Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Sagem F@st 840

Sagem F@st 840

Petereček (9.9.2006 14:38:08)

Tak vidím ež s tímto modemem máte asi všichni problémy, ohledně stabilnosti připojení nemám výhrady, vždy držel v pohodě, nikdy net nepadal ale od jisté doby co ''4x zrychlovali'' si po každém zapnutí PC musím počkat tak 2 minutky, jinak se mi to připojí, hned spadne a pak si musím počkat tak 10 mintu než se to uráčí rozjet..Můj dotaz směřuje tam, zda se nedá učinit výměna modemu az nějaké ethernetové řešení? U TO2 jsem asi rok a půl

Anonym (9.9.2006 16:37:40)

Nebo to taky můžeš nahlásit jako problém na technickou podporu - třeba ti s tím pomůžou ;)

Anonym (9.9.2006 18:17:42)

PC zrestartuje po svem startu modem, pokud se behem te chvile,připojíš, tak dojde k nekorektnimu ukončení spojení, a zalogovat se da po cca 3-5 min. Co se tyče po navýšení - mohl jsi take tou dobou něco dělat s PC(tředa 2 měsíce před, ale nevšim sis toho cování) nebo to mohlo být vždy. Nicmeně čim vyší rychost na lince, tim ma PC víc prace s zajišťenim komunikace, ktera je navíc energeticky naročnější. Řešení:¨ a)smířit se s tim b)jine ovladače k modemu c)jine ovladače k USB d)modem s externim napájením.

Nargon (9.9.2006 18:25:33)

Vymena modemu je i neni mozna. Muzes si tam dat nejaky modem, jaky sam chces. Ale nejspise neni mozne po telecomu chtit aby ti bezplatne vymenil tuhle hracku za nejaky poradny ethernet modem. Takze si muzes jedine koupit novy modem. Pro 1 PC osobne doporucuji DataCom Xavi 8122r. Jeho routovaci moznosti jsou tak spatne, ze nema ani cenu o tom psat. Ale staci modem prepnout do ZipB modu, a hned je to o necem jinem. Pak mate verejnou IP az na pocitaci (jako s usb modemem) a spojeni udrzuje ten xavi, takze je to stabilnejsi nez ten usb modem.

Pavel (11.9.2006 14:05:56)

Vymena je mozna. Po objednani mi dosel modem Aethra, jde jen pres USB a shodou moznosti jsem ho testoval u znameho - ten mam Windows 98 a u nej to nejako moc nebezelo - nekompatibilita s ovladaci. Taky ve WinXP a modemy pres USB je problem ze XP automaticky po necinnosti vypinaji modem z duvodu uspory energie, a tak jsem se rozhodl, ze ho vymenim. Jako duvod - ze nefunguje s XPeckama - modem mi vzali, poslali do skladu, ja si koupil novy, a penize za Aethru mi odecetli z vyuctovani v nasledujicim mesici.

Anonym (11.9.2006 14:16:31)

pardon, ja byt dobra cecha:-))) jako duvod k "vymene-reklamaci" ze nefunguje s Win98 a pak jsem musel koupit jiny a oni mi dali

Anonym (11.9.2006 15:31:38)

Sagem. némám žadný problém jede jako hodinky,ale nemá rád slabé napájení tj. nekvalitní deska a zdroj.

AgentSvr (11.9.2006 22:35:44)

Zakaž spuštění aplikace DLSMON po spuštění, v 80% je problém v tom...

Michal (12.9.2006 15:00:47)

To zahoď !!!!