Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak si vytvořit domácí síť

Jak si vytvořit domácí síť

Anonym (15.9.2006 00:00:00)

V současné době bývá poměrně častým jevem, že lidé doma mívají více než jen jeden počítač. Ovšem obyčejní uživatelé obvykle nevědí, jak za situace, kdy jeden z nich je připojen k Internetu, snadno se s připojením rozdělit s ostatními členy rodiny.

I (15.9.2006 08:52:55)

jak to řešit, když mám domácí PC a ADSL modem a notebook, kterým se připojuji v práci do domény a chci doma NB a PC kříženým síťovým kabelem propojit? Notebook se připojuje na DHCP, IP je přidělována automaticky.

karel (15.9.2006 18:04:09)

kup si za pár korun switch

foibos (15.9.2006 13:34:03)

Pro tento druh návodu pro začátečníky bych příště zvolil snímky oken ve standardních barvách, abych je zbytečně nemátl svým tuningem.

brade (18.9.2006 06:33:02)

Mam problém a tím je že mám router k internetu > ap a 3-4 klienty. Z jakehokoliv klienta si pingnu na ap nebo na router ale na jineho klienta jiz ne. A to ikdyz mam FW vypnute, nastavenou stejnou masku site i branu a pracovni skupinu. Nevite v cem je problem?

Hrosik (11.6.2008 12:50:35)

Provedl jsem všchno podle článku, sdílení souborů mi funguje, ale sdílení připojení k internetu ne. Mám jeden počítač s ADSL, druhý k němu připojený síťovým kabelem (oba s XP). Mám něco psát do Výchozí brány a adresy DNS? Dík za rady

promo.praha (14.6.2008 09:24:35)

Opet resenim bude porizeni zakladniho routeru {napr. D-Link na www.prohasice.cz} ktery umi nasdilet nejen pripojeni k internetu, ale napr. i propojeni dalsich PC v rodine, nasdileni tiskarny a pokud poridite model s WiFi tak i pripojeni PDA zarizeni atd.