Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Provider

Provider

ada (10.8.2003 23:18:14)

Caute, du si kupovat ADSL protoze se mi nechce platit za predrazene ISDN, ADSL vypada jako dobra alternativa... Ale prvni problem je volba providera bydlim v Havirove - kousek od Ostravy tak pls ozvete se vy spokojenii z tohoto okolii. Celkem se mi zaliibil skynet ale obávam se že nespadá pod telecom a nevím jaký maj přístup k zákazníkovi nebo se mylim?? Prosim poradte moc se neorientuju. Jo a můžete mi upřesnit NAT? pukud sem pochopil převádí nazvy interních IP na externí ale pokud nekedu ze LAN tak to nepotrebuju ne? DIKY

Zip (11.8.2003 14:20:14)

Co to je za nesmysl jak nespada pod CTc? pokud poskytuje sluzbu ADSL ktera je pres linky CTc tak spada pod nej :) Pokud chces mit jistotu jdi primo k IOL nicmene treba Nextra ap. maji nebo mely ruzne zdarma akce Tiscali nabizi nakej mesic zadara tusim!

Lada (29.8.2003 13:32:28)

Nemáte někdo praktickou zkušenost s GTS? Díky

Anonym (30.8.2003 19:41:55)

Ja sem se rozhodl k GTS maji asi nejvic tech. naslapano ted je to ve fazi zrizovani takze jsem sam velmi zvedavej jak to dopadne a jak to bude od nich frcet

Petr (19.8.2003 08:15:27)

Mrkni u nas v regionu na nabidku od firmy Poda, myslim, ze ze vsech provideru maji nejlepsi podminky. Jsou temer nejlevnejsi a dokonce nabizeji v cene pevnou IP adresu! Zaridit pripojeni muzes pres www.netron.cz. Vse od ADSL "spada" pod CTc ... bohuzel. NAT vyuzijes, pokud budes potrebovat z Internetu vlezt na nejaky port sveho lokalniho PC, pak se "verejna IP adresa" prelozi na tebou definovanou interni adresu LAN (address translation).

Jarda (20.8.2003 00:44:44)

Mám 320/128 od skynetu a je to celkem v pohodě - chovaj se slušně a nebuzerujou - další věc je lepší si vybrat většího a co nejlépe vybaveného providera - telecom má sice dráty všude stejný ale dost to ovlivní taky ISP - pokud je malej tak hrozí že bude mít konektivitu naprd a z toho pramení vysokej ping a problém s kolísáním rychlosti - jinak přidávám skyntet ping seznam 16, německo 40 - 70, anglie 60 - 90, rychlost pořád kolem 260 Kbps takže klídek