Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rychlost ADSL,kvalita sluzeb -vs- CENA a co v budoucnu !

Rychlost ADSL,kvalita sluzeb -vs- CENA a co v budoucnu !

Morphik (15.4.2003 14:25:25)

Rychlost vetsinou neprevysuje 160 Kbit, co pozdeji az bude na adsl vice lidi ? Slibena agregace pry snizi rychlost o 20% co to bude za linku 122 Kbit ? Jak si to CT predstavuje ze bude rejzovat nebo to je jen docasne ? Problemy >vypadky spojeni, nefunkcnost ftp... - Je to na reklamaci o snizeni ceny ???

PetrD (16.4.2003 11:10:14)

Myslim si, ze si zaplatime moznost byt zkusebnimi kraliky. Kdo nema jinou sanci na rychlejsi pripojeni nez je ADSL po nem jiste rad sahne. Muzeme tedy jen doufat, ze se hnou ledy a pak za rok (az uz toto poloADSL uz nikdo nebude chtit) mozna CT nabidne vyssi rychlost a nebo nizsi cenu.

morphik (16.4.2003 20:28:02)

Ja docela vazne premyslim ze to budu resit reklamacema a mel by to tak udelat kazdej... Jakmile dojde faktura nebo neco to predam reklamacnimu oddeleni s tim ze zadam o snizeni ceny z duvodu : - a uvedi pripadne vypadky jak dlouho. A kdyz to udela vic lidi tak samozdrejme bude vyvijen mnohem vetsi tlak na CT.(osobne si myslim ze do mesice by meli problemy ustat) Co se tyce budoucnosti tak si myslim ze to nebude trvat rok ale mnohem dele, protoze ze soucasnou politikou CT muzeme cekat jen postupne slevnovani mesicniho pausalu po roce... A jeste by me zajimal nazor nejakyho telekomaka kterej vi o cem mluvi a rekl by na rovinu jestli na tech linkach budou makat nebo ne.

PetrD (17.4.2003 13:45:52)

Tak instalace probehla velmi rychle a rychlost inetu (proti strankam DSL.cz) je 155Kbit.

Dima (20.4.2003 13:44:04)

U mě to dělá taky já mám stabilně 152 ze 192 a to někdy valí až na 120. Tak nevím, bydlím 50m od dosti velké ústředny a myslím, že tady v okolí zatím moc lidí ADSL nemá. S těmi reklamacemi, viz příspěvek dole, jak jim tom dokážu, že jsem tu rychlost neměl. Ještě mají přece takový dovětek, že tato rychlost neni garantovaná? Dima

y2k (28.4.2006 19:35:52)

Myslím, že zadavatele ani přispěvatele v roce 2003 nenapadlo, že bude přesně za tři roky ADSL na úrovni 4096/512kbps..... Kolik, že byla rychlost ?? Pamatuji se správně, že 196/64kbps ?? Sice bez agregace, ale stejně..... :-)))))) A ta cena ;-) Musel jsem tento příspěvek vytáhnout, protože je celkem úsměvný....