Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > 02 a WIFI Hotspot

02 a WIFI Hotspot

Lubos32 (4.11.2006 22:38:54)

Tak jsem si chtěl objednat tarif pro Wifi od O2 - Wifi Basic za 150,-Kč ( 10 hodin zdarma) jelikož občas jezdím do míst,kde je tento typ připojení. Myslel jsem si že není nic jednoduššího než zavolat na info linku , po telefonu to objednat s tím, že mi na mobil přijdou přihlašovací údaje a částka bude připsána k mýmu tarifu k pevné lince. ALE: 5 operátorů mi tvrdilo, že takový tarif neexistuje. Další 2 mi sdělili, že to není problém a že mě navštíví technik a namontuje ADSL!!!!! modem . Další mi sdělil, že mám na lince pouze vytáčený internet a že to nelze. Opět přepojení na dalšího operátora, který mi opět tvrdil, že o tomto tarifu neví. Po navedení na stránky užasl a řekl že to vidí poprvé, že to ještě nikdy nikdo neobjednával... Tak se s chutí do toho pustil a vše bylo O.K. až do okamžiku, že mi musí poslat smlouvu na podepsání kurýrem a kromě IČ a DIČ ( je to firemní) potřebuje číslo OP. Vzhledem k tomu, že jej momentálně nemám tak jsem chtěl nahlásit číslo pasu .. a to že prý nejde.. I když podle zákona je dokladem totožnosti ... Přepojil mě na administrativu, kde mi velice neochotná paní protivným hlasem sdělila, že bez občanky to prostě nejde a hotovo a na moje námitky že podle zákona... mi řekla, že když se mi to nelíbí tak si to nemusím objednávat.. holt ať se tento moloch jmenuje jakkoliv tak už mu nepomůže ani svěcená voda¨ :-) ou tu ou shit

Anonym (4.11.2006 22:50:41)

A víte, co je na tom nejhorší? Že to není O2. To jsou operátoři outsourcových firem.

Anonym (5.11.2006 11:16:41)

to je ta lepsi varianta, horsi variantou jsou brigadnici, kteri umi max. prijmout hovor