Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jaký vybrat datový limit a u koho?

Jaký vybrat datový limit a u koho?

Kryštof Šerý (1.4.2004 20:04:10)

Hodlám si pořídit to zatracované i opěvované ADSL, ale nevím jaký si mám určit datový limit a u koho si ADSL objednat. Mám 2 studující děti, které mají vlastní počítač a doteď využívaly I-net čistě na občasné stáhnutí skriptů popř. studií. S tímto počítačem mám ethernetovou síť s mojím laptopem. Pracuji jako účetní a i-net využívám výhradně na služební emaily. Prosím poraďte. Budu "sosač", když chci tyto 2 počítače připojit na 1 ADSL?

houmles (1.4.2004 20:06:20)

Sosač rozhodně nebudete. Lidem jako vám je služba určena. Podle toho co popisujete, vám bude bohatě stačit datový limit 3GB. Být Vámi, ADSL bych si obědnal u českého telekomu, kterému to záhadně vždy jede nejlépe.

Kryštof Šerý (1.4.2004 20:08:41)

Děkuji.

kcg (1.4.2004 21:06:47)

Jo presne to jsem taky udelal a dneska jsem to nahodil. Ale jak pravi nekteri klasici tady: ``prvni mesic to vsem jede dobre'' ;-) Takze uvidim co druhy a treti a kdyz to pofici, tak vypovim wifi. Karel

Saper (1.4.2004 20:08:29)

Prozatim pro web a postu je dobry Volny v prumeru 400Kbps,obcasne poklesy jsou ale v prumeru to dela opravdu tech 400.Na hrani to neni a jak sem vyskousel s kamosem ani na tahani pres DC+ pri jeho 10Mb line to tahalo 300bajtu a byl jsem na nem sam schazoval ostatni.

kcg (1.4.2004 21:08:14)

Dobry den, ja myslim, ze je celkem dobre si to vyzkouset na nejzakladnejsim tarifu 512/128kbps 3GB limit. Pokud protahnete vic, zaplatit to neni zas az takova tragedie a pokud budete chtit prejit nahoru at uz datove ci rychlostne, tak Vas to nic nebude stat. Karel

houmles (1.4.2004 21:33:55)

A Karle můžu se zeptat, jak to zatím jede?