Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IPTV ceny :-(

IPTV ceny :-(

kockonos (1.9.2006 09:42:56)

No tak jsem koukl na ten jejich kysliko-cenik a musim pouze suse konstatovat ze digitv je jasnej vitez :-) . A to jsem radeji ani nezjistoval zda-li bych nebyl nucen snizit rychlost ADSL kdyz mam ted 2048/256 IE extreme a udajne muzu mit na lince maximalne 3072 downstream ... :-( ... Takhle si to od nich nikdo neporidi .. fakt trapny a stale jeste platit pausal za to ze mam doma telefon z ktereho nevolam :-) .. Spise by meli mit v nazvu DUSIK nez kyslik :-) ...

Anonym (1.9.2006 09:46:31)

pak by jsi byl bez netu

kockonos (1.9.2006 09:49:18)

Net potrebuju a zamestnavatel me na nej pridava prachy :-) takze to se da jeste snest , ale diky tomu ze sice jsem v praze a dokonce v novostavbe a ty kokoti tady neudelali rozvod pro kabelovku jsem musel opustit po prestehovani UPC a jejich net :-( . Tak mam ted slavne adsl ale resil jsem jeste to jestli mit tv po adsl nebo za oknem parabolu a volba je uz jasna :-)

tatik (1.9.2006 10:25:41)

ja uz mam objednano:-)) DIGI TV :-))

tatik (1.9.2006 10:39:12)

a davat 70 kc!!!!!! za film z roku 123 hmmm ale zase na druhou stranku si myslim ze to je dobra myslenka ale lidi asi dost odradi cena.ja osobne to chtel ale kdyz sem si docetl ty ceny tak bohuzel nic nepude:-)) jenom pro srovnani olomoucka kabelovka komplet programy+erotika 639 kc s dph

kockonos (1.9.2006 11:55:57)

Souhlas - myslenka i technologie je dobry napad proti tomu nic nemam ale preci jen jsem cekal ze o2 trochu usadi ostatni dodavatele tv do domacnosti :-) . A po skonceni jejich "akce" kdyz ctu poplatky v ceniku jako napriklad "aktivace iptv" cca 600Kc ??? Proboha co to je ??? Ze nejaky oprator nekde neco natuka do kompu nebo snad od pantaty povedou draty ? :-) .....

Anonym (1.9.2006 11:39:07)

a co takhle si o tom napred neco precist...melo by to fungovat na ADSL2+, tedy na vyssich rychlostech

kockonos (1.9.2006 11:51:27)

Neco jsem o tom cetl a na novych strankach neni zminka o ADSL2+.V otazkach a odpovedich ohledne iptv je dotaz : Již využívám službu O2 Internet Expres. Pokud si objednám službu O2 TV, může se stát, že si budu muset nechat snížit rychlost na své stávající službě O2 Internet Expres? Ano, pokud vaše linka nesplňuje technologické parametry, bude nutné snížit rychlost služby O2 Internet Expres. Snížení rychlosti je bezplatné a bude Vám oznámeno již během objednávky služby O2 TV. A jelikoz mam urcitou vzdalenost od ustredny a technik me rekl ze maximum je 3072 tak predpokladam ze by doslo ke snizeni rychlosti . Pokud ne tak budiz ale az budou mit nabidku jako digitv 33 programu v zakladu za 260 + hbomaxpack vcetne cinemaxu za 240kc tudiz celkem za 500 mesicne klidne si to zmenim :-) . Digitv jsem si pred chvilkou objednal a radeji budu cekat cele zari na zrizeni satu nez si zakabelovat celej byt :-) Maximum mezi SBT a TV je 10 metru zrejme i pro HDMI a jelikoz mam zasuvku na telefon udelanoui genialne v predsini :-) nedokazu si predstavit tahat telefon k TV a od TV zase kabel ke kompu :-))) teda pokud to jejich slavne zarizeni nema wifi :-) .

Bob (1.9.2006 11:54:27)

Koukám, že server Telecomu je teď nějaký zablokovaný. Že by byl přetížený náporem koupěchtivých zájemců o IPTV? ;-))))

kockonos (1.9.2006 11:56:49)

jojo leze to jako snek , ale spis si myslim ze reklamni masaz zabrala a lidi z prace surfuji a ZIRAJI na bombasticke ceny :-))

Bob (1.9.2006 12:12:26)

Je v těch nových nabídkách kromě IPTV ještě taky něco jiného? Např. pro stávající varianty IE odstranění FUP, nebo aspoň zvětšení limitu.....? Tohle Telecom nejspíš neplánuje, že?!

TATIK (1.9.2006 12:13:28)

kdepak FUP porad stejny atd