Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Karneval , UPC , Novera a ani Bluetone NE !!!

Karneval , UPC , Novera a ani Bluetone NE !!!

Ammmateur (16.9.2006 13:23:49)

Chci novej net , v ověření dostupnosti ze 3 poskytovatelů O2 , BlueTone a GTS Novera USP Direct a Karneval mi mohou zřídit na Jindřicho hradecku pouze O2 jelikož kabelovku nemáme . A tak se ptám zdai je k sehnání v mém krji nějaký lepší internet . Chci mít hlavně dobrý stálý ping ( měně jak 50 , samozrejme cim min tim lip ) a občas si taky něco stáhnu tak mi Prosím řekněte zdali je nějaká lepší možnost než o2 2048 na 3 měsíce za 475 a ak za 717 + WEBkamera zdarma a 8 GB limit . Děkuji

Anonym (16.9.2006 13:43:23)

Ty seš tragéd .... zkus hledat, než se takhle blbě ptát (zase ptát). Pod 50ms mají snad všechny ISP, i to WiFi by mělo mít méně. Sám se rozhodni co je pro tebe lepší z nabídky na netu. "občas si něco stáhnu" to je kolik GB MB ??? ... já za den udělám klidně 10GB (a teď se tu nechci s nikym přít zda legálních nebo ne, tadle debata by byla na dlouho). LAMIČKA

Anonym (16.9.2006 14:28:42)

Svatá pravda. Sám musíš vědět, jestli ti bude 8GB stačit. A ping pod 50 je opravdu všude. Nebo ne?

Nargon (16.9.2006 16:16:22)

Ano ping pod 50 by mel byt vsude. Spise pod 20 bude.

KikiCZ (16.9.2006 17:05:45)

melo by ti stacit tech 8 GB jako limit (posta, hry, skype a obcas neco sosnout kdyz bude potreba) jinak ping do 10 je idealni ale u o2 by si mel mit ping max do 20, zalezi na tom kam se pripojujes, nebo si muzes overit zda ti nepudeš u tebe IPTV - pak mas jeste vyhodnejsi balicky, dalsi vec je to zue uz asi zase bude fungovat sluzba dataklik takze kdybys nejakej mesic sosal tak si kliknes a mas cca 5GB limit navic, jinak muzes jeste zkusit http://www.lupa.cz/ a tam se juknout na nejakou WiFinu