Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Asi kysliky zabiju !!!

Asi kysliky zabiju !!!

Michal (15.12.2006 17:18:03)

zdar ... povím vám co se stalo ... :) takže začalo to někdy v dubnu, kdy k nám přišli 2 chlapíci, že se u nás bude vylepšovat ústředna, a jestli máme zájem o internet ... no samo že jsme zájem měli. Řekli, že to bude do měsíce hotovo. Tak jsme čekali pak asi někdy v červnu zase někdo začal obcházet ... a zase že za měsíc to bude ... tak jsme čekali ... pak zase za měsíc a zase ... no a ústředna byla zmodernizována někdy na konci léta. Podepsali jsme smlouvu, čekali jsme a asi 20. listopadu přišel modem. Hurá ... no ale zase to pro změnu nefungovalo ... :( takže jsem po asi 20 minutovém rozhovoru(a přesvědčování že to mám fakt dobře nastavený) docílil toho, že "do 5 dnů to bude hotovo" .... tejden pryč ... a nic .... tak zase ..... zase nic .... a ještě jednou ale to už jsem na ně do telefonu řval ... no konečně (11.12.) přišli technici ... měřili kabely a všechno a fungovalo to .... ale ty hovada mi aktivovali službu Express 512/128 místo 512/128 Express Extreme. Takže dneska mi stáhli limit. Tak jsem se nas***, a po půlhodinovém přepojování(máme bussiness účet grrr) mne konečně sdělili heslo do mojekonto(ani mail s tim nepřišel) a konečně jsem to aktivoval(změnu na Extreme) ... ale prej buď přes noc nebo až do 5 dnů takže nejdřív za 14 dnů podle mne budu mít net :(( a co vaše zkušenosti s O2? :) myslím že nejsem na tom takhle sám :)

Nargon (15.12.2006 18:00:12)

Mno tak ja jsem si zrizoval adsl od Nextry nekdy v roce 2003, kdy adsl zacinalo. Tehdy jsem na zrizeni cekal asi 2 mesice (holt to tehdy technici merili a zapojovali rucne, takze jsem to zdrzeni chapal). No tehdy to byla jeste sluzba 192/64 bez fup, bez agregace. Mno nic extra spatnyho jsem nezaznamenal. Kdyz nepocitam ty vypadky, kdy vypadl server telecomu, takze se nemohl pripojit zadny uzivatel, tak jsem vypadek nextry (nyni gts) zazil asi 2x a to byly jen vypadky dns serveru. Od te doby pouzivam jine a mam internet bez problemu.