Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > už mi z toho jde hlava kolem...

už mi z toho jde hlava kolem...

e.Ł.e (3.4.2007 17:31:00)

bydlím na vesnici, kde není jiná možnost připojení než přez DSL. po menším průzkumu u sousedů jsem dospěl k závětu že by bylo vhodné pořídit nějaký broadband )nebo jak rikate neomezenemu internetu) a udelat tu wifi sit. idealni by byl 4Mbit samozrejme bez Fupu. no k veci... zrovna sem prolezal stranky poskytovatelu ale ve sluzbach pro domacnosti se s pripojenim bez fupu nepotkate. taky je zajimave ze mi nekteri poskytovatele vyhodi pri overovani dostupnosti max. rychlost 1Mbit, i kdyz platim O2 za 2Mbit, a taky to taha tech 250kB/s. nevim kde je chyba. Kazdopadne bych potreboval jaka je vlastne maximalni rychlost moji linky a zda je mozne pro soukromou osobu vubec zaridit neomezeny internet. cenu bych videl kolem dvou tisic mesicne. Rad bych internet ktery je rychly dyl nez prvnich 18 hodin v mesici. 2Mbit je sice pekny, ale k cemu, kdyz to je vpodstate cely mesic 128ka :-/ tak me napada... nekoliduje trosku reklamni slogan "vysokorychlostni neomezeny internet" od O2 se zakonem o klamave reklame? soucasny stav konektivity v CR ne znepokojuje, co bych dal za moznost "mestskeho netu" :-)

Anonym (3.4.2007 18:04:03)

zkus pokud pujdeš do něčeho os O2 variantu extreme...je to bez FUP....a pokud budeš mit vyšši rychlost přes technologii ADSL2/2+ i větši dostupnost(vzdalenost)....a když se poděliš s 1-2 sousedy a udělate si svoji sit naklady jsou uplně směšne...-))))cca 300 Kč/měsične při investici kolem 1200Kč (každy soused)do wifi zařizeni

Anonym (4.4.2007 04:51:30)

tak tak, navic jsem to nekde psal, ze kompletni naklady s moji dotaci vyjdou za 6Mbps bez FUPky na 1771 s dani a telefonem !!! :-D Hledej smudlo

Anonym (3.4.2007 18:19:03)

bych potreboval jaka je vlastne maximalni rychlost moji link Napiš tel čislo do toho O2 internet na uvodní strance https://www.dsl.cz/ vyplivne ti max rychlost a poskytovatele