Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

FaKE

IMHOLOL (13.11.2006 16:35:30)

Nekdo tu slibil ze se v listopadu bude u O2 navysovat rychlost. Dneska je 13. Hmm.... Samy kecy a skutek utek' :(

HeH (13.11.2006 17:34:40)

Jestli 02 bude navyšovat rychlost tak to nebude nic horkýho protože "oni to musej navyšovat postupně aby jim to nespadlo" ¨:) ...Ale otom že O2 budou navyšovat rychlost nikdo nic neví kromě toho co si to vymyslel a toho (těch) co mu uvěřil(i). A pokud je natom něco pravdy tak ať si rychlost strčí doprdele, rychlost je dostačující ale ať odstraní ty nesmyslné FUP co zákazníkům tak vadí !!! No ale že to je O2 tak dle mého názoru navyšovat nebudou, jsou to jen planý kecy nějakého pomateného člověka který ti todle nakecal. Už jsi někdy viděl aby O2 udělalo pro zákazníky něco dobrého? - já teda ne. Ano posledně se navyšovalo, zapůsobilo to na zákazníky a některé to odradilo protože kombinace fupu a rychlosti je prostě i promě neúnosná a působilo to jen jako maličké polepšení a dárek od bývalého Českého Telecomu. Ovšem O2 jsou ještě větší vyděrači a slibotechny a jim už opravdu nevěřím a věřit už nikdy nebudu ikdyby mi slibovali a podpláceli a dávali ke službám dárky v podobě mobilních telefonů. Už jsem půl roku u Českých Radiokomunikací a jejich premium ADSL a nemůžu si je vynachválit a ze zkušeností bych na O2 (bývalého Telecomu) nespoléhal. A ti co jsou se službami O2 spokojeni jsou jen zaslepení klamavou reklamou a časem jim to stejně dojde.

erotel (13.11.2006 20:29:58)

""A ti co jsou se službami O2 spokojeni jsou jen zaslepení klamavou reklamou a časem jim to stejně dojde."" ja jsem vybíral poskytovatele adsl 2měsíce nakonec jsem se rozhodl pro O2.adsl od O2 mam 6mesicu zadny vypadek ani velke kolisani rychlosti(IE Extreme 2048/256).Takze max spokojenej a na reklamu jsem urcite nenaletel.jedine co mi vadi je mala rychlost uploadu ale da se to prezit