Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Svrhnou mobilní operátoři Google?

Svrhnou mobilní operátoři Google?

Anonym (12.2.2007 00:00:00)

Na internetu se začíná hovořit o snaze velkých mobilních operátorů vytvořit konkurenci vyhledávači Google. A dle našich informací má jít o konkurenci nejen Googlu, ale i dalším velkým vyhledávačům, jako je kupříkladu portál Yahoo a další.

Anonym (12.2.2007 04:46:16)

prekonat google? to se pomatli ne?! informace=google nedam na "Google vsemocny" dopustit, at se spolci treba s yahoo stejne nemaji sanci byt lepsi (a i kdyby, tak budou rozsirenejsi ale ne lepsi, ale to je sci-fi).

Anonym (12.2.2007 07:03:47)

moje řeč, nic lepšího než google není. Ale jako známe případy, kdy se lepší služby zhoršily, aby lidi byli nuceni používat braky, které se na tom rušení podílely, nedivil bych se tomu.

tom (12.2.2007 15:20:37)

byly casy, kdy lidi tvrdili, ze se Google muze postavit na hlavu ale altavistu proste prekonat nemuze :)

tomm (14.2.2007 11:46:48)

:-)) a to se na tu hlavu ani nepostavil :))))

Anonym (19.2.2007 21:28:13)

casy altavisty kupodivu pamatuji, ale ze by se tehdy rikalo zrovna tohle si opravdu nevybavuji. Spise se googlu vyhlizelo jako k celkem nadejnemu naslednikovi (a nebyl tehdy sam, ze - lycos, yahoo...)

Xspy (12.2.2007 20:23:43)

Hmmm silně mi to něco připomíná . Pokud se podíváme na Google vidíme defakto bílou stránku s jedním polem a logem , pokud se podíváme třeba na takový Seznam , počkáme jen co zmizí reklamy které se rozlejí přes celou stránku - vyhledáme a ....na první místa se vyderou předplacené odkazy :(((( ..... Vůbec se netajím tím že jsem svého času používal převážně seznam ale ted´... na Google mi nešahejte :)

Anonym (12.2.2007 22:06:45)

:thumbs_up

BaronDevil (12.2.2007 14:44:01)

Pffff:) Ze by nekdo predbehl google? To uz se vic bojim, ze me do 2 vterin spadne na hlavu meteorit... 1...2... NIC... S usmevem vzpominam na clanky typu: Koupi google YOUTOBE? Hodne "expertu" rikalo, ze google nic takovyho neudela, ze na to nema... Za tejden uz byly na netu zpravy: Google koupil youtobe:] No... docela bych spis nez na to, ze mobilni operatori predhoni google vsadil na to, ze google koupi mobilni operatory:]]]