Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jit od O2 k Volnemu nebo Bluetone?

Jit od O2 k Volnemu nebo Bluetone?

Vlada (2.4.2007 17:07:04)

Zdravim, v soucasne dobe se chystam zrusit linku u O2 a chci vzit nejaky tarif, kde nebudu muset platit za hlasovou sluzbu. Nejlepe vypada Internet Extra od Volneho a Premium od ADSL. Cetl jsem ovsem hodne stesku uzivatelu ADSL od CRa na skutecnou rychlost linky (mene nez polovina nominalni rychlosti). Momentalne mi 2Mbit u O2 jede stabilne kolem 1.6Mbit, rad bych zustal aspon u neceho takoveho. Nikde jsem bohuzel nenasel zkusenosti s ADSL od Volneho bez FUPu. Muzete nekdo napsat vlastni zkusenosti? Taky by me zajimalo, jestli se O2 konecne nechysta oddelit hlas a data do samostatnych pausalu, nerad bych se ted nekomu upsal na 2 roky a pak litoval, ze jsem nezustal.

Anonym (2.4.2007 17:10:17)

Bluetone je rozsirene vic a proto ji mam... Volneho tu nemame :( pruser ze bluetone u novych typu pripojeni vsem cpe FPU

Anonym (2.4.2007 18:02:12)

Jak to víš? Nikde na jejich stránkách ani slovo o Fupu.

martin (2.4.2007 19:55:42)

asi tak nevidim u sluzby premium ze by tam nekde stalo ze ma FUP tak nemel debiloviny

Anonym (2.4.2007 20:26:36)

staci jim zavolat a udajne je to ve sveobecnych podminkach ... je otom dokonce tady na DSL celej thread

Anonym (2.4.2007 17:34:54)

Poplatek za hlasovou službu je schován v cenách VŠECH ADSL připojení i od alternativních poskytovatelů. Dokud alternativci nepoloží vlastní kabely a nezavedou dráty až k vám do tel. zásuvky, Telecomu budete platit VŽDY.

Anonym (2.4.2007 17:47:47)

Asi tak. V současné době bych se rozhodně na 2roky neupisoval. FUP limity u O2 jsou příliš nízké na to, aby nás, zákazníky, nečekal v tomto směru VÝRAZNÝ posun. Co se týče oddělení hlasu a ADSL, toho se bohužel asi nezbavíme, dokud ČTU nezruší nutnost pře prodávat ADSL služby.