Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Internet a Česko - Tak to snad ne :( :D

Internet a Česko - Tak to snad ne :( :D

Michal (13.9.2006 15:52:51)

Hmm tak k tomu se asi nedá nic dodat :( snad to nepouštějí mimo naši republiku http://www.lupa.cz/zpravicky/v-cesku-doma-internet-pouziva-jen-29-procent-lidi/ to je ostuda..

Anonym (13.9.2006 16:42:30)

Ostuda?počítač má doma 41% lidí a internet využívá doma 29 %,co6 je 70% těch,co mají doma PC.Raději se ptej,proč je v domácnostech tak málo PC.

Anonym (13.9.2006 21:28:55)

protože je to drahý:D resp. lidi si myslej že je to drahý přitom komp na aplikace se dá sehnat použitej za pár tisíc..hold lidi koukaj jen po shit sestavách kde sice maj procesor 3,5GHz ale k tomu neznackova deska naprosto směšnejch 256MB ram taky neznačkovejch a moh bych pokračovat a koupěj to třeba za 15 i když ten "komp" má úroveň výkonu srovnatelnou se starším pc za těch pár tisíc ne-li jestě nižší..ale to se lidem moc vysvětlit nedá..lidi táhnou GHz a lcd monitory..pro některý počítač bez lcd už je krám za kterej přeci nebudou vyhazovat prachy...i když monitor o pc moc neřekne:o)

Anonym (14.9.2006 00:06:42)

neznackova deska? :) hehe to bych chtel videt.. kazda deska je od naky firmy, takze snad ma znacku ramka je uplne jedno esli je to nakej shitovej noname nebo nakej kvalitni corsair.. mam staryho winchestera 3000+ (default 1800Mhz) overclocklyho na 2600Mhz a ramky mam naky 400Mhz noname a co? rychlost ramek ma na system stejne jen malej vliv.. jedou mi neco pod 350Mhz diky delickam v tom athlonu a v aplikacnich a hernich testech zadnej rozdil (nebo jen minimalni tak max 1%) narazim tim hlavne na to ze lidem ktery PC nerozumej je jedno esli tam maj 400Mhz noname nebo 400Mhz nakou kvalitu.. oboje to jede stejne rychle (latence maj jen malej vliv) a PC bez LCD si nedokazu predstavit.. CRT je minulost.. ale mas pravdu, lidi sou obcas sileny lamy a radsi vemou jednojadrovy pentium D ktery ma pres 3Ghz nez core2duo ktery je tisickrat vykonejsi i pod frekvenci 2Ghz..

Anonym (13.9.2006 23:56:29)

njn to protoze do toho pocitaj vsechny ty mozny vidlakovy :) kdyby udelali statistiku jen Praha-Brno-Plzen tak by se ty procenta trochu vic zvedly