Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vážený pan Šilhavý

Vážený pan Šilhavý

Pepa (5.3.2004 16:29:46)

Stal jste se zde celkem známou osobou a v každe zdiskuzí máte co řict. Leč ve vaších příspěvcích mnohdy nemáte pravdu a nikdo Vás zde v diskuzích na DSL nepřesvědčí pádnými argumenty. Mnohé zavánějí manipulací a je velmi pravděpodobné, že máte z prosazování Vaších polopravd zisk. Je otázkou kolik peněz dostává profesionální "Opinion leader". V ČR je několik subjektů, které mají ze současné situace značný zisk takže se jim vyplatí nějakými drobečky ze stolu zaplatit čllověka kt. se postará a manipulaci správným směrem. Že? (... pochybuju že jste jen zarytý beran, jehož už prostě nikdo nikdy nepřesvědčí))

Miroslav Šilhavý (5.3.2004 17:15:34)

;-) a že je zde opravdu hóóódně moc lidí, co? ;-)

Prober (5.3.2004 22:44:15)

Já jsem tady taky ;)

Adin (5.3.2004 17:43:46)

Co jsem si vsim, pan Silhavy se nevyjadruje dvakrat privetive o Bluetone. Jesli je placeny Telecomem nebo nejakym ISP co pouziva draty, tak me napada jestli vy nejste placeny od Bluetone aby jste mu oponoval. Co? No jestli ano tak vam to moc nejde. :-))))

Miroslav Šilhavý (5.3.2004 17:49:26)

O Bluetone se přívětivě nevyjadřuju, protože prostě a jednoduše ve vzduchu není dostatečný prostor pro to, co slibují... A už se to bohužel začíná potvrzovat...

Adin (5.3.2004 18:15:35)

Ja vim, on snad neni celkove pro ADSL takovy prostor jaky slibuji.

Miroslav Šilhavý (5.3.2004 18:24:09)

Tak proč se Vám nelíbí, že upozorňuju na problémy Bluetone? A že jsem na ně upozorňoval dřív, než se to projevilo? Já myslím, že to je v zájmu všech čtenářů, ne?

Adin (5.3.2004 18:29:13)

Ja to nemyslel tak ze se mi to nelibi. Bral jsem to jako ironickou reakci na titulek tohoto threadu. Asi jsem se spatne vyjadril. Nic ve zlem.

Pepa (5.3.2004 18:38:33)

:-))) To by byl slušný přivýdělek ke studiu ... Bluetone mě velice zklamal a díky panu Šilhavému si čtu také jiné diskuze než než Angelovi..... jde o jistý druh sympatií :-) (již uvažuji o pojmenování ulice či nějaké soše....)

Pavel (7.3.2004 17:31:37)

No ale musite uznat, ze vsechno, co o Bluetone napsal, tak se take stalo! Tedy vcetne houstnouciho pasma, predpovedel vypadky, silny vliv agregace na zakladni urovni atd. Takze bych prosil brzdit. Kolega Silhavy ma prosim velmi fundovane prispevky a skoro se divim, jak klidne obcas odrazi utoky i naprostych dementu. Dlouho jsem s nim mailem diskutoval samostatne i o jinych problemech v oblasti komunikace a musim uznat, ze jsem se dost dozvedel. Na druhou stranu tyhle vykriky do tmy mi nedaji vubec nic.

Adin (7.3.2004 21:48:24)

Ja proti tomu co pan Silhavy tvrdi o Bluetone nic nemam. Zkuste docist prispevky nize. Priste holt musim napsat do zpravy (ktera mela pouze pobavit) vice smilesu, anebo lepe vubec se se k podobnym vystrelkum nevyjadrovat. To M.Silhavy > pokud jsem vas snad urazil spatnou formulaci slov, ktera nejspise byla pochopena jinak nez byl puvodni zamer, pak se velice omlouvam. Jiri Stepanek.

Miroslav Šilhavý (8.3.2004 08:01:22)

Nee, přečetl jsem si to ještě 5x a pochopil jsem ;-) Jen mi bylo líto na to už reagovat ;-)

Keddie (5.3.2004 17:44:35)

Potiz je v tom, ze ani on nikoho nepresvedci (byt pouziva IMHO take padne a srozumitelne argumenty). Takze je to 1:1 a nevidim duvod to rozpitvavat v extra threadu ;o).

Tonda (5.3.2004 17:53:02)

Mno, pokud má pan Šilhavý jinou práci, než nějakej "Opinion leader", tak se asi dvakrát nepředře, vzheldem k tomu, že v jednom kuse píše do tohohle fóra.

Miroslav Šilhavý (5.3.2004 17:54:54)

Nedramatizujme, na rychlé lince to moc času nezabere...

Tonda (5.3.2004 17:57:18)

O tom to neni, všechno to tu pročítat a na všechno odpovídat zabere dost času, rychlost připojení je zanedbatelná.

Miroslav Šilhavý (5.3.2004 18:05:03)

Zas tolik příspěvků tu nepřibývá.

Anonym (5.3.2004 19:08:53)

No nevim kdo by zamestnaval 24 leteho "zkuseneho" odbornika jako "opinion leadera"... To musi delat z blbosti nebo z presvedceni.

y2k (5.3.2004 20:24:14)

Mnohokrát jsem napadal jeho špatné neodborné názory, ale on radši dělá, že moje připomínky k jeho osobě nevidí. Nemyslím si, že se jedná o placeného poskoka ČTc aspol, nýbrž, že je to nezaměstnaný čtenář chytrých knih s napoleónským komplexem a grácií filcky.

BDs (6.3.2004 12:33:42)

Tady nekdo moooc kouka na Red Dwarfa, co? Vymysli si aspon svoje hlasky...

Jaaac (7.3.2004 17:36:52)

Dyk je to dost dobra hlaska )

y2k (7.3.2004 19:24:14)

Dostals me :-)))))))))) Trpaslíka shližím furt dokola! Je to nejlepší TV dílo všech dob (alespoň dle mého názoru). Mám všechny díly a shíižím je vždy, když mi něco na PC nejde, jako odreagování. Taktéž v práci bych se bez něj neobešel :-))))))))) Nic méně, Mirek mi opravdu s*re, jak Vám tady všem vymývá mozky a přitom vůbec neví o co jde. Chtěl bych ho vidět u nás ve firmě, kde se staráme o funkci 63 míst různě po republice !

Prober (7.3.2004 20:11:24)

Pokud se u vás ve firmě každý v pracovní době kouká na Červeného trpaslíka, tak to tak slavné nebude, ne?

y2k (7.3.2004 23:19:25)

:-)))))))))))) Jen když už není jiná cesta :-)

PePa (6.3.2004 11:24:00)

Musim uznat ac nerad ze pan Silhavy ma ve vetsine pripadech pravdu a ma prehled nad veci o kterych diskutuje. Ale je fakt ze nekdy to vyjadruje takovym postojem, ktery je na zabiti.

Anonym (6.3.2004 12:06:16)

Pokud bych mel ja hodnotit odbornost, rekl bych ze jsem tu odborneji zamereneho cloveka nenalezl. Minimalne prevysuje vsechny ostatni tady. Dale jsem si nevsiml ze by neco vychvaloval. Kritizuje trosku Bluetone (coz se nedivim) a pak oponuje lidem kteri chteji na zakladni lince tahat nonstop .. Nevidim v tom nic spatneho. Nemyslim si ze by ho za to nekdo platil, spise je do veci zapaleny. Dale bych se nedivil, kdyby si ho nektery ISP najal prinejmensim jako konzultanta. Zna principy a vi jak resit problemy soucasneho ADSL

Anonym (6.3.2004 14:26:20)

Znalosti pana Silhaveho jsou na urovni vzdelanejsiho studenta prumyslovky. Jenze studenta prumyslovky si nekdo jako konzultanta najme stezi. A o problemech soucasneho ADSL sice mozna vi, nicmene jeho zaprisahle obhajovani soucasneho stavu, ktery se nepodoba stavu ADSL _NIKDE_ na svete (dokonce ani v Polsku a na Slovensku) vede spoustu lidi k nazoru, ze musi byt nutne nejak angazovan.

Miroslav Šilhavý (6.3.2004 14:41:27)

Obhajuju stav nebo se snažím ze současného stavu abstrahovat? Čtete moje příspěvky nebo si je domýšlíte?

Zajda (8.3.2004 02:52:25)

No a? Však takový velmi vzdělaný student průmyslovky může x krát převyšovat diplomovaného inženýra v tom samém oboru. Ano obhajuji sám sebe:) Víte často se setkávám s takovým diplomovaným ingamatérismem jaký svět nevidel. Pan Šilhavý ví asi o čem mluvím... Neobhajuje stav jen konstatuje. To je rozdíl.

KUFI (7.3.2004 01:26:09)

Ten blazen se jmenuje Mira Silhavy asi tak jako se ja jmenuju Elvis Presley...podle me je to bud nekym nastrcenej naseptavac ,nebo je to ten nejvetsi pytel co chodi po tyhle zemekouli... Kdo jinej by asi tak celej den drepel na dsl.cz a tlacil lidem do hlavy svoje/něčí rozumy... Cas na tohle muze mit jedine nezamestnanej...jenze kde by pak zase vzal prachy na ten net -navic na "rychlou linku"(coz je vsechno mozny ,jenom ne ADSL). A nebo je to Telecomem(?) placenej paznecht co si tim vydelava... A pokud je tady nekdo koho Silhavej Mira presvedcil ,tak je to jeste vetsi mongol nez von :)

Miroslav Šilhavý (7.3.2004 16:36:25)

Krátce k mojí identitě - rozhodně se za svoje jméno (ani emailovou adresu) nemusím stydět. Několikrát už jsem zde zažil silné řeči o mě, ale kdykoliv jsem navrhoval např. posezení nad korbelem Plzně, nikdo se nepřidal... :(

Prober (7.3.2004 18:25:17)

On každý není z Prahy, a né každému chutná Plzeň ;)

Miroslav Šilhavý (7.3.2004 18:29:46)

;-) ale nemění to nic na věci, že možnost tu několikrát byla (a mimochodem je vždycky).

Prober (7.3.2004 20:09:51)

Já bych navrhoval putovní přednášky v lokálech po celé zemi české ;)

Miroslav Šilhavý (7.3.2004 20:52:36)

Heh, to bych se uchlastal k smrti, víš kolik je zde lokálních lokálů? ;-)

Keddie (7.3.2004 22:40:53)

Musim rict, ze obdivuji, ze vas to pri takovem mnozstvi vypadu stale jeste bavi a dokonce to berete s humorem.

Miroslav Šilhavý (8.3.2004 08:00:03)

Kdybych s tím nepočítal, tak bych se nemohl pod (resp. nad) svoje příspěvky podepisovat... Kromtoho mi to v jistém smyslu lichotí, že už jsem na tolik "významný", že někomu stojí za to o mě šířit fámy ;-)

KUFI (8.3.2004 05:21:02)

Vzhledem k tomu ze to po par korbelech Plzne ma tendenci jiskrit vic nez v kterykoliv diskuzi na netu ,myslim ze posezeni v knajpe by nebyl zrovna ten nejstastnejsi napad.V mym pripade by to po 5minutach skoncilo asi zaseknutym korbelem v tvoji hlave...takhle to tady odsira jenom boxovaci pytel co mi tu visí na skobě ze stropu :)

Anonym (8.3.2004 11:44:15)

uvolni se... ;)

Spokojený majitel ADSL (7.3.2004 02:14:11)

Já teda nevím, já si koupil ADSL od telecomu, ale četl jsem že bluetone je lepší....myslím že jeho problém je pouze v tom, že má malé pokrytí.......ale to ostatně ADSL taky (měl jsem štěstí od pána boha, že ústředna na kterou jsem napojení měla ADSL technologii).......... Bluetone by si měl nejdříve zvýšit pokrytí, pak může lákat zákazníky.

Anonym (7.3.2004 07:34:16)

Jenže bluetone nedostal za dslamy zaplaceno od státu v rámci projektu INDOS. Tam musí skutečně náklady zaplatit firma a ne daňoví poplatníci, takže to není tak jednoduché.

Bubu (7.3.2004 15:43:44)

Vážení, já Mirka Šilhavého znám. Je to takový zakomplexovaný bulíček, který nikdy neměl ženskou. Jestli se ptáte, proč dělá to, co dělá, tak se podívejte na www.jelly.cz. Tam totiž jeho firma nabízí připojení přes ADSL Pemac. Bubu

Anonym (7.3.2004 16:18:35)

Musim se Mirka zastat. Vas urazlivy a nepravdivy prispevek dokazuje jen to ze ho opravdu neznate. Pan Silhavy je pomerne slusny odbornik. Jelly neni jeho firma - Jelly je fizicka osoba (kamarad) u nejz ma maila. Jeste mi vysvetlete co a proc dela ? Ja si totiz nikdy nevsiml toho, ze by tu Pemacu delal nejakou reklamu. Diskutuje vzdy jen obecne o ADSL a nikoho nevyzdvihuje. Jestli jste na to jeste neprisel bavi se pouze o obecnych principech, o agregaci a o tom co mozne je a co neni. Rozhodne ho tedy nepovazuji za reklamniho agenta.

Miroslav Šilhavý (7.3.2004 17:05:19)

;-) a můj komplex dorostl do takových rozměrů, že jsem úplně zapomněl vybrat si nějaký nick a podepisuju se omylem svým jménem... A kurva, zapomněl jsem si taky založit i adresu na nějakém freemailu ;-)

Petr Rosol (7.3.2004 20:54:41)

Uff, dnes mě někdo volal že se jméno mé vlastní firmy objevilo na tomto fóru. Tak pokud někdo hodláte osočovat pana Šilhavého z toho že firma JELLY je jeho, nevidíte si do úst, dnes kdy jsou informace veřejné není si problém dohledat že se jedná o fizickou osobu navíc jiného jména. Příště než něco takového napíšete se dobře infrormujte co píšete.

Petr Rosol (7.3.2004 20:56:32)

A ještě drobnost. Znám pana Šilhavého už mnoho let a upřímě v oblasti internetu je to jeden z mála odborníků, který navíc ví o čem mluví. A k velice trapné připomínce od BUBU nemám co dodat, je vidět že Mirka nezná jinak by toto nemohl nikdy vypustit z úst.

Zajda (8.3.2004 02:59:55)

Vaše argumenty jsou liché. Většina lidí od IT dává větší priority svému vzdělání a je zapálena pro věc(krom kravaťáků). To že někdo dává přednost zajímavé práci před lítáním za babama To není nic špatného. Kvůli tomu člověk nemusí být zakomplexovaný ba co víc může mu to dokonce skvěle vyhovovat. Život je otázkou priorit. Nevím jestli má s jelly neco společného(koukám na rejstřík a asi ne) ale zatím jsem si nevšiml že by zde propagoval Pemac.

Miroslav Šilhavý (8.3.2004 07:58:36)

;-) za babama opravdu nelítám, jsem už přes rok šťastně ženatý ;-)

Saper (7.3.2004 22:22:51)

Tak jak se tak divam nespokojeni uzivatele ADSL si nasli prima terc a mate recht urazet a nadavat nejakemu Silhavemu je urcite lepsi nez treba napsat oficialni stiznost na CTU pod kterou by jste se museli podepsat.Nebo tu porad slysim vety dam to k soudu atp. a zatim jsme neslysel ze by jste neco takoveho udelali.Taky ho nemam rad a zaslouzi si to protoze vetsinou doslo na jeho slova :(

Zajda (8.3.2004 02:42:36)

Mě pan Šilhavý nevadí a to ačkoliv mnohdy máme rozdílné názory na věc. Beru ho jako správného oponenta:) Dá se snim hovořit(resp.se hádat-ale o tom to je:) na dané téma.Já jsem do značné míry ovlivněn chudým regionem kde žiji a ideály neziskové sítě(vzpomínáte? ať žije sdílení!) a on zase Prahou(což je stát ve státě). Také má zajisté více obchodních styků. Ale vůbec mi nevadí. Naopak zpestřuje zde diskuse a potírá lamíky co vykřikují: Jsou to (censored)!. Akorát by mě zajímalo proč zde tráví tolik času?

Anonym (8.3.2004 12:40:32)

Acho jo, tohle ma byt server o ADSL !!! Drzte se tematu.

Prober (8.3.2004 13:00:59)

;) Nebo dostanete na holou..