Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Proberte se, O2TV je zatím bohužel jediná správná volba

Proberte se, O2TV je zatím bohužel jediná správná volba

defo (25.12.2006 18:19:35)

Bobužel tuhle skutečnost kalí neschopnost managementu ve vedení a funkčnosti systému vyřizujícím objednávky a požadavky skalních zákazníků. Velký potenciál je v možnosti obousměrné komunikace, TV archiv, videotéka, ale do budoucna není problém hlasování,volby, on line sázení a podobně. Tohle zatím UPC a rumuni nenabídnou, pokud nevytvoří zpětný kanál přes internet. Další výhodou je velikost možného datového toku pro HD .

devyx (25.12.2006 18:49:03)

no rekneme ze mas doma vice jak jednu TV a vice clenu domacnosti co se chteji soucasne koukat na neco jineho - pak bych rad videl tu tvoji velikost datoveho toku

Anonym (25.12.2006 21:24:16)

ber to tak ze o2 spojuje rodinu.

melipa (27.12.2006 21:50:34)

je rozdil spojovat rodinu, a nutit rodinu koukat na 1TV a na 1kanal.. :)

Bronislav Blecha (3.1.2007 19:03:17)

Nikdo tě nenutí...

Anonym (25.12.2006 21:36:33)

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :-D Tak hodně jsem se dlouho fakt nezasmál :-D Prober se, hlavně ne O2 a to jak mobil, tak ADSL, tak TV :-D Tento thread raději napiš až 1.4, na ten datum je jak dělaný...

Anonym (26.12.2006 21:25:48)

a co rict nejake argumenty

Anonym (26.12.2006 22:06:24)

Nemuze, zadny neexistujou

DEF (27.12.2006 21:20:43)

PISU Z MOBA TAKZE SRY JESTLI TO NENI JAK MA BYT.V JINE DISKUZI-ZDE MYSLIM-O2TV ZKUSENOSTI PISI ZE PRI KOUKANI NA SMYCKU HDTV NA O2TV MI SPADNE RYCHLOST A TO ZE 2M NA PAR KB.TO JE TEDY ZAVADA?

Anonym (27.12.2006 21:42:15)

Tohle závada není,protože se jedná o testovací kanál HDTV a jeho spuštěním se použije i šířka pásma použitá pro internet.Ale znovu opakuji,jedná se pouze o testovací kanál určený pro demostraci možností technologie.

Anonym (26.12.2006 22:56:47)

Co třeba: -nekonstantní datovy tok (dochazí občas k "zamrznutí obrazu" ) -dlouhé prodlevy při přepínaní programů -poměrně chudý výběr programů -televize na úkor internetu (QoS je nastaven převážně na TVoIP) -atd., atd., atd...

Anonym (27.12.2006 00:18:48)

Ad. -nekonstatní datový tok - není to pravda,pokud dojde k zamrnutí obraz,tak je to většinou způsobené chybovostí na lince - řešení je nahlásit poruchu - jde to opravit -dlouhé prodlevy při přepínání programů - jde o vlastnost technologie,vzhledem ke kodování MPEG4 kdy se se vysílá celý obrazový snímek a pak cca 10-16 snímků,které jsou dopočítávány z celého snímku - tady je to zdržení,protože pro přepnutí je třeba celý snímek,takže se musí počkat až takový snímek přijde -poměrně chudý výběr programů - nezdá se mi cca 30 TV kanálů+asi 10 rádií jako chudý výběr- která kabelová společnost vysílající na území ČR nabízí mnohem více? -televize na úkor internetu - nesmysl,každá služba má vyhrazené pásmo,pokud TV ovlivňuje internet,jedná se o závadu - opět řešení je nahlásit poruchu - je to řešitelné,TV v žádném případě NESMÍ ovlivnit internet. ještě nějaké aurgumenty?

Dan (28.12.2006 09:39:48)

Nemůžu se zbavit dojmu, že jste buď prodejce O2 nebo dané problematice vůbec nerozumíte !!! neboť zde píšete samé nesmysly právě Vy...televize přes O2 má tolik negativních vlastností a mizerný obraz, že je pro člověka, který má kvalitnější televizor nepoužitelná !!!!(službu jsem testoval)Zde předkládám Vámi požadované argumenty proč ne O2TV: -mizerný obraz,daný technologií MPEG4 a ADSL tj. nízký datový tok , u kabelové televize je obraz perfektní -prodlevy při přepínání kolem 4 sec., u kabelové televize prodlevy nejsou -chudý výběr programů, máme místní kabelovku s možností výběru z několika nabídek a 47programů za mnohem výhodnější cenu,podobný výběr je i u UPC - poruchový internet a s rychlostí nedosahující objedanou rychlost (měl jsem ADSL nějakou dobu a neustálé problémy), u kabelovky internet bez problémů,bez výpadků,s rychlostí i malinko přesahující objednanou rychlost a mohu již dnes využívat připojení rychlostí o které se mi u ADSL ani nezdá (jen tak na okraj zkoušel jste někdy nahlásit poruchu u O2 a čekat jak a kdy ji opraví ?!) -problematické sledování současného TV na více televizních přijímačích, u kabelovky tento problém není, můžete sledovat co chcete a na kolika TV a videorekordérech chcete -vysoká cena, u kabelovky je cena na nižší i poloviční úrovni -nedostatek kabelovky je, že není všude, toto je jediná výhoda O2, ale kde je možnost kabelovky je jasná volba kabelová televize

Anonym (28.12.2006 10:02:32)

Obraz je u O2TV hodně kvalitní (používá se datový tok cca 3 Mbit/s,kodování MPEG4),je pravda,že na větší televizi od cca 80 cm výše (zejména u LCD) jsou obrazové body větší,ale to je způsobené tím,že se vysílá v normě PAL (tak jako všechny ostatní vysílače a kabelovky).Mimochodem mícháte hrušky s jabkama,protože pokud jde u kabelovky sledovat různé kanály na různých TV najednou,tak to není digitální vysílání,ale obyčejný analog.Zkuste si na digitální vysílání od kabelovky naladit více kanálů najednou (a,ejhle,ono to nejde).Pokud jde o kvalitu (kostičkování,zamrzání obrazu),tak to jde samožejmě řešit,protože se jedná většinou o závadu,ale je třeba to nahlásit. Rychlost přepínání - zase motáte digitál a analog. Jistě,můžete u kabelovky mít internet o mnohem větší rychlosti,ale zase mícháte různé technologie, u kabelovky je technologický strop někde kolem 56 Mbit/s,u ADSL je to 8 Mbit/s (je to dané technologií). Mimochodem,nevidím rozdíl mezi 30 a 47 programy (ruku na srdce,kolik jich dokážete efektivně sledovat,tipnu si,že nejméně 20 bude nezajímavý brak). O ceně se bavit nebudem,ta je daná nabídkou a poptávkou.

Anonym (28.12.2006 14:10:19)

Jen tak pro upřesnění, strop ADSL je momentálně někdo kolem 20 Mbit/s, sice to u nás ještě nevyužívá, ale je to tak. :-)

Anonym (28.12.2006 17:23:46)

Omyl,strop ADSL je skutečně 8 Mbit/s,to co myslíš ty,tak je ADSL2+ a tam je strop 24 Mbit/s.

Anonym (31.12.2006 20:30:28)

Anonym (31.12.2006 20:56:37)

Je to jednoduché, stačí odečíst cca 15% na zapouzdření a transport protokolu TCP/IP a máme naší skutečnou ideální maximální špičkovou rychlost ;-) Takže, ADSL cca : 6963kbps (7mbits) DOWN a na ADSL2+ cca : 20889kbps (21Mbits) DOWN Stačí ????

Dan (29.12.2006 10:01:48)

Bohužel opět s Vámi nemohu souhlasit, ale pravděpodobně Vaše neznalost pramení z toho, že nemáte zkušenosti v oboru. Je jedno jestli se jedná o digitální nebo analogový signál,tj. zpracování a distribuce signálu k zákazníkovi. To je naprosté většině zákazníků jedno. Důležitý je výsledný obraz a zvuk na TV a možnosti ovládání. Mohu Vám jen opět potvrdit, že obraz přijímaný přes kabelovou televizi je mnohem kvalitnější než při příjmu přes O2 (samozřejmě toto se projeví, jak jste správně napsal, až při větší úhlopříčce obrazu, ale v dnešní době si právě tyto televizory nově lidé pořizují, tak proč by měli koukat na blbej obraz). To samé se týká rychlosti přepínání programů, jako zákazníkovi mi je to jedno jestli je to analog nebo digitál, chci aby to bylo rychlé a obraz kvalitní. Záleží už jen na dodavateli služby jaké má možnosti a jakou technologii zvolí. A v tomto bohužel O2 prohrává, prostě technologie pro přenos obrazu přes ADSL je zatím značně nedokonalá a použitelná šířka pásma je oproti šířce pásma u kabelové televize nepatrná. Jen tak na okraj, v kabelovce se vysílá i digitálně v normě DVB-C v MPEG2 a datovým tokem kolem 6-8Mbit/s a mohu Vám opět potvrdit, že s příjmempřes O2 se to opět nedá srovnat. Obraz je super bez kostičkování a zamrzání a jedinou nevýhodou je, že si musím pořídit set-topbox ke každému TV přijímači (neboť televizorů s tunerem DVB-C je zatím pomálu), ale opět nepřicházím o možnost sledovat TV v domácnosti třeba na 10 televizorech současně!!! což opravdu u O2 nejde. Co se týká nabídky programů raději budu platit např. 500,-Kč za 47 programů, kde mám větší možnost výběru, než 500,-Kč za 30programů. Myslím, že není důvod abych, když mám možnost výběru mezi kabelovou TV a O2, byl sadomasochista a za stejný nebo nižší peníz si pořizoval službu, která je technicky nedokonalá a poskytuje mi ve srovnání s kabelovou televizí horší obraz a horší nabídku programů. O2TV beru pouze jako náhražku tam, kde není jiná volba příjmu tv vysílání, ale opravdu ne jako jedinou správnou volbu, tou opravdu není !!!

JOE (1.1.2007 12:28:36)

A jak si mám vysvětlit občasné kostičkování v obraze a zpožďování zvukové stopy vůči obrazu ? Dle statistiky z modemu je chybovost na lince nulová a SNR kolem 20 db. A co větší zpoždění díky zapnutému interleavu, to není ovlivnění kvality Internetu na úkor spolehlivosti TV ?

Anonym (27.12.2006 10:11:38)

Zatím je ale 02TV příliš drahá. kecy o tom, že je levnější než 500Kč si nechte pro debily. Cena O2TV bez ceny kabelu je podovod srovnatelný s podvodným nabízením levných úverů které vyřešilo až RPSN. Když si jdu koupit rohlík s mákem, tak tak neplatím jenom 50hal za mák ale musím k tomu zaplatit i 1,50Kč za rohlík ...

Anonym (27.12.2006 11:16:16)

Tvůj příklad není přesný. Správně by to bylo, že když si koupíš rohlík, můžeš si k němu dokoupit mák, salám, sýr, ... Pokud chceš jenom salám, nebo mák, je to tvoje chyba, že si kupuješ rohlík s mákem. A to že tvůj obchodník nabízí pouze rohlík s mákem je úplně normální. Nikdo ti neprodá auto bez kol a volantu, jenom proto, že máš svoje vlastní ze starýho auta.

Anonym (28.12.2006 08:46:32)

asi máme rozdílný pohled na to co je a co není normální. Já jsem normální a proto za normální považuji aby O2 nabízel 1. kabel za 200 Kč/měsíc 2. Tv ke kabelu za 300 Kč /měsíc 3. Internet ke kabelu 1M s FUckUser za 100 nebo 1M bez FUckUser za 400 4. Telefon ke kabelu za 100 Celkově bude nabídka srovnatelná s konkureční UPC a pořád si O2 vydělá. Jeho uživatel ale nebude mít oprávněný pocit, že jej chce O2 sedřít z kůže.

Anonym (28.12.2006 14:12:02)

Opravdu si nerozumíme. Já netvrdím, že ceny O2 jsou přiměřené. Nejsou. Ale zase na druhou stranu, proč by měli prodávat za míň když jim to lidi kupujou i za tuhle cenu, že? Mě šlo pouze o to, že je normální (alespoň v telekomunikaci), že ti společnost prodává balíček služeb.

Anonym (29.12.2006 10:29:33)

není to normální, je to stav vnucený prodávajícím, který kupující za normální nepovažuje. Důsledkem a současně i důkazem nenormálnosti stavu je útěk od O2 v okamžiku, kdy se tato možnost naskytne. Můžu si jen přát, aby substituty byly více rozšířené a management O2 se začal chovat způsobem, který svým zákazníkům signalizuje skutečnost, že si cení dobré jméno značky, tedy aby uplatňoval vůči svým zákazníků strategii win-win. Normální by bylo, kdyby kromě výhodného balíčku operátor prodával i jednotlivé služby samostatně.

jojo (27.12.2006 11:02:36)

Cena za O2TV je příliš vysoká na to v jakém stavu vývoje je. Zatím je to jenom o potenciání možnostech, ale skutek utek. Počet programů je řekl bych standard. Plus je možná rozdělení do dvou základních balíčků, ale jinak je to standardní nabídka, ale poněkud drahá. TV archiv je zajímavá služba, ale neumožňuje koukat na jakýkoliv zmeškaný pořad a to je obrovské mínus. Videotéka by byla super služba, ale výběr filmů je směšný - málo novinek. Pokud se má IPTV a služby kolem pořádně rozšířit, tak v takto slabém provedení je to bída a bude to používat jen pár tisícovek nadšenců.

Masakr (30.12.2006 21:47:49)

A proč pak asi nemužete skouknout třeba zmeškaný film například "Piráti z O2".? Protoze by to O2 musela zaznamenat. Pak by se jednalo o jake si poskytnuti dalsi osobe. oni by musely za dany film zaplatit distributorovy. Jedine co O2 dela ze prebira streaming televizi a za silene penize vam ho distribuje s peknym menu. Kdyz se podivate na CT24 a pustite si treba zpravy a vyvedete si z grafarny z VIDEO OUT (pokud mate) na normalni TV tak jste z kvalitou obrazu dal ne O2TV. Ja ozelim menu a sleduji CT, NOVA, PRIMA, MTV, HBO, OCKO, MARKIZA, JOJ. A to vse zadarmo. Sice to nemam v takovem peknem menu, ale verim ze sikovny clovek HTML znaly si nejake prijatelne menu z odkazy vytvori.

AHOJ (29.12.2006 10:38:08)

Ahoj Ja myslim ze O2TV je dobra volba.Je pravda ze ve vedeni nebo teda par tech lidi v zakaznickem servisu IGNORUJE pozadavky zakazniku na zmeny poruchy atd.Ale v podstate maji dobry system hardwarove zazemi rozvody a ja mam odnich adsl a JSEM SPOKOJEN!!Zadne vypadky zadne poruchy a muzu rict az na spomalenost a nekdy neochotu rychle jednat jsou celkem spolehlivy.Mel jsem predtim SLAVNE WIFI a uz NIKDY VIC.Kolisani rychlosti nakonec RUSENI a HLAVNE TO SLAVNE SNIZOVANI RYCHLOSTI A KOTROLY STAZENYCH DAT!!

Anonym (29.12.2006 11:39:58)

reklamní keci, keci, keci.... Pravdou je, že O2 je, byl a bude nejhorší operátor v ČR a to všeho. Telefon : přes alternativce je volání vždy LEVNĚJŠÍ !!! ADSL : zde je to do očí bijící... alternativci jsou LEVNĚJŠÍ a VŠICHNI bez rozdílu (a teď nemyslím jen LLU) mají VÝRAZNĚ kvalitnější služby jak O2 a to dokonce i na platformě O2 !!! TV : tak to je výsměch, obraz mdlé kvality bržděn parametry pomalého a nekvalitního vedení. Z UPC se nedá rovnat, ani omylem.... Proto, nevěřte těm Španělským agentům, jsou to bývalé prasata, kteří souložili v pralese opice. O2 je, byl za spojů či Telecomu a bude vždy to nejhorší, co si můžete vybrat !!!! Střezte se toho !!!

O2 (29.12.2006 12:38:58)

A ty si pěkná troská, která se tady ukájí...

Anonym (29.12.2006 13:08:05)

ale má pravdu už i můj pantáta z kladna kovaný komunista důchodce půjde zrušit telefon když zjistil že mu za každý započatý hovor napálej 5kč + nájem 200 a že lacinější je mobil já sám mám už rok bluetone 850 a od podzimu digi tv v plný palbě za 500 to dohromady jsem dřív platil telecomu za net a ještě s fup

O2 (29.12.2006 13:15:00)

Prd má pravdu.. Nějaký alkotrosky co neuměj slušně vyslovit svůj názor, tak ať si radši vemou do ruky zas flašku a neotravujou. Když ty služby nechce, ať je zruší.. Nikdo nikoho nenutí.. Lidi, vy jenom umíte nadávát a kritizovat. Každej by chtěl všechno zadarmo a pod nos jak za komoušů. tak se snaž, najdi si práci, slušně si vydělej a neseď na zadku a nebreč jenom porád...

Anonym (29.12.2006 13:19:07)

he he právě že ušetřim a zbyde mě na tu flašku :-)

O2 (30.12.2006 11:27:21)

Mno vidíš, tak nebreč a dej si další dávku... Nejdřív, když vypustíš takovej slint, tak si to přečti po sobě a uvědom si co vlastně a komu vlastně tohle říkáš.. Já mám na šetřeno.. To víš, zaměstnanec a mám to za pár korun...

Monika (31.12.2006 21:37:58)

Spiš nakradeno. Muj manžel dělal u vas. Ale dostal rozum a odešel. Jednou donesl domu letáky že prej mu je dal šef, že když jedeme na tu dovolenou tak že by je tam mohl rozdávat. Jste pěkný zloději. A být na obchodnim a mít takové prachy za každou podepsanou smlouvu tak to dělam taky. Ale naštěstí nemám povahu hnusáka, kterej by prodaval takový šit.

O2 (5.1.2007 10:54:42)

Blbost, totální slinty... Bůhví co tam děla, ho vyhodili protože jak píšeš, mátenakradeno.. Zloděj je tvůj manžílek pěknej...

Anonym (5.1.2007 12:29:27)

Hm a Ty si zase pěkný hovádko.....

Anonym (29.12.2006 13:29:46)

Jestli tu někdo je komanč, tak je to pravděpodobně právě pan "SPOJE" :-D

Anonym (29.12.2006 13:25:44)

Ukájí - neukájí, to je věc názoru.... Kdyby se toto fórum jmenovalo O2.cz a bylo jen o Vaší "úžasné" technologii, tak tam ani nepáchnu a nebudu kazit Vaši firemní strategii prodeje. Ale, prober se, toto je fórum DSL.CZ a chodí sem lidi, kteří chtějí opravdu nestraně z příspěvků se nechat ovlivnit při objednávce ADSL. Současně sem chodí také Ti, kteří potřebují pomoct s technickým problémem či nějakým nastavením parametrů. Také sem bohužel chodí zmetci, jako seš Ty a ostatní nohsledi podvodné firmy O2. Vy tady zakládáte naprosto nevýznamné a zbytečné thready, jako je tento. Tím se snažíte ukázat a nabídnout již tak zkrachovalý produkt od mrzské společnosti jako je TVoIP v podání O2. A to je špatně, protože sem přijdou Ti, kteří čekají od nestranného serveru objektivní informace, které pomohou při výběru poskytovatele připojení k síti internet. Namísto toho tady najdou Vaše výblitky chorých prodejních mozků, které zvracíte přímo z konečků Vašich O2 kravat. Faktem je, že takový zákazníci se sem později vracej a buď nadávaj, či píší, že konečně přechází k Radiokomunikacím či Noveře, protože to jsou jediní alespoň trochu "slušní" poskytovatelé internetu v ČR. Táhněte proto z Vaší reklamou na upadající bordel na kolečkách do háje a raději se chovejte slušně, jako třeba zdejší obchodníci ČRa. Nikdy, opakuji NIKDY jsem neviděl, aby jeden z nich založil takový hnusný reklamní thread, jako umíte Vy, slizští obchodníci zavšiveného podniku. Oni jen přihlíží a občas konstruktivně poradí na nějaký dotaz. To samé platí i pro Noveru. To jsou totiž "slušní" ISP, kteří nesoutěží nekale, jako O2. Když jsem u té nekalosti, tak jsem zvědav, kdy někdo a alternativců zakročí proti O2 a jejich "triple" (hlas+internet+TV), protože to je dle mého názoru zatím nekalá soutěž (typické znaky O2). Takže toto je má reakce, až zmizí jednou provždy tyto reklamní thready, tak já přestanu zde sdělovat ostaním pravdu o O2, tedy to, že je to nejhůře funkční technologie a nejhorší parametry všech služeb ze všech ostatních ISP !

02 (29.12.2006 21:21:05)

Proto, nevěřte těm Španělským agentům. O2 je, byl za spojů či Telecomu a bude vždy to nejhorší, co si můžete vybrat !!!! No tak u téhle věty je to jasné.. Ať zavedou registraci, bude klid... A jinak, vůbec nevíš kdo se, co sem, co dělám, proč tu sem. Teď sis tady vylil srdíčko viď chudinko...

Anonym (30.12.2006 00:29:32)

Myslím, že si všichni moc dobře uvědomujeme, co jste zač, pane.....O2

O2 (30.12.2006 11:23:45)

Až si uvědomíš vůbec, co tady meleš za slinty a to tvoje poučování, tak teprve si uvědomíš kdo jsem... Vypadá to, že tobě normálně trhá žíly jenom to, že O2 vůbec existuje. Své komplex by jste si měli jít léčit někam jinam....

Anonym (31.12.2006 01:00:04)

až na to, že odpovídáš mě a já nemám s dotyčným nic společného, teda kromě naprostého souhlasu.

O2 (31.12.2006 15:12:17)

Až na to, že mě je to úplně ukulele...

Anonym (31.12.2006 22:09:37)

Obávám se, že ty nemáš koule ............rozhodně Tvé vystupování 100% ne !

O2 (1.1.2007 12:47:54)

Někdo má někdo nemá... Ty tvoje Mozartovy.. A mé vystupování?? Aspoň se neschovávám za Anonyma... Jenom se sem chodíte vybrečet a postěžovat si... vyřvat se sem, vylejt si vztek.. A víte jinak prd.. Zakázal bych vám všem vstup na diskuse...

Anonym (1.1.2007 16:06:30)

Mno, já bych to zase zakázal ihned Tobě, Maďare... A jestli si myslíš, že to Tvoje O2 je lepší jak anonym, tak Tě hned vyvedu z omylu.......

O2 (1.1.2007 16:10:02)

Ale ano, souhlasím s Tebou. Naše produkty jsou opravdu "nedodělky", které nabízíme za nekřesťanské peníze koncovému spotřebiteli. Stydím se za to, kdybych neměl slušnou výplatu a naopak měl mozek v hlavě, tak jdu ihned dělat něco počestnějšího. Holt ale sem nedoštudovaný hňup, tak je mé místo v O2. Za každý příspěvek mám od O2 20,-Kč, takže sem musím, přispívat mé bludy, za což se hluboce omlouvám, neb chápu, že služby jsou předraženým propadákem. Pochopte ale prosím vy mě...

Anonym (1.1.2007 16:10:24)

Tak jo, omluva přijata, ale raději sem už nikdy nic nepiš !

O2 (1.1.2007 16:10:49)

Dobře, ale nebudu mít díky tomu na chleba :-(

Anonym (1.1.2007 16:29:59)

Tak jsem tě dostal co ty O2áku.... Ale omlouvám se taky. Vaše produkty jsou opravdu špičkové, které nabízíte za nejlevnější peníze peníze koncovému spotřebiteli. Stydím se za to, že je nevyužívám, a za to, že nemám mozek v hlavě, mám tam nasráno a melu tady hrozný slinty. Tak jdu ihned dělat něco počestnějšího, zavolat na vaši linku pane O2 a obědnat si vaše služby. Holt ale sem nedoštudovaný hňup, tak jsem na to přišel teprve teď. Za každý příspěvek mám od mého shit poskytovatele 0,50 -Kč, takže sem musím přispívat mé bludy, za což se hluboce omlouvám, neb chápu, že vaše služby jsou špička. Pochopte ale prosím vy mě, nějak si na živobití musím vydělat..

Anonym (1.1.2007 19:57:04)

Asi Tě to hodně vytočilo co, Maďare.... Když si napsal dvakrát za sebou peníze..... "nejlevnější peníze peníze koncovému" Je vidět, na co Vy tataři z O2 myslíte, jen na ty prachy a jak oškubat koncového zákazníka :-D

Brambora (1.1.2007 21:21:26)

Absolutně v klidu a free.... to jenom vás točí, že vůbec O2 existuje.. Jen plaťte vy svině... :--)))))))))))

Anonym (1.1.2007 22:52:39)

Konečně sis pane O2 dal správný nick :-D

Anonym (29.12.2006 13:57:33)

Jeeee, ty ses ale debil

jirka (2.1.2007 20:53:25)

tak když jsou španělé.... kdo je O2?? Víte vy všichni co tu blijete sprosté výrazy,že Telefonica je tam jenom kvůli velkému segmentu?? A O2 je anglická značka.................

Anonym (30.12.2006 08:35:56)

O2 na své zákazníky sere. Zavolej si tam. Všichni všechno vědí, ale nikdo nepomůže. Nefunkční zákanický servisasi ukazuje nulovou kvalitu produktů. Ani sedm telefonátů nestačí...

Anonym (30.12.2006 10:33:15)

1. Nesmysl 2. Jsi se lecit

Anonym (30.12.2006 10:58:47)

Áááááá, další O2oják

O2 (30.12.2006 11:30:33)

Neházej všechny dojednoho pytle, až se dostaneš na mě, tak uvidíš, co zaměstnanec O2 umí.. Vypadá to spíš, že ty všemu rozumíš, tak vlastně k nám ani volat nemusíš, si přeci poradíš sám....

Honza (30.12.2006 16:14:31)

Zjišťoval jsem si možnost zřízení O2TV přes internet, vyjelo mi že službu je možné zřídit, pak mi přišla písemná nabídka s tím abych si službu zřídil, nakonec jsem tam zavolal a službu objedenal s ujištěním operátora že to zřídit jde.Po třech nedělích kdy se nic nedělo jsem tam zavolal a dozvěděl se že u mě služba zřídit nejde, takže o službách O2 vím své.Neobtěžovali se ani dát mi to vědět.A to nemluvím že mi klidně už dvakrát a to v rozmezí 4 měsíců účtovali extreme a já mám základní 512/128, pravdou je že reklamaci vždy vyřídili kladně.Už jsem z O2 silně nas****j. Už jsem zrušil mobil za podobné chování a s internetem přejdu jakmile mi skončí smlouva s O2.Takže Pane s O2 jděte se bodnout i se svýma radama a zaskočte si za psychiatrem, ať vám pomůže, věříte totiž na pohádky a to ve vašem věku není normální!!!!!

O2 (30.12.2006 16:27:12)

Hm.. tak tomě mrzí.. Já psychiatra nepotřebuji. A jsem nevěřící, takže ani na pohádky ani na žádného boha či muže svatého nevěřím. Mno tak to jste měl smůlu no, asi jste narazil na prodejce, který o tom ví velký kulový tak jako více jak polovina prodejců... Taky bych je někdy střílel. A dealery.. To samý, nakdákaj lidem slinty.. Holt, že sou lidi hloupý... No a ještě horší sou dealeři od Tele2, Volnýho atd... Naslintaj lidem a pak - zavolejte si na 800123456, kdyby s tím byli problémy. Jinak Vaše situace není problémem O2, ale spíše prodejce... Kdyby jste narazil na mě, u mě by jste se měl jako v peřince.. Jinak v mém věku?? Vy víte kolik mi je pane Honzo... Ale klidně si přejděte, já už bych byl taky dávno pryč.. Za rok si vzpomenete na zlaté časy u O2...

Honza (30.12.2006 16:51:35)

Je mi zcela jasné, že přejít od O2 k někomu jinému je jako z bláta do louže, jenže já už opravdu nevím jak dát O2 najevo že to co se děje speciálně u mě je už trochu moc.Jediná možnost je prostě odejít.Také vím že odchod jednoho zákazníka od O2 je do pozoru nepostaví, ale pokud se tak začnou chovat všichni a vůči všem subjektům s nimiž zákazník není spokojený, mohlo by se na našem trhu něco změnit a to je důležité.

Honza (30.12.2006 17:07:55)

PS: jinak na help lince už jsem provolal několik desítek minut. Je to fakt nuda.

Anonym (31.12.2006 00:58:46)

Táhni už fakt někam k šíkpu, tatare...... Máááááágóóóóóóóóór ......úplný a dokonalý, pane.

O2 (31.12.2006 15:14:52)

Byl jsem na vyšetření, a naprosto v pořádku... Plně schopný své práce... Za to ty máš nějakou závislost na pohádkách ty Šípková Růženko... Jen tak dál, ať nás O2 zničíte....

Anonym (31.12.2006 17:28:50)

Pevně věřím, že k práci v O2 schopný jste.... Tam stačí zajisté IQ 6, což je ekvivalent domácího učitele přírodopisu :-D :-D :-D

O2 (31.12.2006 19:25:02)

No a je to.. I tak málo mi stačí na slušnou výplatu.. Není to krásné...

Anonym (31.12.2006 20:51:49)

Je, přeji Vám to.. Lepší jak kdybyste měl sedět doma v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Takhle alespoň nestojíte daňového poplatníka ani korunu. Držím nám palec, ať Vám zaměstnání vydrží co nejdéle....páč jinak nás budete stát hromadu penízků...

Malinka (30.12.2006 17:54:44)

Pekna reklama. Reknu vam co jsem videl ja. Archiv filmu co jste meli moznost videt pred 5 lety a kazdy to ma uz doma na DVD. Archiv TV. Archivovane jsou pouze porady CT, Prima a NOVA. Co ostatní televize. Ono se totiz jedna o streaming uvedenych televizi. Takze pokud mate trosku fajne internet tak mate tu samou kvalitu jako O2TV. Datovy tok HD? Chacha. HD pri 2Mbit? Takovou normu ještě neznám. Měl jsem možnost to vidět u kámoše. Setbox totalní šmejd, zamrzal a musel se vytáhnout ze zasuvky. Brutální kostičkovaný obraz. VYpadky. Na tzv. HOTLINE absolutní arogance. O2TV = předraženej šmejd. Jinde tohle stoji cca 10 euro.

O2 (31.12.2006 15:13:24)

Jasně, jen vše nejhorší.. Tak se odstěhuj tam Jinam, kde to maj za 10 euro...

Malinka (31.12.2006 15:41:35)

Ale ja jsem tam jinde pane O2. To vase CDMA jsem vam narval do prdele, SIMku eurrrrotelu splachnul do hajzlu a presel ke konkurenci, A pevnou jsem odhlasil, Za to co jste mi nabizely jen pausal aniz bych volal ma ted Internet 4Mbit, bez FUP, VoIP, sleduji bez problemu stream televizi a poslocham radio. A hlavne se nemusim bavit s nějakym arogantnim pracovnikem na te vaší OuuuuuTuuuuu lince.

Anonym (31.12.2006 15:53:39)

Ještě si zapoměl dodat že to vše za cenu několikrát nižší než by byla u O2.

Karel (31.12.2006 15:55:51)

jj, sami si děláte špatné jméno. Ty vaše lživé reklamy my už lezou krkem. Asi není moc zájemců že tu vaší reklamu dávají do každého reklamního bloku. No ono na tom něco bude když se říká že kvalitní výrobek (služba) nepotřebuje reklamu. Pokud bu tomu tak bylo, tak vám reklamu udělají vaši zákazníci. Ale podle vašich tiskových zpráv je vše OK zákazníci přibývají. Ale já vím od jednoho zdroje přímo od vás z O2, že tomu tak není. Počet pevných linek jste měli na začátku roku 2006 kolem 3 800 000 a teď jich máte 2 700 000. Pozor údaj je zaokrouhlen +/- 50 000. To je opravdu nárust. Teď někdo řekne ale oni přešli na mobil bývalí ET. Omyl, ET sice měl kolem 5mil. lidi ale svým CDMA jste to snížila na 4mil. Pouze zveřejnujete zkreslená čísla aby bylo vidět jako že je o vaše služby zájem. Nazval bych to takové male sociální inženyrství. Ale pamatujte, kdo pozná vaše předražené nekvalitní služby už se k vám nikdy nevráti. A ta vaše O2TV je slabá náhražka digitálního vysílání. Chudáci lidi co to teď mají a pak u nich začnou vysílat digitálně.

antiO2 (31.12.2006 16:08:08)

moznost jak mit TV 1- satelit +spousta programu zdarma a ty placene alespon v kvalite odpovidajici platbam +jiz dnes vysila asi 20 programu HDTV +takrka neomezeny dat tok -neni moznost Archivu 2-DVB -snad brzy dovoli ceska legislativa vstup dalsich operatoru +pokud projde bude vse i HBO (samo asi taky placene) +spoustaceskych zdarma +zadne mesicni pausaly 3-internet -nutnost rychle pripojeni +jiz dnes muzete sledovat online TV prenosy i zaznamy hlavne www.czech-tv.cz + take existuji videopujcovny treba http://topfun.idnes.cz/ kde cena porad nedosahuje tak vysoko jako O2 a hlavne nesrovnatelna kvalita myslim ze pokud zvazite moznosti ktere vam prinese satelit v kombinaci s internetem po O2 ani nevzdechnete. ja osobne mam DVB-T a kvalita oproti O2 je nesrovnatelne stabilnejsi a lepsi. nehlede na to ze O2 za kazty dalsi TV prijimac chce dalsi pausal. u DVB je to otazka jen SetTopBoxu, ktery stejne tak jako tak mit musite. by me zajimalo kolik by si O2 napocital kdybych chtel mit TV na 4 televizich a na kazde sledovat neco jineho. a potom co by mi rekl tu castku tak by byl problem dostat ke me 4xTVdatovytok a pak jeste ta dostupnost ADSL :-( a O2 hotline to snad nemusim ani popisovat *negdo jim musel zaplatit to co maj (uz je TV reklymy) a to vse musi pripocitat k pausalu proto je to tak nevyhodne

Malinka (31.12.2006 21:31:28)

Souhlas to uz nereknou ze pro kazdou televizi musi platit zvlast pausal. Dnes je zcela normalni mit v domacnosti 3 televize (Loznice, obyvak, detsky pokoj) takze to je 3x O2TV a to by mohlo bejt nejaky 3000-4000 mesicne jen pro O2. O2 spoleha pouze na to ze tu zatim neni v plenem digitalni vysilani. Jedine co dela je ze prevezme analog prozeneho pres MPEG4 (mene ztratova komprese by jejich linky pretizila) a na konci to prodavani jako IPTV v digitalni kvalite. Ono i vinilova deska po prehrani do PC se da povazovat jako digitalni zaznam. Proto radeji pockejte na digitalni vysilani a misto jejich settopboxu si kupte settopbox na digitalni prijem. Ze O2 vubec verite, je to porad TELECOM a je porad stejnej i ted kdyz ma jiny nazev a jine majitele.

Pavel (1.1.2007 17:10:14)

Rád bych věděl kolik klientů vám zůstalo ve městech kde již natáhli optiku. Jen pro srovnání, O2 Internet Expres Extreme 4096 stoji 2140 Kč. Já jsem připojen přes optiku 4096/4096 neomezeně za cenu 3.5 krát nižší!

Anonym (1.1.2007 18:13:11)

No joo, to vis ze joo, a ja jsem Vaclav Havel blbecku

Pavel (1.1.2007 19:02:22)

IP (host): 213.155.227.225 (pc227-225.opanet.cz) Datum a čas: 01.01.2007 18:58 Download: 3666.44 kbit/s (458.305 kB/s) Upload: 3542.704 kbit/s (442.838 kB/s) Web odezva: 15.5ms21.6ms39.3ms Url výsledku: http://rychlost.cz/sys/result/213.155.227.225/1167674327/82ab1208f1 Těší mě Václave... NJNET

Anonym (1.1.2007 19:05:13)

IP (host): 213.155.227.225 (pc227-225.opanet.cz) Datum a čas: 01.01.2007 18:58 Download: 3666.44 kbit/s (458.305 kB/s) Upload: 3542.704 kbit/s (442.838 kB/s) Web odezva: 15.5ms21.6ms39.3ms Url výsledku: http://rychlost.cz/sys/result/213.155.227.225/1167674327/82ab1208f1 Těší mě Václave NJNET.CZ

Anonym (1.1.2007 19:17:43)

IP (host): 213.155.227.225 (pc227-225.opanet.cz) Datum a čas: 01.01.2007 19:12 Download: 3638.92 kbit/s (454.865 kB/s) Upload: 3564.664 kbit/s (445.583 kB/s) Web odezva: 15.3ms16.1ms16.9ms Url výsledku: http://rychlost.cz/sys/result/213.155.227.225/1167675176/7bb0ac1372/ Těší mě Václave njnet.cz

Jihlavak (1.1.2007 23:22:22)

U nas v jihlave je optika 8Mbit za 500 mesicne. Bohuzel ne po cele Jihlave. Provaider si rika Vysocina Net

Anonym (1.1.2007 20:01:05)

je to mozny , u nas mame 4096/384 kpbs za 990,- ...

Pavel (1.1.2007 20:20:03)

Ani ne tak možný, jako spíš jistý - njnet.cz . Někteří ale neuvěří i kdyby to viděli na vlastní oči.

kockonos (4.1.2007 08:42:58)

O2TV sice uvadi jak skvele maji do BUDOUCNA moznosti a jak to muze byt interaktivni ale realita bude nekde jinde . Loni jsem zvazoval a zjistoval co si domu poridit nebot batrak kde bydlim nema kablove rozvody pro kabelovou TV / Internet . Zbyla moznost budto O2TV nebo SAT . Mam IE Extreme 2048/256 s nimz jsem spokojeny ( krome ceny ) a tak jsem si objednal technicke setreni me linky :-) . Vysledek ANO muzu mit , ovsem snizeni downstreamu na 512 :-) no tak jsem jim pekne podekoval :-) a objednal Rumuny :-) . Pochopitelne hlavne rozhodla cena zakladniho baliku + HBO a Cinemaxu a mam klid :-) . O kostickovani a kvalite obzvlaste N@vy nemusim mluvit ta je mizerna ale jinak jsem docela spokojen . To ze STB od O2TV ma moznost HDMI pripojeni k LCD TV je sice bajecny ale s jejich datovym tokem je to bezpredmetne . Plne HD od O2TV bude mit par zoufalcu co nemaji jinou sanci nebo maji penez jako slupek v malem okruhu okolo telefonni ustredny a tim to bude koncit a buh vi kdy :-) a buh vi za jaky "priplatek" :-) ...

LOL (31.12.2006 21:40:16)

Tohle je neplacena reklama, a pokud je tento server solventi tak ať tento tread smaže. Nebo budu zvažovat o žalobě vudši zaujatosti k jedné straně.

jimbas (2.1.2007 19:40:07)

Taky sem něco písnu. Mám O2 net,ale.... Sice to frčí,ale samozřejmě jen extrém,jinak bych vyčerpal FUckPoliš za dva dny.A je to darda,když monex.cz tu dává za neceljch sedmset 512/512 bez FUP.Je to WiFi,ale mazec,spolehlivý.Tak proč mám O2?Jsem z vísky malebný a WiFina sem nešáhne :-( Tak dál.Zavolal jsem,dráty doma už byly a telefon jsem měl za 7 dní,net za 8.Řikám si:super,španělský mouchy to rozjeli.PRD! V celý vesnici je jen 5x ten jejich net,víc to tu neutáhne a rychlost max 512,vyšší tu nejede.Teď si představte tu kuriozitu.Ze jednoho sloupu vedou kabely k domum.V jednom domě net jde a v druhym ne!!!To samý tady u mě na kopečku.Soused vedle v domě si zažádal jako já,jakmuile se tu ADSL objevilo a telefon už měl.Net nedostal.A já?Ejhle prďo,já za tejden. No a na co se těšim nejvíc?Až sem do horního prdelákova pronikne jinej ISP.Dá mi vyšší rychlost a zaplatim za to možná ještě míň,než platim teď.To víte,ten telefon co tu doma mám hrozně moc používám a volám...:-))Ještě že je to handset a má na sobě hodiny.Aspoň je to k něčemu.Ale ty hodiny se opožďujou:-( Myslim si,že už ten článek je vostrá reklama. A telka? DVB-T je za chvíli všude,naštěstí tady už jo.Ale já bych si tu jejich telku ani nepustil.Páč mi na to nestačí rychlost...Tagže:Snažte se kyslíci bláznivý.Produkty máte možná dobrý,špatná je ta cena...A ty vaše balíčky....To bych se musel smát.Je to způsob,jak prodat hodně krámů za slušnej peníz. Lidi,nenechte se zblbnout.Za stejný služby zaplatíte zatím VŠUDE míň.

Ladin (2.1.2007 22:37:25)

Tomu rikas dobrej produkt kdy jde ten jejich internet obbarak? Tomu jde, tomu nejde, Tomu jde.....

Anonym (2.1.2007 23:08:02)

Obavam se ze dostupnost produktu a kvalita produktu je o necem jinem. Je to jako bys rekl ze Playstation 3 je nekvalitni protoze vecne v zadnem kramu na celem svete neni. (je vecne vyprodany, tovarna nestiha vyrabet)

Anonym (3.1.2007 08:11:21)

No, ale srovnávat multimediální konzoli, po které je hlad s špatně fungujícím shitem, který nemá navíc ani pokrytí (vzhledem k technologii ADSL2+ a jejího malého dosahu v poměru vzdálenost / rychlost) bych si teda netroufl.......................

jimbas (3.1.2007 19:34:43)

Naštěstí jsem tu jejich cenu pěkně vyřešil a teď mručim spokojeností...Jak,to ze zřejmých důvodů zde nemůžu uvádět...:-))

jimbas (3.1.2007 19:32:46)

No,víš,za ty peníze to prostě makat musí(a maká)...Určitě bych si vybral jinak,kdybych měl tu možnost.O2 a její předchůdci jsou mi stále nesympatičtí.To,že to někde jde a jinde ne je nedokonalost,která je ryze technická.Ale tady se to nehne,kdo by sem přitáh optiku přes kopec?Kvůli mě?

Mirek (4.1.2007 10:17:03)

No ja jsem na tom stejne. CO myslis ze je u nas. Kabelovka zadna. ADSL minimalne dalsich 50 let k nam nedojde. CDMA totalni srot. A jedine co je u nas na dedine mozne je doslova vymozenost DIAL-UP. Tak jsme se s borcema daly do hromady a udelali si vlastni WI-FI sit. A jsou z toho 2 vysledky: 1/ My jsme maximalne spokojeni, 2/ O2 prislo o 64 lidi (pevnych linek - meli to pouze kvuli DIAL-UP), PS: Zde jsme v CR, takze pokud neco chces, tak si o to musis postarat sam. Ty co by to meli totiz pro tebe udelat, to neudelaji, protoze zde v CR to takhle nefunguje. Preji O2 rychlou a bezbolestnou smrt.

jimbas (4.1.2007 17:48:03)

Yes yes...WiFi rulez... Přeju vám,aby to pěkně šlapalo. :-) Jinak souhlas,když něco cheš,urob si sám...Tož jsem si urobil ;-)

Ahoj (3.1.2007 11:09:28)

Prominte dovolim si poznamku. Kolik lidi v cr ma O2 adsl a O2TV?Je nas 10milionu odhaduju tak 10procent to ma takze MINIMALNE milion lidi ma jejich sluzby!!Kdyz tady prejdeme ty prezentace jedincu kteri nadavaji na nespolehlivost tak jich tu je 10-20-30nebo 100 ale tak male procento ze tech par stiznosti oproti celkovemu poctu zakazniku je procentualne tak male ze muzeme rict ze O2 je NEJLEPSI firma v poskytovani techto sluzeb.Jasne reknete ze kazdy postizeny zakaznik nema moznost nebo si nestezuje zde na net dsl.cz foru.Ale podstatna cast ano.I me udelali chybu i me potentovali nektere veci z jejich sluzby.Ale kdyz to vezmeme na celkovy pohled a procentualni zarazeni do cele sbernice sluzeb a zakazniku tak jsou DOBRI O2TV AT ZIJE

Karel (3.1.2007 14:20:41)

Skoda jen ze to co nabizi O2TV uz mam druhy rok a zadarmo. Tak proc bych mel za to platit?

Anonym (3.1.2007 20:28:01)

Skoda, ze to je zase jen relamni thread O2 ..........

Anonym (3.1.2007 20:50:45)

Jen matematika a statistika, tedy to z ceho jsi zrejme propadal.

Anonym (3.1.2007 23:01:12)

A dalsi reklama.......

Miki (3.1.2007 23:13:11)

čísla? .. čísla která tady vytvořil komunistický systém a bohužel i první roky po r 89 ... 02 je nejlepší? .. ale proč .. protože tady neměl konkurenci! .... bohužel ani dnes moc konkurenci v ADSL nemá .. CRa je na tom sice slušně, ale nemá tolik prostředků .... Co mě nejvíc mrzí, že Český radiokomunikační úřad s tim nic neudělá .. viz článek, kde neudělali nic z toho, co Evroská komise doporučovala ... a další věc ... FUP ... co to je? .. v jiných zemích EU to nikdo nezná, ale mi to musíme mít ... proč 02 nezlevní? ... proč místo toho utrácí miliony za reklamy, proč mění název taky za miliony, každý rok má větší a větší zisky .. a stejně zdražuje .. ok, teď je to možná tim, že investor chce vydělat, ale bylo to tady i předtim ... např ISDN. v době kdy nám to sem cpali jako největší novinku, to už ve světě byla dávno zastaralá věc ... navíc ty nehorázný peníze za rychlost 64 Kbitů! .. navíc nezavedli ani nic jako neomezený přístup za paušál ... Nechápu politiku O2 .. podle statistik jasně ztrácejí zákazníky( rušení tel. linek) a stejně zdražují ... prostě z nás dělají blbce a náš konkurenční trh jim to tady s radostí dovoluje ... mně vždycky spadne čelist, když čtu o optických sítích v Japonsku( rychlosti až 1Gbit/s .. ano, naprosto zbytečná věc, ale věc reklamy), až domu a navíc za cenu, která je rovna našemu ADSL s FUPkem .. celkem funny ... USA je na tom s rychlostma kolem 1-5 Mbitů .. ale to normálnímu člověku stačí naprosto s přehledem .. a cena? .. 40 dolarů? .... co to pro američana, kterej vydělává min 5x víc než mi je? ... toť muj názor ...

Tomáš (3.1.2007 23:07:02)

ahoj dovolte mi rekci na nize uvedenou chvalihodnost o2(telecom). Lidi je sice 10Milionu ale rodin tak 3Miliony.A s tim vic nez 30denim cekanim na jakoukoliv preinstalaci sluzby jsou fakt nejlepsi.Chybi konkurence - jeste ze uz aspon nejaka je

Anonym (4.1.2007 08:43:21)

zdar kolego, také ti tvůj nadřízený za kladný příspěvek slíbil prémie a odměny ?

Anonym (4.1.2007 08:40:53)

Pro doplnění: STB od O2 ma již zabudovany digitalni tuner pro pozemni vysílání (tudiž si na tom můžete přijímat pozemní vysílání) a dokonce s MPEG 4 což je hodně rozumné vzhledem k tomu co si lidé kupují v supermarketech mpeg 2 , stejně to budou za chvíli vyhazovat( v lepším případě tam budou démoni přehrávat FW), Ale mám spíš obavu z toho jestli má pozemní digitální vysílání význam, protože než to bude na celém území čr, tak budou už lidé mít O2 nebo digi TV.

Lord (4.1.2007 10:02:01)

"Ale mám spíš obavu z toho jestli má pozemní digitální vysílání význam, protože než to bude na celém území čr, tak budou už lidé mít O2 nebo digi TV." To je prave taktika O2. Pokud by zde uz bylo digitalni vysilani, tak by se O2 nechytala.

Hroch (4.1.2007 10:40:31)

ze je to do budoucna zajima sluzba s mnoho moznostmi plne souhlasim, ale POZOR - varovani pro parany... po zavedeni O2TV vam stoupne ping o cca 30 az 50ms dle lokality a nezalezi na tom jestli se na TV divate a nebo nikoliv.

Anonym (4.1.2007 11:08:33)

Prober se, jsi zcela mimo! Archiv nepotřebuju, stejně se vše několikrát opakuje. Na komunikaci mám internet nebo telefon. Videotéku mám vlastní. A se satelitem od digi-TV platím čtvrtinu toho, co bych platil za O2TV. Televize přes internet by mohla být dobrá, ale to by musely být běžně dostupné daleko vyšší rychlosti než jaké teď u nás jsou přes adsl možné a navíc by to musela dělat nějaká normální firma, né někdo s manýry O2...

Anonym (4.1.2007 20:40:57)

tobě se zdá normální mít v dnešní době plné poličky nesmyslně nahrátých DVD na které se stejně už ani nepodíváš __????