Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

HELP

Nonamex (2.4.2007 11:36:12)

Kamaradka ma ads pripojeni. Nasdilene v jednom dome. Sousedce pani domaci jde. Holciny neco asi smazly. Zadna ip v tcp/ip. Pokusil jsem se nastavit stejnou jako ma pani domaci a net se ukazuje jako ze jde ale nejde. Ji to nahore samozrejme hazi kolidaci ip adresy v siti. Nemate nekdo nejakou radu jak na to nebo nejakej hrubej postup jak na to. Ja si s tim uz pak nejak poradim. Ale s adsl nemam moc zkusenosti. Za jake koliv radz budu rad. Kamaradky jsou zdeseny ze by si museli zavolat technika.

fuck (2.4.2007 13:22:42)

Kamaradka ma ads pripojeni. Nasdilene v jednom dome. Sousedce pani domaci jde... ku*va a ty si madar nebo co, si to po sobe precti a preloz nam to do pochopitelstiny

Anonym (2.4.2007 14:58:02)

Psal jsem rychle bez hjake kolik zpetne kontroly. No asi takhle pry ma switch integrovan primo v modemu, ale to se mi nezdalo kdyz jsem se koukal ma normalni sitovku. Realtec. Zkousel jsem se pingnout na ten pocitac sousedky co je na siti, ale zadna odezva. Coz je pro me divny. Takze schrnuto sousedce net jde a ji ne. Adresy v tcp/ip nema definovany. Kdyz dam stejnou gateway tak na ni se pingnu, ale dal ne /treba seznam/ Nemate nekdo predstavu

Anonym (2.4.2007 15:00:52)

1) Zkusit zapnout DHCP 2) Pokud ne, zeptat se toho, kdo to tam konfiguroval na správné nastavení.

nonamex (3.4.2007 10:49:09)

Tak to pry nepomohlo. REk jsem at zavolaj technika ze fakt nevim co tam vymyslel

Dandys (3.4.2007 11:50:10)

Co zkusit průvodce připojením k místní síti.

Anonym (3.4.2007 15:25:07)

Tak to je dobrý, já už se lekl, že kamarádka má aids.