Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Modem D-LINK G664T - taky vám píská ???

Modem D-LINK G664T - taky vám píská ???

Petr Novotný (28.11.2006 16:18:44)

Ahoj všem !! Má už asi půl roku modem od telecomu - tedy vlastně O2 - D-LINK G664T (http://gsmobil.inshop.cz/inshop/scripts/detail.asp?ItemID=4220&Level=149) , taky vám píská ?? Myslel jsem, že si na to časem zvyknu, ale nezvyknu... Píská to skoro na hranici slyšitelnosti, kdo má horší sluch, už to asi neuslyší, ale průměrný člověk to slyšet musí... Je to chyba na možnou reklamaci, nebo je to vlastnost přístroje ??

Pepík z Jankova (28.11.2006 16:33:55)

12. 1. 2006 jsem dostal první kousek tohoto typu, začal pískat a pak chcípnul. 23.3. 2006 jsem dostal z opravy novej, ten vydržel do dneska. Taky začal pískat dneska ten křáp zdechnul. Opravdu co je O2 k tomu už nemám slov - nyní jedu na USB thomson speed touch a to je frkot.

Anonym (28.11.2006 20:44:27)

Tak bud si stuj zatim ze kdyz to dodava O2 tak ze je to "jejich" ale v tom pripade je "jak ty rikas outuu" i ten Thomson, nebo si uvedom ze O2 nemuze za vyrobce a pak nadavej na D-Link, nikoliv na O2

1woko (28.11.2006 21:36:19)

Několik sérií tohoto modemu píská, ostatně je tady na fóru na toto téma několik témat. Měl jsem dva (resp. druhý stále mám) a pískali oba. Chvíli jsem si myslel, že je to wifi, ale ve skutečnosti píská připojení adsl, někomu pomůže změnit nastavení adsl na gmode, u mě to nepomohlo. D-link je vzásadě super modem i router, jenom se skutečně nevyplatí jej upgradovat a ten pískot je taky nepříjemnej... Pokud Ti pískání vadí např. v posteli, zkus ho jinak natočit, v určitých úhlech je pískot slyšet víc...