Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL a PCM 30 !!!

ADSL a PCM 30 !!!

Pavel (15.3.2007 01:45:40)

Dobry den, uz pred rokem sem si chtel nechat zridit ADSL od Telekomu, tedka uz TO2! Po technickem setreni mi bylo zdeleno, ze na nasi telefoni lince nelze sluzbu ADSL zridit, ale duvod proc? To uz mi nerekli. Tak sem psal e-maili jako vzteklej :D a po par dnech mi napsali, ze nase telefoni linka je zapojena do sdruzovace PCM 30, tak proto mi to ADSL nezapoji. Tak sem zazadal o vyjmuti tel. linky ze sdruzovace.. Cekal sem a cekal... 1 mesic nic, druhej mesic nic, treti mesic nic! Tak sem napsal znovu, odepsali mi uplne to sami! Tak sem zasel primo na telepoint a tam sem pisemne zazadal o vyjmuti tel. linky ze sdruzovace! Tak mi nic jinyho nezbylo nez zase cekat a cekat. Jenom ze sem se zadny odpovedi uz nedockal. Tak sem si obednal ADSL PREMIUM 4MB od Ceskych Radiokomunikaci. Poslal sem smlouvu na jejich adresu a po par dnech telefonat! A co se dozvim? Z duvodu, ze vase telefoni linka je zapojena ve sdruzovaci PCM, tak TO2 smlouvu pozastavila, tudis nebude mozne realizovat ADSL na vasi telefonni lince! Takze vtu chvily uz sem sel do kolen. Ustredna je primo pod nama v baraku (ve sklepe) par nasich sousedu ADSL ma, ale nam to porad nejde. I kdyz overim dostupnost na me tel. lince, tak mi to napise, ze ADSL dostupny je! Nevim co delaji, ze za uplynuli rok jeste nebyli schopni mi tu linku vypojit s toho sdruzovace :(! Ja uz sem s toho uplne v prdeli! Tedka mam wi-fi od ceskych radiokomunikaci, ale venuku se profesionalnimu progamingu, takze potrebuju ADSL! Asi pred 14 dnama sem na TO2 psal stiznost a zadost o vyjmuti s toho sdruzovace a co mi po tydnu napsali? Vážený pane Weisi, děkujeme za Váš mail. Opětovně jsme prověřili Vaši žádost o ostamostatnění / vyjmutí z PCM 30/ Vaší pevné linky 353560673. Velice litujeme, ale z technických důvodů Váš požadavek nelze provést. S pozdravem I. Kohoutková Telefónica O2 Czech Republic, a.s. Centrum péče o zákazníka :D, takze oni mi nakonec napisou, ze to s toho sdruzovace ani nejde vyjmout? :D Nechapu to!!! Nechapu cely zasrany TO2, protoze po roce mi napsa tohle? Ja uz sem fakt v koncich, tak sem to sem musel napsat a tim vas i pozadat, jestli by mi s tim nekdo nemohl pomoct, jakymkoliv spusobem... PLS!

Anonym (16.3.2007 14:30:43)

No jestli s lidmi takhle jednáš normálně, ani bych se nedivil, kdyby ti to nedělali naschvál. Jen si představ: přijdeš do hospody a zahlaholíš na obsluhu: Ty jeden č***ku zas****j, dones mi jedno po****ý pivo :)))) Buďto to rozbije hubu, nebo ti do toho piva fakt na...... :) hádej co.

Pavel (15.3.2007 01:53:31)

Oni mi ani nejsou schopni napsat duvod, proc to nejde.. Kdyby aspon projevili nejakou snahu, ale de videt jak na to ti kkti kaslou! Si tam celej rok pijou kaficko, nebo co! Chtel sem si i nechat zridit novou telefoni linku, kvuli tomu ADSL, ale ani tak by to prej neslo... Proste nevim co mam delat:(! Za kazdou radu, ci pomoc budu moooc vdecnej.

Anonym (15.3.2007 04:55:27)

Bych ti s tou pxxxxxxu linkou i pomohl bez toho, ze bych ze sebe trepal kraviny, ale jsem desnej kxxxt a cxxxk. Takze si jdu v klidku dat kafco :)

Anonym (18.3.2007 22:20:11)

Jedinné řešení je zrušit pevnou linku a pak ji zřídit znovu. Uvidíš,že to půjde. Je to takový chyták.

Anonym (21.3.2007 16:27:53)

jj tak sem to udelal na VESNICI a mam ADSL od O2 jinak GL HF v tom CSku vyklepnu te kdy si reknes a to si nerikam progamer to slovo mi proste necim smrdi :) viz pgcc

Sergey (15.3.2007 11:42:30)

Proč to nejde je asi celkem jasné, PCM30 se dává tam kde je nedostatečná kapacita metalického vedení. Díky tomuto zařízení lze po dvou metalických párech provozovat jak již z názvu vyplývá 30 telefonních stanic. Aby Vás z tohoto sdružovače vyjmuli museli by mít volné metalické vedení k vám domů, což asi nemají. Takže toto jsou zřejmě ty technické důvody a stěží můžete chtít aby každému polopatě vysvětlovali kde konkrétně je právě v jeho případě problém. Tomuto odpovídá i skutečnost že nejde zřídit nová linka.

martin (16.3.2007 18:57:50)

řěšení existuje, ale radit takovému kreté... je ztráta času

Anonym (15.3.2007 01:58:02)

Tohle mi poslali 28.unora Vážený pane Weisi, děkujeme za Váš dotaz. Dovolujeme si Vás informovat, že na Vámi uvedeném telefonním čísle není v současné době z technických důvodů možné zřídit službu širokopásmového přístupu k Internetu – O2 Internet Expres / Internet Broadband. Naše společnost na pokrytí území technologií xDSL průběžně pokračuje. Omlouváme se, ale v této chvíli není možné sdělit přesný termín, kdy bude uvedená technologie dostupná i ve Vaší lokalitě. Jako možnou alternativu si Vám dovolujeme pro pevnou linku nabídnout přístup na vytáčený internet za paušál, resp. některou z variant služby O2 Internet Mobil. Bližší informace k uvedeným službám můžete získat na stránkách http://www.cz.o2.com nebo na bezplatné O2 lince 800 02 02 02. S pozdravem Lukáš Falt Telefónica O2 Czech Republic, a.s. Centrum péče o zákazníka Jenomze mi sme v ty lokalite, kde je to adsl dostupny, sme v tom pokryti uz od roku 2004, tak nevim co to trepe za kraviny.

Anonym (15.3.2007 01:59:45)

A tohle mi napsali z ceskych radiokomunikaci: Zákazník uvede tel. číslo a služba je dostupná Dobrý den, děkuji za Váš zájem o naše služby. Na Vámi uvedené telefonní číslo xxxxx je podle teoretického ověření služba Premium ADSL dostupná. Ověření dostupnosti podle telefonního čísla je pouze orientační. Zda bude možné službu opravdu realizovat, se zjistí jen při technickém šetření linky, které se provádí pouze na základě písemné objednávky služby.

Pavel (15.3.2007 02:00:25)

POMOOOOOOOOOOOC!

Anonym (15.3.2007 06:26:31)

tohle se přesně stalo známej a ADSL do dneška nemá je chudák na dial-upu

Anonym (15.3.2007 08:56:36)

Lol, ty ses megadebilek :-))

Anonym (15.3.2007 12:23:28)

Pokusím se Vám pomoci,ale mimo veřejnou diskusi. Ne není to nic tajného,ale již by mohlo jít o reklamu,protože respektuji podmínky provozovatele. Můj E-mail:ruzne@pbox.cz

Pavel (15.3.2007 13:57:08)

Tim, ze mi reknes, ze sem megadebilek, tak tim mi moc nepomuzes. Sice nevim, proc si to myslis, ale kdyby si mel stejnej problem jako ja, tak bych te chtel videt...

Anonym (15.3.2007 21:25:04)

No me kdyz nekdo jasne rekne ze to proste technicky nejde, tak ho pak nebudu dalsi 3/4 rok otravovat :-)

Pavel (15.3.2007 14:24:29)

No jasny, o tu pomoc sem potreboval uz pred rokem a kazdy na me kaslal. Po roce nic nedeni ze strany TO2 bych vam mel rikat jak? Milacci? Mazlicci? Pro me ste to to ste... Neschopni neco vyresit atd.. Vam staci to co vidite na monitoru, ale aby ste treba poslaly technika, tak to ne. A jeste bych chtel dodat. Obcas se nam stava, ze nam zvoni pevna linka, ale kdyz to zvedneme, tak de slyset jenom sum.. Nevim, jestli je na nas dole na ustredne nekdo napichlej, nebo nevim.. Uz jenom to, kdyz dam tady na ADSL.cz overeni dostupnosti, tak mi to napise UNKNOWN KB/s a sousedovy to napise normalne 4096/512 KB/s. Uz jenom to je mi divne.

Anonym (15.3.2007 21:46:28)

Domluv se se sousedem a zaveď si ADSL na jeho linku. Taky řešení, ne??

Anonym (16.3.2007 15:23:13)

A co ti je ty prepubescentni debilku divne na tom, ze ti nedokazi zmerit rychlost, kdyz adsl nejde zridit? Nechapu, na co nadavas, podle vseho jim ten system asi slape...

Anonym (16.3.2007 15:43:14)

Kolik je ti, ze se chovas jak tak jak se chovas? Proste to tu maji spatne zapojeny, nic vic, nic min :). Taky se nam casto stava, ze nam zvoni pevna, ale kdyz to zvedneme, tak de slyset jenom sum.. To je normalni? Neni! Uz jenom to, ze mi to tu pri overeni pise UNKNOWN, tak to taky neni normalni... Sousedovi, ktery ma stejny problem jako ja, tak tomu to napise normalne 4MB. Proste v tom maji bordel, to je slaby slovo. Technik uz tu nebyl ani nepamatuju.. Skapejte.

Anonym (16.3.2007 15:49:10)

Navic mi vykladaji, ze nejsme v lokalite, kde je adsl nedostupny, tohle pokladam za nejvetsi pitomost, co mohli vypustit s ust! Protoze sme v te lokalite jiz od roku 2004! Dneska je rok 2007, ale adsl porad nejde :D, tomu se muzu jenom smat. Tady jde videt, jak to maji opakuji na haku! Hlavne ze maji pokryto pres 90% ceske republiky.. Vy vubec nevite, jak to tu u nas vypada... Hlavne ze ste tady natahli ADSL z naseho baraku do porcelanky.. Aby meli urednici 4MB, ale to ze je ustredna v nasem baraku, tak by mela slouzit hlavne lidem v nasem baraku, nebo snad ne? Demence ovlada svet..., fakt ze jo.

Anonym (16.3.2007 15:50:58)

Ale uz to tu nebudu komentovat, protoze vy vite uplny hovno o tom, jak to tu je.. Hlavne ze mate vsichni velkou hubu! TO2 suxx? Cya

Anonym (15.3.2007 14:38:01)

Ale od TO2 uslysim vzdy jenom "SDRUZOVAC PCM30 = ADSL NEJDE!

Cilek (16.3.2007 11:47:57)

"ale venuku se profesionalnimu progamingu" - to jako že hraješ za prachy hry, jo? A furt prohráváš, že?

Pavel (16.3.2007 11:52:12)

Nahodou ne. Hraju CS 1.6 na piratskych serverech a dokonce obcas i nekoho trefim, vcera jsem hral tri hodiny a sejmul jsem 2 lidi!!!

Anonym (16.3.2007 12:35:24)

To si teda hustej :D

Anonym (17.3.2007 05:22:32)

bomba :-) ten kluk by se mel naucit a) gramatiku b) myslet a az pak si hrat :-D

Anonym (16.3.2007 11:57:34)

Profesionální hráči her nemají ADSL,ale pevné garantované připojení.Jsi normální kecka,s progamingem nemáš nic společnýho.

Anonym (16.3.2007 12:31:06)

Přiznám se, že nechápu, co nechápeš na slově NEJDE.

Pavel (16.3.2007 13:05:45)

Hej, vy ste tu uplne dementni? Psat za me komenty jak maly decka! Vy o tom nevíte nic, tak sem radsi nic nepiste, ste ubohy.

Anonym (16.3.2007 13:21:44)

Ne, jedinej jsi tady ty Pavliku

Pavel (16.3.2007 13:23:44)

Duvod?

Anonym (16.3.2007 13:44:04)

Ubohej seš maximálně tak ty, protože nedokážeš pochopit, že když něco nejde, tak to prostě nejde a nepůjde. Místo toho tady nadáváš potencionálně jedinejm lidem, který by ti mohli pomoc (zaměstnanci TO2, kteří čtou tohle fórum) a ještě tady machruješ jako 7 letej spratek. Dobře ti tak.

Pavel (16.3.2007 13:19:59)

Nehraju za prachy, ono slovo venuju se "profesionalnimu progamingu" totiz neznamena, ze se hraje za prachy, ale tak to vasem mozeckum nedoslo! O penize se hraje jenom na lanu. A to ADSL potrebuju z toho duvodu, ze kdyz hrajeme se zahranicnima klanama, tak abych jako jedinej nemel s wi-fi pripojenim 100-150 ping! Ale tak pokazdy se na nejakym foru najde debilek, ktery se chce zviraznit takovyma ubohyma kecama, nebo psanim komentu za jiny.. Ubohost, nic vic...

Anonym (16.3.2007 14:13:36)

Máš to trochu pomotaný.Profesionální znamená,že tě to živí,ve světě sportu je profesionální vždy za prachy a i kdyby tě to neživilo,tak díky sponzorům jako profi hráč budeš mít vždy to nejlepší vybavení,protože jinak se v profi lize neudržíš ani minutu.A garantovaná pevná linka (to není ADSL) mezi toto vybavení patří stejně jako nadupaný PC.Mimochodem,zkušený progamer má na onom PC nainstalovanou pouze hru ,kterou hraje a ono PC k ničemu jinýmu nepoužívá - zkus přemýšlet proč tomu tak je.

Chuta (16.3.2007 18:51:30)

ma tam jen tu hru... ehm... ze by proto, ze nic jinyho neumi? :)

Pavel (16.3.2007 13:29:48)

Navic, jestli ste si nevsimli, tak sem chtel pomoc a ne vase nazory na me! Tak se uklidnete.

Anonym (16.3.2007 13:47:25)

Ubohej seš maximálně tak ty, protože nedokážeš pochopit, že když něco nejde, tak to prostě nejde a nepůjde. Místo toho tady nadáváš potencionálně jedinejm lidem, který by ti mohli pomoc (zaměstnanci TO2, kteří čtou tohle fórum) a ještě tady machruješ jako 7 letej spratek. Dobře ti tak.

Milan (16.3.2007 13:41:51)

Možná by ses měl místo profesionálnímu progamingu věnovat raději českému jazyku. Milan

Pavel (16.3.2007 14:33:14)

Vy to mate pomotany omfg, profesionalni progaming nikdy nikdoho neuzivy a nezivy, to ze mi nejde cestina je moje vec! Tobe zase treba nejde neco jinyho... A jeste jednou to napisu, pro ty, kteri neumi cist. "Ja sem chtel pomoc a ne vase nazory name" Nezajima me, co vy si o me myslite. Sem spratek, je mi 7 let, sem debilek... Jeste neco? Uz se mi ozval jeden clovek, ktery mi s tim pomuze, takze si sem piste co chcete, ale ja uz sem nevlezu, protoze nejsem zvedavej na vase blby urazky a narazky! To ze sem hnusnej na TO2 ma svoje duvody! A urcite nejsem jedinej. Bye

Anonym (16.3.2007 14:35:14)

Jednal sem s nima uplne normalne, jenomze oni na me kaslou od 1. emailu a ten sem napsal uplne normalne. "SLUSNE" . Proste pro me TO2 je banda neschopnych dementu, kteri maji vsechno na haku. To je jenom muj nazor na ne. Kazdej ma jinej. Jinak uz to dal resit nebudu. Dik za pomoc.

Anonym (16.3.2007 15:05:41)

Btw: když už reaguješ na nějaký příspěvek, lze přímo u něj kliknout na tlačítko odpovědět :) Když sem vkládáš odpovědi bez ladu a skladu, vypadáš pak jako

Anonym (16.3.2007 16:19:38)

Pavlicek ale nevypada jako idiot. On je.

Anonym (16.3.2007 16:00:14)

Teda ze jsme v lokalite, kde je adsl nedostupny.. wtf?

Anonym (16.3.2007 17:42:16)

u2

Jakub (16.3.2007 18:18:37)

Ahoj, PCM je typ propojení telefonní sítě (původní síť), a tento typ zapojení (přenosu) neumožňuje fungovat technologii ADSL. Vyjmout z PCMky, jde, pokud je na vedení volný pár. V tvém případě už tam zřejmě volný pár není, takže nelze z PCMky vyjmout. Musela by se natáhnout nový kabel, a to kvůli judnomu ADSL nikdo dělat nebude. Ahoj

Anonym (16.3.2007 20:45:00)

Ono to zavedení xDSL k tobě domů taky něco stojí (tolik peněz O2 nedáš do konce života). Se s nima zkus dohodnout, že by to bylo na tvý náklady...

Anonym (16.3.2007 20:45:25)

to mělo být o příspěvěk výše...

Anonym (16.3.2007 21:54:15)

šel jsi na to špatně, začínal jsi od vrchu, musíš na to z druhé strany, nafingovat poruchu telefonu, a dostat do bytu jejich technika, nechovat se arogantně všechno znám všechno vím, a toho člověka se slušně zeptat, domluvit se s ním a pokud je to technicky možné, tak ti vyhoví. ověřeno

Anonym (16.3.2007 23:07:31)

Wooow :). Dekuji za prispevky. V baraku sme 3 rodiny, kteri chteji ADSL, ale to je asi taky malo 3 rodiny. Nikomu z nas nevyhoveli.

Anonym (16.3.2007 23:10:57)

Nemyslete si, ze sem byl takhle vulgarni a neurvalej od zacatku. Ze zacatku sem byl slusnej a snazil sem se to resit normalne, jenom ze po roce nicnedeni ze strany O2 uz mi preskocilo. Omlouvam se vam, stejne to nikam nevede. Zustanu na wi-fi jako nekteri lide na vesnici.. Ale ja nesjem na vesnici.. ftw?

Jaryn (17.3.2007 08:00:04)

já bych objednal novou sluzbu ADSL, tj. novej telefon s ADSL. Tu starou bych potom zrusil, kdyby se to povedlo. Anebo predtim, pokud telefon nepotrebujes. Cislo jde pretahnout zpetne. Kdyztak me kontaktuj, kontakt na me je tady muzu to zaridit: http://pbx.kvalitne.cz/#kontakt

Anonym (17.3.2007 12:23:08)

U o2 sem zadal o novou tel. linku s adsl, ale nebylo mi vyhoveno.. Asi s techto duvodu, ktery tu napsali... Jinak dik za snahu :).

Anonym (17.3.2007 08:30:05)

MILÝ NASRATÝ ČLOVĚČE,JEDNÁŠ JAK VAGABUND,JESTLI TO TELEFONNÍ ČÍSLO JE TVOJE,JAK JSI PŘIŠEL NA TO,ŽE ÚSTŘEDNA JE U TEBE VE SKLEPĚ?????????HÁDÁŠ SE O NĚČEM ČEMU VŮBEC NEROZUMÍŠ!!!!!!!!!!!!!!! ÚSTŘEDNA JE V KV ul RYBÁŘE NEBO TAK NĚJAK A K TOBĚ DO BARÁKU JDE PŘES DVA ROZVADĚČE.DŮVOD PROČ JSEŠ V PCM 30 JE TEN,ŽE JE K VÁM DO BARÁKU MÁLO DRÁTŮ A ABY O2 VYHOVĚLA VŠEM ŽADATELŮM O TEL.INSTALOVALA SDRUŽOVAČ KTERÝ UMÍ PO JEDNOM VEDENÍ PUSTIT 30 LINEK.tAKŽE POKUD BY SIS SOUKROMĚ NENATÁHL DRÁT Z USTŘEDNY K VÁM DO DOMU,JSEŠ BEZ ŠANCE,PROTOŽE NÁKLADY NA ZVĚTŠENÍ KAPACITY BY PRO O2 BYLI V ŘÁDU STATISÍCŮ.jEDINOU TVOJÍ ŠANCÍ JE ZKUSIT CHYTIT NĚJAKÉHO MÍSTNÍHO TECHNIKA AT SE KOUKNE JESTLI PŘECI JEN K VÁM NENÍ NĚJAKÝ VOLNÝ PÁR,KTERÝ SYSTÉM NEROZEZNAL-ŽÁDNÝ SYSTÉM NENÍ DOKONALÝ.ALE MUSÍŠ ZMNĚNIT SVÉ CHOVÁNÍ,TAKHLE U ŽÁDNÉHO TECHNIKA NEPOCHODÍŠ!!!!!!!!!!!!!!!!! PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ A VĚŘ TOMU ČI NE,SVĚT SE NETOČÍ KOLEM TEBE.

anti.77 (17.3.2007 13:30:50)

No Svět se sice netočí podle lidí ale myslím,že toto je problém O2 a jestliže bych se v podobné situaci ocitl,pravděpodobně bych se obrátil se stížností na telekomunikační úřad a nevím kam ještě,jelikož coby zákazník jsem znevýhodněn.....předpokládám,že O2 je povinej zajistit rovné podmínky všech zákazníků a myslím,že jeho náklady na to mi mohou bít zcela u p........m.j. rejžuje dost a dost!!!!!!!!!!!!!!!

Anonym (17.3.2007 15:27:08)

anti.77: diky, alespon jeden clovek, ktery me tu neshodil! A ktery to umi pochopit. THX

Anonym (17.3.2007 23:10:06)

Az na ten detail ze ti radi nesmysl :-))

PCM 30 (17.3.2007 16:26:43)

Ty si lamička... žádný znevýhodněn... a žádná povinost. když přijdeš do krámu, taky ti nenabídnou všechny jogurty v akci. a jseš znevýhodněn. Ale bejt tebou napíšu srdceryvnej dopis na ČTú a tam ti pomůžou... Akorát ze sebe uděláš hlupáčka, což už jsi

Anonym (17.3.2007 22:04:29)

Jasně, kvůli tvým čtyřem stovkám měsíčně se z tebe celý O2 posere :) Pánové, mám dojem, že by jste si skvěle rozuměni se soudruhem Škromachem, tan má taky představu, že všechno by mělo bejt zadarmo ;)

Anonym (17.3.2007 23:00:52)

obávám se, že jediné, co má TO2 za povinnost je zajistit dostupnost hlasové služby, což splnila. Jinak je to soukromá firma a ne charita...

Anonym (18.3.2007 22:29:32)

Nejsem si jisty, jestli ADSL parti do generalni sluzby nebo jak tomu nadavaj, ale zkusil bych se na CTU poptat a jestli ano, tak bych sel tvrde do nich.

fob (19.3.2007 15:12:04)

Zcela toho člověka chápu chce službu, kterou mu O2 cpe každý den v televizi, možnosti budou neomezené, tak nějak to říkají.... v podstatě lžou a klamou nebo ne?

Anonym (19.3.2007 18:16:28)

Jo to mě taky sere, sem si koupil foťák, na kterej dělala reklamu polonahá modelka. Foťák doma a modelka ne.... Taky lživá reklama? 2 fob: když vidim tvuj projev, chápu, proč je na mikrovlnce napsáno, že výrobce ji nedoporučuje na sušení domácích mazlíčků.

Anonym (19.3.2007 21:31:51)

Jinak receno, FOB je pablb

Anonym (17.3.2007 12:07:02)

Jednam stejne jako o2 semnou, tot vse.

mam (17.3.2007 14:16:28)

mohl bys mi priblizit termin "profesionalni progaming"? :D

Anonym (17.3.2007 15:26:05)

Nemohl, nejsem tu kvuli progamingu, ale kvuli ADSL. Jestli chces o progamingu vedet vic, pouzij google.com.

Petereček (18.3.2007 01:22:08)

Hej, tohle prostě borečku není možné, pročítal jsem celý příspěvek, říkal jsem si, zůstaň klidný ale prostě to nejde, ty se ještě divíš že se tady do tebe ti lidi navážejí??? Nedovedeš doprdele pochopit že pro Telefonicu O2 není celý svět tvá daná lokalita a to, že dkyž ty si řekneš že chceš ADSL tak se všichni poserou, Astiaso Fernando vezme do ruky rýč, s dokonalou souhrou pánů jako Gonzales Salvador Anglada, Smith Basterra Jaime, David Šita a JuDr. Jakubem Chytilem ti budou bourat rozvody v baráku jen proto aby ti krásně na klíč vytáhlí tvůj drát??? JJ je krásné snít, ale uvědom si že nežiješ ve snu, mají k tomu důvody, mají sice hodně peněz ale nejsou blbí že budou ztrácet, pro ně je lepší obejít se bez tvých 400 měsíčně než dát několik desetitisíců za drát a nákaldy na prácí...co třeba zkusit nějakou metropolitní síť jestli tam něco máte??? My tady máme vcelku rozlehlou síť a frká dobře :) ping nad 16 ms tam nejde :) ... nejlevnější neomezený tarif 2 M / 1 M je za příjemných 250,- měsíčně a v noci 12 Mbit obousměrně, neříkej mi že pokud bydlíš v nějakém větším měste v centru, tak to tam není :) ... zdroj: http://ipoint.financninoviny.cz/telefonica-o2-czech-republic-a-s.6.html

Anonym (18.3.2007 09:18:24)

Požádej si o ISDN 2, na to si necháš dát ADSL, ISDN 2 přeměníš na klasickou linku a máš to, a vy tady naplácáte tisíc stránek zbytečně.

Anonym (18.3.2007 12:41:32)

S tim pozadej si o ISDN2.. Ja uz se bojim si neco obednavat, protoze mi pak stejne reknou, ze to nelze zridit..

MIŠU (18.3.2007 12:47:21)

viz. příspěvek víš...nejde to...není to technicky možný a ani to prostě nepůjde...

MIŠU (18.3.2007 12:45:58)

Šmarjá, to je ale blbost...tak za prvé: přeměna HTS na ISDN2U stojí cca.900kč, a přeměna ISDN zpátky na HTS cca. 200,--. už jenom tohle je nerentabilní počin...navíc, ISNDku nikdy nezřídíš, pokud ti to jde přes PCMku...zamysli se, pokud tam není kapacita pro ADSL, kde by se tam tam vzala na ISDNku a na tu ještě zřídit ADSLko?! zkus nad tím popřemýšlet...

Anonym (18.3.2007 15:26:01)

A můžeš mi vysvětlit, kde jsi vzal ty ceny??? O2 si za to nic neúčtuje.

MIŠU (18.3.2007 22:20:05)

najdi si to v ceníku...já si ty částky přesně z hlavy nepamatuju, ale věř tomu, že v obou případech se jedná o placenou službu...a přeměna z HTS na ISDN vychází mnohem dráž než z ISDN na HTS...

Kešu (19.3.2007 19:13:40)

Mno tak to je snad jasný, to dojde i 5 letýmu Broniovi.

Anonym (18.3.2007 15:54:00)

Fooooor je v tom že když si požádáš o ISDN 2 tak tě právě z té PCM 30 vyjmou a dají na samostatné vedení a to i za cenu toho že tam na tvé místo do té PCM 30 dají někoho kdo využívá pouze klasickou linku. Přece si nemyslíš že někdo vybudoval kabel s jediným samostatným párem drátů pro PCM 30, bude jich tam minimálně 10 párů. Tak teď přemýšlej ty hlavo.

MIŠU (18.3.2007 22:24:31)

allright...hádat se nebudu...ale jak ty to říkáš, tak se to takhle v praxi nedělá a ordering si s tím stejně ani neporadí...

Anonym (19.3.2007 07:21:35)

az na to, ze tohle se dela i kvuli ADSL, ale patrne tam nikdo kdo ma pouze telefonní linku mimo PCM není

Anonym (19.3.2007 23:00:44)

myslím že právě ne a už vůbec ne pro radiokomunikace

Anonym (18.3.2007 12:14:41)

Sem ve svete O2....

Anonym (18.3.2007 12:40:40)

A nechapu, proc tu jedetem ze chci adsl za 400kc? Kde ste to vzali? Ja chci net od bluetonu nejlepe 5MB, tak tu neplacejte nejaky 4 stovky mesicne mg..

Anonym (18.3.2007 18:05:35)

Těch 400,- měsíčně je poplatek za LLU pro ČRa, takže víc TO2 nezajímá. To že budeš cvakat majlant Radiokomunikacím je fakt nevytrhne.

Anonym (18.3.2007 18:53:27)

Co tu zase zkousis? Vzdyt jsi psal, ze sis obednaval internet od O2.... Pak ti jeste tak muzu verit zbytek.

Anonym (18.3.2007 15:58:49)

Ta ISDN 2 je jediné správné řešení, takhle se mi jich podařilo protlačit několik. v místech kde ADSL zřídit nešlo !!! Druhá věc je že to chceš od radiokomunikací, to by se na tebe technici O2 jistě vykašlali, a odpálkovali to s tím že to zřídit nejde.

Anonym (18.3.2007 17:08:43)

Takze navrhujete co. Jak bych mel tedy postupovat?

Anonym (18.3.2007 18:40:35)

No, nejlepsi bude se pripojit pres retez od psi boudy,

Anonym (18.3.2007 18:54:13)

No jestli chces, tak ti zcela zdarma nakopu koule.

Anonym (18.3.2007 23:31:09)

Usmrkanku? Jak ubohe :D, ano chtel sem si pred rokem obednat adsl od o2, bohuzel radiokomunikace maji mnohem lepsi nabidky, co se tyce agregace atp.. Moje adresa je 1.máje 41 karlovy vary - dvory. Muzes se zastavit a nakopat mi:).

Anonym (19.3.2007 03:35:48)

viz: odpovědět autor: Anonym napsáno: 16. března 2007 v 15:05 RE: ADSL a PCM 30 !!! Btw: když už reaguješ na nějaký příspěvek, lze přímo u něj kliknout na tlačítko odpovědět :) Když sem vkládáš odpovědi bez ladu a skladu.

Anonym (19.3.2007 04:25:25)

Proste uz nema smysl to dal resit.. Sem hold debil, kterymu neni pomoci.

Anonym (19.3.2007 10:46:56)

J, to teda ses

Anonym (19.3.2007 23:02:53)

připadne mi zajímavé, jak vždycky nějaká "banalita" vyvolá bouřlivou diskusi

skoty (20.3.2007 11:13:53)

nedavno jsem resil neco podobneho, u Cra mi ale rekli , ze pokud zjistim , ze jsem ve sdruzovaci tak mam zazadato O2 o vyjmuti a on tak ucinit proste MUSI. To ze oni tak neucinili je uz vec jina, proste tak ucinit MUSi.

Sergey (20.3.2007 11:43:02)

Nic ve zlém, ale tohle mi připadá jako kravina. Zní to úplně stejně jako bys napsal že v obchodě ti MUSÍ prodat rohlíky ikdyž je vůbec nemají.

skoty (20.3.2007 11:48:03)

to je uplne neco jineho.. no vsak jsem hned psal O2 a ti mi to potvrdili , kazdopadne jsem ve sdruzovaci nebyl a mam premium adsl u Cra.Nehodlam se tady hadat, jen rikam co mi bylo receno, jak zameta O2 s lidma mi je jasne. Tak je tady nebran.

Anonym (20.3.2007 13:42:55)

Jenze ty tady obhajujes totalni kravinu a nesmysl. Jedine co z tveho postu vyplyva ze u CRa lzou lidem, nebo nemaji zakladni znalosti.

Anonym (20.3.2007 13:50:10)

skoty, placas kraviny, oni musí poskytnou hlasovou sluzbu, ale jestli je to po samostatnem páru, přes PCM, nebo GSM pojítkem jim nikdo nemůže nařídit

Pavel (21.3.2007 18:48:42)

Postup je takový, že máš smůlu, prostě to není technicky možné tě zapojit na samostatný vedení. Jedině, že by ses dohodl na dokumentaci sítě, zainvestoval by sis pár desetitisíců, možná i statitisíců, aby ti ten kabel z HR dotáhli. Prostě to nejde, co na tom nemůžeš pochopit. Myslíš, že oni by nechtěli, abys byl zákošem? Abys jim vydělal minimálně 12x399,- Kč??? Prostě to není technicky možné, není k tobě samostatné vedení, nevím co na tom nedokážeš pochopit...

Anonym (21.3.2007 19:41:33)

Nj, to vis, debilni buranek :-)

Anonym (23.3.2007 13:14:02)

Ahoj všichni! kamenujete tady člověka za to, že si dovolil chtít službu, která je mu immer vehre nabízena ze všech stran. Naštěstí už serekom není povinen poskytnout pouze hlasovou službu, ale i datovou! A v tom spočívá i řešení, které zde již bylo nastíněno a detalilně popsáno. Zažádej o ISDN, a pokračuj dle popsaného, bude to něco stát, ale dobereš se ADSL. Serekom O2 je banda podvodníků, tak na ně musíš taky trošku podvůdkem.

Anonym (23.3.2007 16:12:49)

Ano i datovou, ale tam spadá i dial-up který na té PCM pojede sice pomalu, ale pojede.

Anonym (23.3.2007 22:06:31)

To víš že jo ty Serekáčku.. Drž hubu a vypadni s týhle diskuse.. Nic o datových službách nikde není, ani o hlasových službách... tak zales Lamičko...

Anonym (24.3.2007 14:13:55)

vysvetleni PCM (30) http://cs.wikipedia.org/wiki/Polarizable_continuum_model