Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Volejte z počítače do desítek zemí zdarma

Volejte z počítače do desítek zemí zdarma

Anonym (20.2.2007 00:00:00)

I přes to, že internetová telefonie není ve světě ničím novým, velké procento uživatelů vůbec netuší, jaké jsou v tomto způsobu telefonování možnosti. A když už o ní něco slyší, dozajista se obávají, zda nejde o podvod...

Anonym (20.2.2007 09:27:09)

Co takhle si treba precist o problemech s dobijenim betamax klonu na www.telefonujeme.cz

Anonym (20.2.2007 12:02:10)

klidne prectete...ja problem nemel..VISA

Anonym (20.2.2007 15:03:03)

Pokud pouzivam jiny OS nez je M$ jak se mohu zaregistrovat, kdyz to nejde ze stranek poskytovatele?

Anonym (20.2.2007 15:07:18)

Is VoipDiscount available for Mac OS, Linux, Palm OS, Pocket PC...?^ top Currently, the VoipDiscount application is only available for Windows. Stay tuned for more information about other platforms. Eventually we will release VoipDiscount for different platforms, but development has not started yet. In the meantime, it IS possible to call via the VoipDiscount network, if you use a SIP device. You just need a Windows machine once to obtain a username and password. Once you have this, you can setup your SIP device for calling with VoipDiscount and profit from our discount rates. Ale stejne si myslim ze je to na nic! Proc tak slozite?

Miroslav (20.2.2007 19:29:36)

Vůbec to není složité, zvládl to i můj 78letý kamarád, který je v USA. I když tvrdí, že mají tak výhodný tarif, že volání do ČR je téměř zadarmo. Aplikace je napsaná pouze pro Microsoft, linuxáci mají zatím smůlu. Používám VOIP adaptér (linksys), nastavení je popsáno na stránkách freecallu. SIP port : 5060 Registrar : sip.voiparound.com Proxy server : sip.voiparound.com Outbound proxy server : leave empty Account name : your FreeCall username Password : your FreeCall password Display name/number : your FreeCall username or voipnumber Stunserver (option) : stun.voiparound.com Jsou tam popisy k jiným VOIP adaptérům, tak stačí najít ten správný, či hodně podobný. Platba, pokud ji chcete realizovat je standartní, nic jiného než jiné platby na internetu. Ale pokud vám stačí 300 minut týdně a hovor kratší než 5 minut, je to zcela zbytečné platit. Jedinou nevýhodou je to, že nemám číslo pro příjem, ale i to je řešitelné, já to mám u jiného VOIP operátora za 1 korunu měsíčně a na druhé lince, tak mám jiný telefon na příjem hovorů a jiný na volání.

Mark (20.2.2007 20:30:06)

Přiznám se, že mi tu uniká jistá souvislost. Totiž domníval jsem se , že v důsledku použití standardu SIP je vlastně možné použít jakoukoliv klientskou aplikaci pro telefonování přes tento normovaný komunikační protokol. Uvádíte však "linuxáci mají zatím smůlu" ... jak to tedy je ?

Anonym (21.2.2007 09:41:34)

Nemaj smulu: http://www.sjlabs.com/sjp.html A to neni jediny !

Miroslav (22.2.2007 07:35:47)

Ale registruješ se z M§ aplikace, potom si používej jakéhokoliv klienta.

Paja (20.2.2007 22:08:06)

Ja uz jsem limit vycerpal :-( a nezda se mi ze by to bylo 300min,pise se tam neco o 30-ti volani zdarma kdyz si nic nedobiju. Uz si nezavolam :-(

zlodeji (22.2.2007 09:17:48)

pokud si usmysli ze bezduvodne nejaky account zablokuji, nenavratne propadnou penize. Stalo se to ve stovkach pripadu a muze to potkat kazdyho... kdo chce kam pomozte mu tam

Venca (20.2.2007 11:00:51)

Pisete ze hovor lze provest i pres hardware telefon SIP uctem, nikde jsem ale nenasel jeho nastaveni. Muzete k tomu napsat neco vice ? Dekuji Kalina

Anonym (20.2.2007 12:01:22)

http://www.voipdiscount.com/en/sipp.html

Georg (20.2.2007 18:18:03)

Může mi někdo poradit jak dobít kredit 10 EUR, když se mi po vaplnění všech náležitostí stále objevuje červená hláška: Payment failed! (Error code 850-103) Your payment has failed more than once. You have now exceeded your daily maximum limit of payments. Please try again tomorrow or choose another payment method. (If you wish to pay by creditcard without delay you could also try to pay via 'moneybookers' or 'paypal'. These options will automatically appear in the payment page if they are available to you). Děkuji

Nargon (20.2.2007 21:12:59)

Pise to ze jsi vycerpal deni limit. a mas to zkusit zitra nebo zvolit jiny druh placeni. Takze zkus to co se tam pise.

PETER (21.2.2007 13:14:27)

mUZE MI NEKDO RICT KDYZ MAM KREDIT NA VOIPCHEAP TO ZNAMENA ZE MUZU MAXIMUM JENOM 5 MINUT ZADARMO VOLAT DO 30 KRAJIN A PO 5 MIN. SE UZ PLATI?? NEBO 300 MINUT DOHROMADY ZATIM MNE TO POCITA ZA HOVOR I KDYZ JE KRATSI NEZ 5 MINUT DAVA MI TAM FUC FAIR USER POLICY I KDYZ NEMAM VYCERPANYCH 300 MINUT PLUS KVALITA SE STALE MENI DOST CASTO K HORSIMU MUZE MI NEKDO K TOMU NECO POMOCT A JESTE JAK SE K NIM DOVOLAT NEBO NAPSAT TO JR MISSION IMPOSSIBLE DEKUJI MOC

Luke (21.2.2007 15:22:23)

Voipdiscount muzu jen doporucit, pouzivam to uz skoro rok, pravidelne jsem volal do Svedska a dalsich zemi, 10 euro kredit je pro me prakticky neprovolatelny. Doporucil jsem to hodne kamaradum, zatim zadne negativni ohlasy.

Ondra (22.2.2007 16:35:06)

Nazdar potřeboval bych help. Nainstaloval jsem si Voipdiscount dobil kredit přes bankovní ůčet dobil se,ale z deseti euro bylo 8,40 a napsalo mi to že už jsem vyčerpal volný minuty a volam za normální sazby co s tím docela mi to připadá jako podvod. Nainstalovaný to mám tři dny

Anonym (22.2.2007 16:40:47)

Neporadim vam. Zkuste svuj problem nadhodit na specializovanem foru www.telefonujeme.cz

Selic (28.2.2007 20:46:31)

hele a kolik te stoji hovor na mobil ??

Paia (21.2.2007 22:15:46)

...mám jen karty typu Maestro? EN neumím...

kotouc (1.3.2007 13:22:53)

Koukni se na http://voip.tch.cz - tam jsou české návody k těmto službám. Také je tam návod jak zaplatit kredit 5 euro. Jak nakonfigurovat ATA adaptery. Jak s příchozím telefonním číslem. Jak pomocí VOIP nahradit TELECOM (O2) a neplatit vůbec žádný paušál. 8.2. - 23.2. se špatně po dobití zaúčtovávaly FREE dny. Nyní je to již v pořádku.