Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Sagem GetF@ast 840 - shit

Sagem GetF@ast 840 - shit

Petereček (20.1.2007 22:52:21)

Zdravím, vlastním tuto základní variantu modemu Sagemu, an ni mám rychlost 3072/256 od ústředny cca 2 km necelé, rychlost synchronizace s DSLAMem 3,1 Mbps, internet jede spolehlivě, latence 18-23 ms...nikdy se mi to nestávalo, až za poseldní měsíc mi vždycky jednou za den připojení vypadne, hlásí se že funguje, ale nefunguje, spyware nemám (Ad-Aware, Spyware Terminator) ... NetLimiterem kontroluju apliakcespojené s internetem...poté odpojím modem, zapojím ho znovu a už frčí

Anonym (21.1.2007 11:33:56)

Sagem vyhodit !!!

Petereček (21.1.2007 13:51:58)

jj děkuju :) je mi to jasné, kdybych měl trošku peněz (se svým studentským kapesným) tak bych šel hned do ZyXelu nebo něčeho podobného

Anonym (22.1.2007 17:58:52)

tak proc mas 3 mb ... si sniz rychlost a kup si jiny modem za penize, ktery ti zbudou a ktere nebudes muset davat o2 za rychlejsi net ... (i kdyz zase ten snizovaci poplatek 990 kc bez DPH). Jsem taky student a netík mam 512 bohuzel s FUP ale "aspon" mi to vsechno slape v poho :-)

Petereček (23.1.2007 17:08:52)

No spí věřím té verzi že USB bude nějaký špatný port...protože rychlost jede stabilně kolem těch 320 kB/s ping 20 ms a packetlost nulový

Anonym (24.1.2007 02:16:14)

Spíš věř tomu, že to dělá ten modem... Cokoliv je lepší než sagem a zyxela 660 seženeš kolem tisícovky.

Anonym (23.1.2007 19:56:50)

Jako student jsem si setril dva mesice na Zyxela protoze jsem nechtel shit. Neni nic lepsiho nez se štvát s modemem kdyz musis dodelat seminarku.

David (21.1.2007 13:13:41)

Njn, stará bolest USB modemů. Může ti taky trochu blbnout USB port - nedostatečné napájení a s tím související výpadky, po aplikaci metody "vystoupíme a nastoupíme a ono to pojede" vše OK... Zkus třeba hodit modem na jiný port... Mě tohle dělal jinak super spolehlivý Alcatel SpeedTouch USB v případě, že sjem ho dal do notebooku (protože mi na desktopu blbla grafika), který měl asi trošku slaběji napájené USB. Taky tak 1-2x za den výpadek.. Zkusi jiný USB port... Jinak je pravda , že Sagem je nepředstavitelnej křáp (většinou), ale když ti jinak jel v pohodě a teď to zlobí, tak to může být i tím USBčkem...

Anonym (24.1.2007 00:44:36)

Já ho mám více než 1,5 roku, co jsem si pořídil ADSL. Tehdy jsem ho koupil za 999,- a ti šmejdi ho pár měsíců nato dávali za korunu... :D Měl jsem podobné problémy a vyřešil jsem je tím, že jsem zakázal spouštění DLSMONa a k internetu se připojuji rovnou pomocí windowsovského vytáčení. A nemohu si stěžovat, jede stabilně, rekord je 25 dní v kuse bez výpadku, což je celkem úspěch, uvážíme-li jeho pověst. Ale možná jsem měl jenom štěstí na kus... V každém případě se zkus připojovat bez DSLMONa!