Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

O2

Molecular (16.5.2007 14:36:01)

Jsem opravdu znechucen co vsechno je v této zemi možné.Minulý rok jsem si pořídil internet expres extreme 4096 , O2 ho zaváděla 6 měsíců stalo mne to opravdu strašné nervy ale povedlo se. Najednou začala být nabídká že se bude zrychlovat na 8Mbit.Zajásal jsem, během měsíce přišla nabídka že si mám vyzvednout novy modem za nějakej drobnej bakšiš a hura budu mit neuvěřitelnou rychlost.Jelikož tuto firmu znam zavolal jsem si na technickou podporu a ptal se zdali bude u mne navýšení možné.Bylo mi zděleno že maximální rychlost je 5Mbit a ze mam smulu.Ještě že jsem si pro ten novej modem nebyl.Vidím obyčejného neznalého člověka který váží cestu pro nový modem a nakonec mu na O2 řeknou že mu to nepujde protoze ma blbý dráty.Neskutecný

Petereček (16.5.2007 14:43:27)

Taky jsem si byl pro nový modem, teď v noci mi mělo být zrychleno, zatím dle očekávání nic :)

Anonym (16.5.2007 17:22:26)

"Ještě že jsem si pro ten novej modem nebyl" - tak si počkej až ti to přestane fungovat

Uganda (16.5.2007 18:04:20)

Tak to je pekny... To ja si na konci roku 2006 (nekdy v listopadu) objednal tehdy jeste internetexpres 512... na spusteni jsem cekal 3 mesice... Internet mi tak dalsi 2 mesice stale vypadaval. Pak prislel Telecom s tim ze navysuji rychlost na 2048. Internet zrychlili a celkem v poho to jelo. Ted si to prevzal O2 a sliblili od dubna navyseni rychlosti na 4096... misto toho mi to ted jede asi tak 800 (4x pomalejs nez ma)... Jsou to opravdu borci, kdyz se jim misto navyseni rychlosti povede mi to snizit...