez vás to nemá cenu, potřebuju tam někoho, kdo má čas odpovídat a energii a hlavně znalosti na to aby mohl kompetentně odpovídat. Nebojím se, že by se to forum nerozjelo, tyhle hotové boardy jsou velmi šikovně naprogramované a tak se umisťují hodně vysoko ve výsledcích vyhledávačů, taky by jsme mohli využít nějaké výměné reklamy a pokud si tolik lidí dokáže najít dsl.cz, tak proč by si nenašlo nový board s také pěknou doménou, která je volná (už jsem si jednu vyhlídl). Pokud máte zájem takhle spolupracovat na mém projektu, tak budu moc moc rád, takže pokud máte zájem, napište na happymaster23@gmail.com ... díky

Anonym (4.9.2006 21:17:49)

Aaaa, dalsi desetilety diletant... Skonci to jako vzdycky, bude prd

Martin (4.9.2006 22:02:21)

Jak už jsem tu psal, tak forum mam pripravene na vlastni domene a muzu ho rozjet do 15min., takze pokud se tu objevi vice nazoru, ze by se to melo zkusit, spoustim ho. Registrace, moderatori...vse funguje:o)

David (4.9.2006 22:16:09)

Jestli by byl zájem, tak bych taky klidně moderátořil... Hlavně ať už je to trochu na nějaké úrovni... Tohle je na ...

Anonym (4.9.2006 22:24:46)

nemám nic proti, ale aby to mělo šanci na úspěch, tak to chce vlastní CZ doménu a to hlavně dobrou, já jsem na jednu takovou přišel. Podle mě špatná doména byla vždy hřebíčkem do rakve jakéhokoli takového pokusu. Tenhle projekt by byl mým primárním, takže bych se měl čas tomu hodně věnovat. Pokud všechno kolem pohořelo na nezájmu, tak mi vězte že pokud budu mít vaši přízeň, tak do toho doopravdy půjdu a neskončí to třeba jako xdsl.chytrak.cz . Zatím mě vaše reakce moc nepovzbudily... :)

***** (6.9.2006 15:10:34)

Tak jak, bude to fórum, či ne ?

Anonym (6.9.2006 15:16:29)

ano bude, do konce týdne by měla být zaregistorvaná doména a a už něco málo funkční, ostrý start očekávám do 14 dnů jako nejzašší termín jenom chci podotknout, že user s nickem "Martin" nejsem já, já jsem "anonym" z 4. září 2006 v 18:34 a 4. září 2006 v 22:24. Pokud se on chystá rozjet nějaké forum na vlastní doméně, tak o tom nic nevím. Já chci rozjet samostatný projekt, na vlastní doméně (URL nechci ještě před registrací zveřejňovat, asi víte proč). Pokud chce user "Martin" rozjet forum na nějaké vlastní doméně (zřejmě jako něco "navíc"), tak se mě to netýká a nejsem to já :)

Nargon (4.9.2006 21:54:37)

Zkusit se muze vse. Jestli to pojede tak to bude jen dobre. Jestli to nepojede, tak oproti dnesnimu stavu to horsi byt nemuze.

Kdosi (4.9.2006 22:02:56)

Zastávám stejný názor jako Nargon. Zkusit se dá opravdu vše, hlavně, aby tam byla možná registrace ;-)