Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pohádka o panu Zvědavci

Pohádka o panu Zvědavci

Zvědavec (28.10.2006 19:54:12)

autor: Zvedavec napsáno: 27. října 2006 v 12:53 RE: 02 a jeho nonFUP opet boduje Uz jsem kontaktoval in english main office headquarters in UK Odpoved byla rychla hned volali representativy omluvouli se poslali mi darek modem zdarma webkameru a jeste mi slibili extra 3mesice zdarma teda za 1Kc.Trefil sem se presne.Staci trochu me zbehle anglictiny problem okamzite vyresen a prislibeni ze dokonce odstrani FUP co nejdrive to bude mozne.Ale ne cesky lhari ale samotny president O2!Dobry ne? Tak pojďte pokecat, každej kdo vloží nějakou odpověď se bude jmenovat Zvědavec

Zvědavec (28.10.2006 19:55:47)

Tak to jako jo.. Upe to žeru... Po tom co čtu, jaké příspěvky sem pan Zvědavec píše... je mi jasný, že mu před barákem i postavili novou ústřednu :---)

Zvedavec (29.10.2006 08:32:52)

JO budete se divit!Vite co chuligani ze vas neni hanba delat si ze starsiho cloveka blazny!(vite co uz jsem toho prozil?)Meli by jste se zamyslet.Jeden totiz dostal odeme takovou odpoved ze nemel co napat tak se me snazi jako pomstu zesmesnit pomoci teto diskuze.Ale tim urazite a ponizujete nejenom druhe ale predevsim sebe.Tato mstiva vlastnost bych rekl je pouze vyhradou v cele velke Evrope Cechu ani v usa jsem se nesetkal s takovou ochotou nenavidet mstit se a zavidet co projevuje vetsina ceskych lidi!Muzu rict za tato vlastnost byla i v mensich skupinkach cechu co ziji v zahranici.Mnozi se tam tloukly nenavideli a kdo vi co.Kazdy kdo byl v zahranici na longterm vam rekne krajany cechy v cizine NEVYHLEDAVAT a ja uz dnes vim proc!A vy jste toho dukazem!!

Zvedavec (29.10.2006 08:48:24)

PAnove a DAMY(moji fanousci)aby vam to nebylo lito brzy budu prepojen do nove lokality kde snad to slavne O2 zapoji internet takze se nedivte kdyz se na chvili odmlcim muze to byt otazka i tydnu,Takze kdyz se tu objevi nejake urazejici ci zakazany material teda sprosty material vuci me osobe tak se budu moct branit pozdeji a obhajovat svou CEST az po obnoveni pripojeni do site internet.PRoto vas zadam o strpeni a sprostakum rikam predem tahnete pryc zde pro vas neni mista!!!

Anonym (29.10.2006 16:38:58)

Kez by ne tydnu, ale mesicu az roku!

1woko (29.10.2006 08:51:06)

Na staršího člověka máte poněkud nevyzrálý písemný projev, pane Zvědavec. Pravděpodobně jste v zahraničí odvykl pravidlům českého jazyka. Doufám proto, že nebudete brát moji nabídku jako útok či mstu, ale jako nabídku na dobře investované peníze. http://active-languages.org/

Zvedavec (29.10.2006 09:08:16)

Mam pouze anglickou verzi OS kalvesnice a veskereho zarizeni.Nelze teda psat hacky a carky!CO je to pravopis.Pro nekoho vsechno.Ale CHYBY jsem si vsiml dela kazdy a prave i ten co poukazuje na hrubky druhych.Kdyz jsme byli za komunismu ve skolach tak treba na zakladnich skolach nas pronasledovali kvuli nasemu nabozenskemu vyznani tridni ucitelka druheho stupne, byla specialne vycvicena gestapem teda komunistickym fanatizmem na potirani a vyslichani nepratel kom. rezimu.Kazdy kdo chodi do nabozenstvi postavit.Bylo nas jenom par asi 6 nebo 5 z cele tridy 30 zaku!Ucitelka na rozkaz rekla vyjdete k tabuli a ostatni bolsevicke deti na nas hazeli stara vajicka a deset minut se nam museli smat a posmyvat nejvetsimi urazejicimi hesly ktere radi dnes pouzivaji sekularizovani lide zapadu ci vychodu!Potom nas poslala umit a pokracovalo se ve vyucovani!Tato diskriminace pokracovala i v nekterych jinych odvetvych.Ale co se tyce CJ to prave ona byla pedant.Naucit se dobre psat je jako pro cirkusaka naucit se zonglovat tak dlouho to zkousi az se to nauci a je ostatnim na obdiv.TO same s ucenim tak dlouho vtom lezi dokud se to nenauci!Tyto skolacke dovednosti o dokonalosti jsou jenom mrtve nasprtane fraze obdobne cirkusackym dovednostem ktere pak clovek dela automaticky a mysli si ze je to inteligence a moudrost ale v podstate to vubec neni!Ale je to pouze ulozeni mrtvych dat v nasem mozku ktery je pak pretizen a nezbyva tam mista pro lasku a pochopeni ze?!Ten komunisticky tiranismus byl hrozny.Ucitelka nas ponizovala ve vsech sferatch predevsim kvuli nab. ale i prospechu kdy specialne davala spatne znamky a pak nas spolecne trestali.Hrzone a ty jejich prohlidky zdravotni nahej jako decko tancovat pred doktorkama a ucitelkama kdyz nam specialne delali nejake prohlidky jenom nam vericim pred celou tridou.NO hruza ucitelka a vsichni se nam smali pozorovali a doktorka nas nahe prohlizela.Stejny zpusob jako v lagru co delali s vezni nemci.Hruza a des!Ponizovani strasnych rozmeru.Budu navrzen pristi rok od pana Klause na rad CR jak vcera predavali.Pristi rok tam uvidite mne za utrapy zpusobene komunismem.Vezneni ponizovani a utlak!

Anonym (29.10.2006 11:53:10)

Ta ucitelka jeste zije? :)

Zvedavec (29.10.2006 11:59:12)

NEVIM A NECHCI VEDET ! !

Zvedavec (29.10.2006 12:04:29)

Vzhledem k velkemu casovemu odstupu asi NEZIJE! Persekuce je strasna a dekujte Bohu ze to bylo prozatim z nasi zeme odstraneno.Komunismus je STRASNY!

anti (31.10.2006 01:04:41)

Prosím Tě sklapni,co to vůbec meleš za bludy,když Ti ten bolševik vadil,měl si něco dělat.........jo kolik sis odseděl za to ,že ses nenechal ponižovat,ty klausův kandidáte na státní vyznamenání:-)....mám rád podobný trouby,co melou podobný bludy.........prober se a běž třikrát voběhnout panelák,doopravdy mě točíš k nepříčetnosti,já sem chodím chytat počítačový moudra a ne číst bláboly nějakýho zamindrákovanýho hlupáka........asi tě ponižovali právem,protože podle tvejch blábolů si nic jinýho nezasloužíš!!!!!!!!!

anti (31.10.2006 00:53:30)

je mi přes padesát ale to co sem tenhle úchyl napsal mě snad donutí jít na záchod se vyblejt!!!!!Nic jinýho se k tomu nedá napsat pane starší občane,kterej toho v životě hodně prožil.....běž se vybrečet ke své soukromé starší spoluobčance!!!!!!!!!!!!

Anonym (29.10.2006 11:41:58)

když píšeš tyhle články to bych tě bejt jima zaříz uplně nejenom FUPem

Zvedavec (29.10.2006 13:15:27)

Aby jste take nevzpominali na me ve zlem protoze nevim jestli budu opet pripojen brzy.Tak treba jsme se casto premistovali dost velkou rychlosti pres uzemi usa snidane v new yorku obet v teneessee vecere v texase ci oklahome a znova snidane v New mexiku obet v arizone a vecere v los angeles.Team work v roli truck driver kde bylo mozne dosahnout rekordu prejeti NY - LA za 48hodin!Zhruba 2200miles coz bude nejakych cca 3400km prumerna rychlost nejakych 70km/h.Takze fofr vtom je 3X tankovani do plna nadrze 2X150 nebo 2X200 gallonu coz je nejaky 1500litru v plnem zatanktovani a tenkrat to stavalo nejakych 250usd.Plus 1X na obed a neco sebou jeden spi druhy jede.Takze jsem mel stesti protoze jsem se nedostal s cizim amikem do tymu ale jezdil s bratrem.No firma byla v LA jednou jsme dojeli a byla porucha navstivili jsme tedy firemni service a museli cekat do druheho dne.Jasne sef nas hodil na hotel ktery plati a ponevadz jsme byli z vychodu z new yorku tak jsme meli vychodni cas na hodinkach ktery je tri hodiny dopredu nez californsky pac se prejizdeji tri casova pasma.Sef rikal rano tady je zastvaka mhd a dojede knam do officu a ja vas pak vezmu do trucka bude zitra hotovy.Tak cekame na zastavce tam par lidi a nejaka zenska knam prijde kolik je hodin divam se a rikam 11:15 zhruba bylo na hodinkach.Ta se na me podivala cikla a vodesla a ja rikam co je ani nepodekuje?No a pak odpoledne nam doslo ze jsme meli vychodni cas.NOto asi byla bomba proni ne?Nebo jiny zazitek z manhatanu prijdu do trafiky pro nejake limo a najednou se privali cernoch s bilou hulkou cerne bryle navali se na pult kupuje si predemnou NYpost nebo co no ja jsem se zacal rezat on se na me otoci a rika nemas nejaky drobny a rezal se taky?Nevim jak slepy s bilou hulkou muze cist noviny?Pak se zase odtahl z obchodu a hulkou mlati a dela slepeho.NO asi dobry vydelek na turistech!

Zvědavec (30.10.2006 11:53:12)

Hm.... koukám, že vy jste ale spisovatel... Co kdyby jste raději o tom vydal knížku a ne....l se tady svými dementními názory do diskusí.... Díky

Anonym (29.10.2006 14:18:03)

jo pohadka pekna :)

Zvedavec (30.10.2006 09:03:09)

Ale tady to mate cerne na bilem! "Zřejmě ta nejvážnější je ze strany Tele2. Již v roce 2005 zažalovala Český Telecom za zneužití dominantního postavení a požaduje více než 2,1 miliardy korun. Mezitím zneužití monopolu potvrdil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS)." Tak stale myslite ze je to hloupost to co jsem vam tady PSAL ! ! http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/domaci-firmy/clanek.phtml?id=271089&tro1020_0_4 Takze nezapomente se zase posmivat!! POUKAZOVAL JSEM NEKOLIKRAT ZE JE MOZNE ZAZALOVAT O2 ZA DOMINANTNI POSTAVENI A PORUSENI ANTIMONOPOLNIHO ZAKONA ALE MELI JSTE TO ZA HLOUPOST ALE NYNI DOKONCE UZ OD ROKU 2005 JE TO V OBEHU A VY TO ANI NEVITE ! !? !

Pája (30.10.2006 12:15:15)

Ty jsi fakt hlupacek. Ano, byla podana zaloba na O2 v roce 2005, ale nyní nic takového není. Žádný monopol a není co zažalovat. Jeslti ti vadí FUP, pak nevím, proč nedržkuješ proti třeba Karnevalu, Volnýmu, UPC, některým lokálním providerům, některým wifi sítím, proč??? protože jsi zaslepený!

A (30.10.2006 19:43:03)

Naprosto nesmysl.

Zvedavec (31.10.2006 11:10:27)

Tak se svami budu pomalu loucit dnes mi to odpoji.Takze dekuji vsem za hezke prispevky a tem sprostakum vzkazuji aby se uklidnili protoze svolavat na me takoveto zlo je opravdu necestne a hanebne specialne co pise pan anti ktery dokonce schvaluje komunisticke postupy ktere jsou blizko teroru!Ale na zaver bych rad podotknul ze si muzete myslet co chcete ale opravdu jsem kontaktoval hlavni vedeni v UK anglicky napsal stiznost nato co dela o2 v Cr teda jejich cesky zamestnanci ze nejsem sam ze je plno lidi i na forech internetu co si stezuji a ze je ta situace neunosna a aji popsal moji situaci a problem s o2 v cr napsal jsem jim me udaje s zadosti o prozkoumani problemu O2 v cr no a jasen hned druhy den telefonat a jak jsem popisoval omluvy a vse rozbehnou co nejdrice omlouvali se snad petkrat.Kdyz jim doslapne na krcek hlavni vedeni z anglie tak maji plny kalhoty protoze si mysleli kdo by ztech cr krupanu umel anglicky.Tady mate adresu http://www.o2.com/about/our_locations.asp Ale nezda se ze jsem jenom pomohl sobe ale poukazal na prblemy celeho O2 c CR a tim padem pomohl i tem kteri si nevedeli rady.Radim vsem kontaktujte hlavni vedeni v UK neprodlene po nejakem vetsim problemu s o2 unas.Jeste par stiznosti a sefove jim tady udelaji staru ze se z toho slavni representativi v cr potentujou.Slapnou jim na krk hned to pujde stejne jak vmem pripade!Urcite se neco hnulo v cele siti o2 na muj podnet.!Uvidite ze Vam vsem poskozenym zakaznikum zajistim pravo na zakladni sluzby a pomoc za kterou platite o2!!

olin (31.10.2006 12:41:04)

Keci,keci,keci. Jehovisti můžou na net? To sou mi věci...