Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Lži o prachy

Lži o prachy

jarda (31.5.2007 15:36:30)

Ahoj všichni.Chci reagovat na vaše připomínky,jelikož mám taky asdl,když ho zrychlovali z 256 na 512 Mb,tak mi to šlo ale jak zrychlyli z 512 na 1024Mb,teda na 2Mb/s.,tak mi bylo řečeno že si musím koupit novej modem protože ten starej by to nestíhal,stalo se teď když to je 2 Mb/s. tak mi to běží tou rychlostí tak možná týden a pak prásk je to na nejnižším spojení co asi je tzn. tak 40-60Kb a někdy i míň.Tak vážně uvažuju že slavný O2 pošlu k šípku a zřídím si net bez drátu.tolik jsem chťel napsat,zdravím a velkou výdrž,já mám net přes pevnou asi tak 3-4 roky.

Nargon (31.5.2007 15:44:17)

1) novej modem urcite ne 2Mbit musi zvladnout . Teda pokud jste nemel nejaky SpeedTouche jeste na Annex A, tam by to bylo nutne, protoze tyhle rychlosti uz asi museli udelat na Annex B. 2) A to snizeni rychlosti je pravdepodobne FUP, ktery vam zustal na 3GB/mesic, a diky tomu ze mate rychlejsi net, tak jste tech dat stihl prenest vice a uz jste prekrocil fup.

Anonym (31.5.2007 17:15:23)

asi si neslysel o FUP.. jen tarify EXTREME jsou u O2 datove neomezene.. wifi je sice levne, ale vetsina ISP ti neda pevnou IP (takze na p2p nanic) a navic u wifi hodne zalezi na isp.. kdyz mas stesti na dobryho ISP tak se nemas ceho bat, ale u spatnyho isp cekej ze ti treba 2mbit pojede ve spickach jen treba par kb/s