Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Agent Lama 001 zasahuje!

Agent Lama 001 zasahuje!

Anonym (17.2.2007 00:00:00)

Ve svém minulém článku jsem psal, že nesnáším vopičky a vopičárny ohledně počítačů. Mám ho od toho, abych na něm brouzdal na internetu a psal jako na psacím stroji. Když už chci něco dělat s fotkami, je to učiněné unikum a nedělám to často. Proč se tedy musím pouštět do ohavné technomancie, když mě ta ošklivá věc začne zlobit? Co jsem udělal? Komu?

Anonym (17.2.2007 00:54:15)

Nejen, ze je ten clanek hloupy, spatne napsany. Radeji nemluvim ani o prohrescich proti materstine. Ale co hur, vykradate vtipy a repliky, viz "svlikaci kalhoty - Cerna zmije". Je videt, ze jste typicky blogger. Nudne zvasty o vasem zcela podruznem zivote. Lituji tech 6 minut, ktere jsem travil ctenim tohoto paskvilu...

metronom (17.2.2007 01:11:26)

Souhlasím,ten článek je opravdu trapný.

Synek (17.2.2007 01:52:38)

Tolik hodin ze se na to nevy... a nejdete kopat do perin :-) a Brozi kdyz uz umis psat, tak si dej tu praci a napis ten clanek.

Já čtenář (21.1.2008 17:21:17)

Jen piš dál, styl je dobrý, trochu odjíždíš při psaní, a přeháníš některé situace, ale každá koruna dobrá.

rur (17.2.2007 07:36:42)

Ty woe, za to ty jsi chytrý jak nafukovací ryba...

Richard Klíčník (17.2.2007 10:46:17)

Nedivím se, že litujete.:) Já nemít v sobotu večer na práci nic lepšího než číst fejetony na internetu, take bych byl naštvany. Ale třeba když omezíte čas trávený na internetu, podaří se vám najít nějakou ženskou a nebudete tak deprivovaný, jako jste teď.:) Já mám sice podružný a nezajímavý život, ale rozhodně se po nocích bavím lépe než vy. Něco s tím zkuste udělat, máte ještě skoro celý víkend!:) A blahopřeji k rozpoznání citace.:) Je tam pro milovníky seriálu a má potěšit.

metronom (17.2.2007 01:03:00)

Taky jsem se tak trápil.Potom jsem zkoušel různé linuxové distribuce(uf,to stálo nekonečně hodin) a nakonec jsem zakotvil u Mandrivy.Instalace je primitivní,nastavení je už maličko náročnější,ale ten výsledek :o)). Na internet a to "psaní na stroji" je to výborné,s mp3,dvd a divx žádný problém a hlavně žádné viry,spyware a další ohavnosti a hlavně už několik let žádný reinstal,Prostě jak jsem nainstaloval,tak to funguje.A je to to legálně zadarmo.Tak proč se trápit s MS a za peníze.

Anonym (17.2.2007 13:25:19)

Lepsi je si o tom bud neco precist nebo to proste nedelat a zavolat si na to nekoho povolanejsiho. Taky si budes sam operovat slepe strevo (nejspis prostrelenim hlavy) nebo sit kalhoty? Asi se brzo dockame pokracovani clanku: nejak mi moc zralo auto, tak jsem prestrihnul dva kabely a svete div se - vite co se stalo? Ono uz to nejede vubec! Mate bod. Tak jsem pokracoval a prerezal jsem jeste nejaky hadice, propichnul gumy a odlozil jsem to na jindy, protoze se mi to nepovedlo natocit uz ani pres startovaci kabely. Uz jsem videl hodne, ale vyzdvihovat v clanku vlastni mentalni nedostatecnost...

Richard Klíčník (17.2.2007 17:05:23)

Tomu vyzdvihování se říká mezi obyčejnými lidmi sebeironie...:)

Drzý (19.2.2007 17:12:11)

Není to spíš sebereflexe? :)))

Věra (20.2.2007 08:17:29)

Tím, že se do toho pustil se něčemu naučil, navíc mě článek pobavil, život není jen a jen o drátech a modemu .-)

EL (17.2.2007 15:39:12)

Když seš na svoji amigu nebo 286-ku nasraný,že nefunguje jak Athlon 64 Fx ... Tak se na to vyser.

Anonym (17.2.2007 15:46:05)

Whoops ? Spíš když FX nefunguje ani zdaleka tak dobře jako stará Amiga :DDDD

Xspy (17.2.2007 15:44:21)

Nad čím tu lkáte ? Je vidět že ten článek psal člověk do tajů počítačové techniky nezasvědcený . Prostě já si vzpoměl na mé začátky, kdy command.com společně s autoexec.bat následovaný config sys..em atd. letěli z disku jen pro to , že se mi nelíbili v kořenu :D .... Já vím, dneska potkáváme na každém rohu učinné polobohy, ale jsem toho názoru, že na podobném portále tyto výstřednosti neuškodí ... prostě ano konečně je vidět že stejně uvažuje víc lidí nejen vaše máti ;D...

kolemjdoucí (17.2.2007 20:47:42)

Naprostý souhlas. Již po několikáté se zde objeví citace z toho serveru: "Články nejen o aDSL" Dovolil bych si upozornit zvláště na druhé slůvko v této citaci. Pane Klíčníku, být vámi, skutečně bych uvažoval o oné opravě auta zmíněné v diskusi. Pak bych o ní napsal článek a bavil se diskusí pod ním.

Richard Klíčník (18.2.2007 01:14:12)

A víte, že to není špatný nápad? Určitě bych si nějaké auto rád zkusil opravit. Kdybyste o nějakém hodně složitém a hodně rozbitém věděl, půjdu do toho.:) Díky za tip.:)

BaronDevil (19.2.2007 10:57:05)

Panove (nebo damy?:]) co tu vykrikujou, ze je to trapny - existuji dva zpusoby lecby - 1] Napiste neco lepsiho, 2] nectete to:] Je teoreticky mozny, ze autor to ani nepsal uplne z vlastni zkusenosti, ale i kdyby to nebyl jeho vikend... chtel Vas/Nas pobavit. Ja osobne jsem si tenhle clanek precetl a i kdyz musim uznat, ze ten minuly byl rozhodne poutavejsi, hodnotim autora. Vetsina lidi se rado vytahuje, jaky jsou experti atd atd atd, i kdyz sotva umi zapnout PC, jen malokdo napise na verejny portal clanek o tom, ze neumi skoro nic...