Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nejde odesílat pošta

Nejde odesílat pošta

majklovacz (26.10.2006 10:56:02)

Mám ADSL od EMEA Telecom, bohužel cca 25.10. mi přestala jít odesílat pošta přes smtp.ahoj.cz, píše to "Zpráva nebyla odeslána. Hlášení serveru - : Relay access denied", přes jiný účet (server) mi pošta odesílat jde. Kámoš má připojení od Contactelu a stejný problém, bydlíme ve stejném městě (Liberecký kraj). Na stránkách Emey ani Contactelu resp. Gtsnovera nic není, nevíte o tom někdo něco blíž, než zavolám na tech. podporu? Thx

Zvedavec (26.10.2006 11:03:49)

Oni maji mozna problem v jejich serveru.Zalezi jak dlouho to trva pokud to je prvni den tak pockat par dni a pokud to nejde delsi dobu kontaktovat je.A nebo zkontrolovat a znovu nastavit veskere udaje pro email klienta vasi schranky

Zvedavec (26.10.2006 11:05:35)

Jo uz to vidim pisete od 25. tak jestli maji bezplatnou linku tak jim zavolejte co se deje a nebo jak jsem rikal znovy nastavit emailove udaje do klienta

Anonym (26.10.2006 17:32:27)

Pokud je ADSL od O2 je nutné nastaveit ověřování u SMTP a heslo a jméno získáš na technické podpoře

KaMo (26.10.2006 18:04:20)

Taky mi to nešlo, tak jsem zavolal na infolinku. Prý změnili adresu, takže nová smtp adresa je mail-2.contactel.cz přihlašovací údaje jsou stejné. Zatim to funguje, ale nechápu, proč nám to nedali vědět.

majklovacz (27.10.2006 11:43:09)

Thx, uz to jde, ale je to dost husty, ze to jen tak zmeni, aniz by dali vedet, to je na zalobu :)

ppetr (27.10.2006 18:36:59)

kdyby sis precetl smlouvu kterou si podepsal tak bys koukal co tam vsecko je ze muzou bez toho aby neco rekli

majklovacz (28.10.2006 14:09:43)

jj bejt nejakej sedlak, tak bych musel volat technika a pekne jim zacalovat, jeste ze existujou fora. Kamos volal na contactel podporu, po 20 min hovoru mu operatorka sdelila nazev serveru odchozi posty, ktery zadal do klienta, ale posta stejne nesla, po opetovnem telefonatu na tech. podporu mu sdelili jinou adresu, ktera taky nefunguje :))) Zatim nevim jak vse dopadlo, zas to tak nehroti jako ja :)