Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL modem s možnosti omezení šířky pásma

ADSL modem s možnosti omezení šířky pásma

Kamil (30.4.2007 15:02:43)

Se svym otcem sdilim ADSL linku a potreboval bych mu nejakym zpusobem omezit rychlost stahovani. Stal se z nej notoricky sberatel softu :) a zahlcuje cele pasmo, coz se mi moc nelibi. Prosim poradte s cim uz mate dobrou zkusenost. Diky

Anonym (30.4.2007 16:43:49)

:))))))))) fakt si me rozesmal, vazne... Tatka to prehani. Je cas na "NET LIMITER" tak se jmenuje soft. Nainstaluj to na jeho poc a omez mu aplikace ktere pouziva na urcitou rychlost. Kdyz ho dobre schovas tak ani nebude vedet ze to tam ma :) chudak

Kamil (30.4.2007 18:04:10)

Tata je stoural :) , nerad bych aby na to nahodou prisel. Proto bych radeji preferoval omezeni rychlosti na modemu. O netlimiteru jsem taky uvazoval, ale pak jsem to z vyse uvedenych duvodu zavrhl. Bylo by to urcite nejlevnejsi reseni, ale . . .

Anonym (30.4.2007 18:33:29)

Draytek Vigor by to mel umet...... jinak ja mam osobne mam ZyXela a z vlastni zkusenosti mohu rict, ze pokud jeden pocitac stahuje naplno a druhej zacne treba volat pres VOIP, tak modem rozdeli sirku pasma tak, ze i ten, kdo vola pres VOIP, tak jeho pakety nemaji nizsi odezvu nez kdyby nikdo nic nestahoval a je vse naprosto kvalitni..... tzn. neni treba nic omezovat, ten ZyXel to rozdeli naprosto spravedlive a nestane se, ze by tata sosal zahltil linku :)

Anonym (1.5.2007 09:22:35)

Muhehe, zažíváš agregaci 1:2 ;)

Anonym (30.4.2007 19:19:47)

vzal bych neco na co jde hodit openwrt, viz http://wiki.openwrt.org/TableOfHardware