Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Naučte Operu novým věcem

Naučte Operu novým věcem

Anonym (15.3.2007 00:00:00)

Pro uživatele webového prohlížeče Opera máme dnes připraveno několik užitečných rad, jak zvýšit funkčnost jejich oblíbeného webového prohlížeče. Nefungují vám některé webové stránky? Musíte kvůli službám nabízeným Googlem přepínat do jiného prohlížeče? Vadí vám, že Opera za vás nedokončuje formuláře?

Ota (18.3.2007 13:20:58)

Používám Operu přes 2 roky a jsem s ní naprosto spokojen. Umí mnohem více věcí než IE (opakované načítání stránky v intervalu, doplňování poznámek či osobních údajů...), stránky zobrazuje bez problémů a hlavně i při otevřených cca 15 oknech zabírá méně RAM než IE a jednotlivé listy mám přímo v Opeře a ne na panelu Start, takže je to přehlednější. Automatické dokončování nepoužívám a ani nechci, chráním si své soukromí, takže mi vůbec nevadí jestli to Opera umožňuje či nikoliv.

5K4C3 (19.3.2007 16:43:20)

No já jsem vyřešil automatické dokončování přímo v opeře - v nastaveni - na popisovani postupu ted nemam cas ale je to celkem jednoduche kdyz si alespon spustite napovedu :) Jinak opera dobrá - přešel jsem z FF a nic lepsiho než operu sem zatim nevidel :)

anonym (16.2.2011 15:02:55)

dobri den ja kci se zeptat proc mi nejde lide