Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > UPC se spojí s Karnevalem

UPC se spojí s Karnevalem

Anonym (8.1.2007 00:00:00)

Již v srpnu se začaly objevovat první zprávy o tom, že největší český kabelový a satelitní operátor UPC koupí kabelovou dvojku Karneval. Několik měsíců se čekalo, co na tohle spojení řekne antimonopolní úřad.

Anonym (10.1.2007 11:17:15)

To by mě zajímalo, jestli UPC udrží Karnevalí nabídku, hlavně CS Film!

Anonym (10.1.2007 13:54:59)

Čtěte! ...ÚOHS nadiktoval UPC ještě několik dalších podmínek. Musí být zachována současná programová nabídka...

Anonym (10.1.2007 13:54:05)

Mě by zase zajímalo, kde autor došel k následujícím dvěma informacím: 1. UPC se navíc ještě zavázalo, že bude oddělovat náklady a výnosy, aby nemohlo docházet ke křížovému financování, které je velmi oblíbenou praktikou O2 2.Ve spoustě lokalit Telefónica O2 ještě nestačila upgradovat na modernější technologii ADSL2+, přes kterou poskytuje svoji O2TV Co se týče 1. tak to by asi dost zajímalo právě ÚOHS, protože TO2 má křížové financování taky zakázané. Co se týče 2., pokud máte nějaký hlubší vhled do penetrace ADSL2+ v Čechách, bylo by možné to nějak rozvést? Věřím, že spoustu z nás by to skutečně zajímalo. Třeba alespoň procentuelně.

Anonym (25.1.2007 23:23:10)

Dost by mě vadilo, kdyby po spojení UPC s Karnevalem klesla FUP jen na 64 kbit/s !?!