Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Navýšení GTS Novera : V kolik ? z kolikati na kolik ? ping lepší o kolik ?

Navýšení GTS Novera : V kolik ? z kolikati na kolik ? ping lepší o kolik ?

Jméno. (2.4.2007 16:56:45)

Navýšení GTS Novera : V kolik ? z kolikati na kolik ? ping lepší o kolik ?

Anonym (2.4.2007 19:05:39)

zatiim nikdo nic ???

KarelP (2.4.2007 19:46:35)

No ja cekam, ale zatim nic....pritom jsem v te vlne, ktera by mela jit na radu prvni uz vcera. :)

Anonym (2.4.2007 20:03:56)

mozna cekaj na vysledky od O2..kdo ví ..kazdopadne jak to zacne, piste piste

Anonym (2.4.2007 23:19:27)

asi bude prvne probyhat naviseni mensich rychlosti, takze kdo ma ted 3 a 4 tak jak pisi..je cas do konce kvetna,,az zacnou mensi, dejte vedet

Reno (3.4.2007 12:44:10)

Původně jsem měl ADSL od Contactelu a byl jsem spokojený. Pak bohužel firma GTS spolkla Contactel, ale naštěstí všechno fungovalo. Ryhclost připojení jsem měl 4096/512 a tahal jsem data v průměru tak 430kB/s. Až do včerejška. Ode dneška po úžasném navýšení rychlosti tahám tak 15kB - 50kB/s. Jediné co se zatím nezměnilo je ping - na seznam.cz v průměru 15ms. A přitom u mě ještě k žádné změně nedošlo - modem mi stále ukazuje rychlost 4096/512. Proč sakra když navyšují poskytovatelé rychlost nezvýší taky svoje kapacity? To jim to nedochází? Lokalita Severní Morava. Vivat GTS.

Anonym (3.4.2007 12:48:18)

tykze budes met 8M..hmm to je peknej mazec uz..to ze to jede ted vselijak, me taky ukazuje, asi to migruje.. snad se to vyladi az skonci s navysovanim vsech zakazniku :)

Reno (3.4.2007 13:08:22)

Abych řekl pravdu, tak já o to zvýšení ani nijak nestojím. I těch 4096 využiju jen někdy. Spíše by se mi hodil vyšší upload, ale ten zůstává stejný. Nechápu, proč se zvyšuje rychlost, když limity zůstávají stejné. No ale pořád lepší než drátem do oka. Hlavně ať se to zase srovná, protože tak jak to jede teď to určitě není změna k lepšímu. Nevím, jestli je to náhoda anebo je to tak jen u mě, ale zdá se mi, že se hlavně zpomalila rychlost stahování dat ze zahraničí. Když dám tahat nějaký soubor, který je na serveru v ČR, tak to jede i 130kB/s, ale co jsem zkoušel ze zahraničí (USA), tak 25kB/s je max. A určitě to není omezeno rychlostí toho zahraničního serveru. Ještě včera to totiž jelo normálně. Testoval jsem různé zdroje a výsledek je stejný. Tak nevím co se děje, ale radost z toho rozhodně nemám.

Reno (3.4.2007 14:09:06)

Volal jsem na GTS support a tam mi řekli, že to nakonec nějak prověří. Máte někdo s tou jejich technickou podporou nějaké zkušenosti? Mám alespoň nějakou šanci že to vyřeší anebo už můžu jít rovnou psát výpověď? Já jsem jim za celou dobu co u nich mám ADSL nikdy nevolal, protože to chodilo perfektně. Ale to co se děje dneska se jen stěží dá nazvat vysokorychlostní internet.

Anonym (3.4.2007 15:14:23)

co jsem jim parkrat psal i volal , tak byli vzdy velmi ochotni , ja bych vypoved nedaval.. poprípade kdyby se to u tebe nevyresilo..ale to je az moc mredcasne onecem takovem mluvit..

Anonym (3.4.2007 00:23:32)

tak dnes to neprobehlo..zitra je taky den, vlastne respektive uz dnes :)

Anonym (3.4.2007 08:54:28)

Nechápu jaké výhody očekáváte. Nejlepší by bylo jim to hodit na hlavu. Svůj limit dat prostě stáhnete dříve. To je vše ... A nad tím se chcete rozplývat ?

Jméno. (3.4.2007 10:06:31)

no ja zacal na 1M s 10 G...po navýšení 3M me to i zvedli na 12G(jasny neni to takovej skok v limitu jak navýsení v rychlosti, na zacatku roku me zvedli limit na 20G coz uz je nahodoz pekny skok, takze za zech 6M budu rad..a s kazdym navýsením se mě i opar ms vylepsil ping , takze mozna to zas bude o něco lepší .. takze proc ne?.. chapu to kdyz ma nekdo 2M s 3G.. kazdopadne vyhoda je v tym, ze cena de dolu, pred 3 rokama za sluzbu jednoho M pripojeni s omezenym datem na mesic byla cena rekneme takova co dnes za 2 meka bez limitu ..

Anonym (3.4.2007 10:08:33)

opravuji ne meka ale mega.. sem se preklep

Anonym (3.4.2007 12:37:05)

No já jsem nuceně přešel od Nextry s 4MB /40GB Fun. A nic se nehýbe a hýbat asi nebude. Pohnu se ale já a zruším to a přejdu na 6MB neomezený bezdrát (5GHz, anténa 100m odtud) za 700,- bez nutnosti O2 linky.

Anonym (3.4.2007 15:59:13)

jeee..to jeste fakt nikomu nezvedli ani 512stu na 2M ?