Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > prosim o radu???

prosim o radu???

tralala (2.2.2007 17:16:55)

help???prosim pomozte nekdo mam problem se stahovanim pres bit klienty uz mi to udelalo 3 normalne stahuji a najednou smitec.Pouzivam BITCOMET,UTORRENT,BITLORD,BEARSHARE a ani pres jeden nemuzu stahovat,vzdy se to rozjede az tak po 5dnech datovy limit nemam a uz sem se i ptal poskytovatele a ten rikal ze mi download neomezil tak uz nevim.jestli nekdo vi co a jak budu rad za kazdou radu. dik

Anonym (2.2.2007 17:44:37)

No jestli používáš u všech stejnej tracker tak je taky docela možný že přestal fungovat/byl zabaven policií/je přetíženej .... nebo prostě se ti nepřipojoujou uzly (což je u čekejch providerů normální .. pak to sice jede pomalu ale jede to). Najdi si třeba na torrentz.com co stahuješ a někde tam bejval seznam hash nebo tak něco ... a to si přidej k tomu souboru do seznamu používanejch trackrů (u utorrentu musí bejt na řádku jeden tracker pak mezera a pak další jinak to nefunguje). Jinak .nevim ... třeba máš blbý ratio a smůlu :-(

tralala (3.2.2007 04:03:37)

dik ale ja nestahuju ze vsech naraz ja pouzivam jen bitcomet ale kdyz mi prestal jet tak sem zkusil jiny klienty a ty taky nejedou proste se nepripoji drive sem stim nemel zadny problem az ted posledni mesic poprve mi to udelalo kdyz sem mel stahly asi 150giga podruhe uz pri 14giga a ted mi to kleklo po 1,4giga proste mi to prijde jako by me nekdo bloknul na par dni pak mi to pusti a zas blokne?jen mi to tak prijde.P.S.na ceske nechodim sou tam podle me sami ......krom rapidshare ten mi jede v klidku.pouzivam nejcastejc stranku descargasweb a tam ratio nepotrebuji tak to tim nebude.spis bych to videl na tu smulu:-((ale dik zkusim to stim hashem

Anonym (3.2.2007 12:40:24)

Ježiši,150 GB,co děláš?Zálohuješ internet?

tralala (3.2.2007 16:57:48)

ale coby, to bylo po par mesicech asi tak po6 znam lidi co todle tahaj za1 mesic ale to je vedlejsi psal jsem to jako ukazku ze predtim bylo vse OK.a ted to pada jestli nemas radu tak nepis a jestli te udivuje cislo 150 tak se kukni doma na svoj seznam dvd a cd a uvidime kolik mas....:D

Anonym (3.2.2007 17:08:48)

Hm,DVD 0,CD 0.Jestli to nebude tím,že nekradu.

Anonym (4.2.2007 21:40:43)

co ze co to mas za blby keci ze prej nekradu ,ja mam doma vic origos nez nejakej prepal _(to jen tak prozajimavost..)Takovy chytraci jsou nejlepsi maj plno kecu a sami maj doma vic prepalenejch veci nez originalu.prosim te jak uz sem ti psal kdyz neumis poradit tak radsi nepis nebo jestli se chces bavit o tom ,kolik a za jaky cas stahl.tak si zarid na toto tema debatu .jestli sis nevsim tak tahle debata je o tom jak rozjet stahovani pres bit klienty a ne o tom jak krytizovat nekoho kdo zada o radu.P.S a jestli ty povazujez free download za kradez tak si radsi odpoj net,vypni pc, a jdi se koukat na telku jo abych nezapomel jestli budes kukat na video nebo si nahravat music z radia tak chlapce bacha zrovna budes krast ..... to jen tak abys vedel ze veskera tva sbirka kazet je vlastne jen nelegalni kopie coz znamena ze si to ukradl. tak nez zacnez odsuzovat tak se nejdriv radsi zamysli.

Chocholoušek (4.2.2007 15:36:27)

Docela vážně ... zkus nad sebou trochu zapřemýšlet. Myslel jsem si, že takové ty kecy o internetových závislostech jsou přehnané ale povedlo se ti mě přesvědčit, že VŮBEC ne :-( 150GB nějakých cca 34 DVD, to je važně na psychiatra.

Anonym (4.2.2007 21:27:53)

proc bych se mel zamyslet a nevim co ti rika ze 150je moc a ze je to zavislost spiz se zamysli ty ....ja zadam o radu a ty me tu pises take nesmysly kdyz neumys poradit tak radsi ani nepis.P.S. co mas za hdd jestli mas 250 ci 80?a kukni co tam mas a kolik toho mas a pak kritizuj. za to ze nekdo stahna za pul roku 150 (jenz sem psal orientacne)tak hned ho nazves zavislakem si na bednu ci co....zajdi na nejaky cz tracker a kukni...a pak mi napis kolik si tam videl ze tam maj nekteri stahnute.. Urcite vic jak 150!!!! tak je nazyvej zavislakama ..

Anonym (2.2.2007 23:15:02)

lol

Anonym (4.2.2007 21:51:26)

hosi toz nic neumite poradit jen sami blby keci rusim to uz nepiste sorrka ze sem vubec sem psal