Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Radiokomunikace - navyšování rychlosti ANO nebo NE?

Radiokomunikace - navyšování rychlosti ANO nebo NE?

Jirka_k1 (21.5.2007 19:38:51)

Cau vsichni. Tak jsem volal do radiokomunikaci, jak to bude s tim jejich navysovanim rychlosti...Rekli mi ze si o to musi clovek zazadat, ze tu smlouvu neposilaji automaticky (uz to mi pride drzy, nekdo o tom treba nevi...). Tak sem si ji nechal poslat, tim nic nezkazim, to jeste neznamena ze ji musim podepsat. Dneska mi prisla...A ptam se vas, na vas nazor, mam ji podepsat nebo ne???... Me osobne na tom nejvis stve, ze se zvedne agregace (coz ale pokud si necham moji soucasnou rychlost 2048, tak to stejne bude pod tou novou agregaci 1:50...a nikdo mi nevymluvi ze ne, oni se budou vymlouvat ze je to porad pod tou starou (vzdyt 2048/512 Kbit 1:20 muze klesnout az na 12,8/3,2 KB/S!!!). Potom je tam taky napsanej jeden bod kterej se mi vubec nelibi, a to: "Poskytovatel si za ucelem ochrany zakaznika a sve site vyhrazuje pravo regulovat provoz". Tzn FUP, ne nak presne danej, ale vlastne to je fupko...Ja prenesu docela hodne dat za mesic...a proto se vas ptam: Mam si nechat 2048/512, 1:50 a nebo mam prejit na 4096/512, 1:50... s tim ze az mi napisou ze mam moc velkej prenos dat tak u ty stary smlouvy se muzu vymlouvat na to ze tam neni zadny omezeni dat, tady uz nikoliv. A priznejme si to, ale Radiokomunikace maj tolik zakazniku jen proto, ze nemaj FUP...Porizuje si ho hodne "sosacu" s vysokym prenosem dat. Myslim ze vic lidi s tim bude mi problem....Tady je fotka smlouvy (omluvte kvalitu, mel jsem poruce jen mobil...) - http://tracker.czech-server.com/getdox.php/8805-radiokomunikace.jpg

Anonym (21.5.2007 19:47:21)

Omlouvam se, spatnej odkaz na obrazek, tenkhe funguje...http://sg-css.czweb.org/radiokomunikace.jpg

DaX (21.5.2007 21:45:16)

Nevim jestli navysujou ale kvalita netu od CRA jde posledni dva tydny do haje :(. Nejsem sosac ale hrac onlinovek a pingy vecir hrozne kolisaj az nekolika sekundovim vypadkum. Cert nam byl to "zrychlovani" dluzen :( -oblast Nachod-

Anonym (22.5.2007 08:37:36)

Nějak tak - poslední měsíc je to naprd - ráno to chodí cca na 60% teoretické rychlosti, večer tak na 20% teoretické rychlosti a ping je totálně v prdeli.

Anonym (22.5.2007 09:21:39)

lokalni problemy ... ja treba zadne zmeny nezaznamenavam a furt to beha na stejnych rychlostech

Jookas (22.5.2007 09:25:08)

Jsem rád, že toto dilema už nemusím řešit :-) Smlouva s RA mi končí teď v srpnu a v říjnu k nám natáhne optiku PODA. 2 násobná rychlost za poloviční cenu, teď mám 2M/512 a budu mít 4M/1M za 500,- Kč s DPH. :-)

Anonym (21.5.2007 21:43:29)

nechat 2Mbity, fup za to nestoji.

Anonym (21.5.2007 22:33:23)

zadne FUP tam neni... nepise se to ve smlouve, nepise se to nikde... pojem "regulace provozu" znamena uplne neco jineho