Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Wel PTI 845G

Wel PTI 845G

stanik (18.6.2007 16:55:31)

Well PTI 845G - potřebuji pomoc s připojením po aktualizaci firmware se nemohu připojit k internetu tj. internet explorer hlásí že system čeká na odpověd, toto se děje na dvou PC, další PC v síti funguje Ok Nptebook taky, na všech přístrojích jde pošta ok. už jsem v konci děkuji

Anonym (19.6.2007 01:17:39)

no ja mel stejny problem a nevyresil jsem ho,takze sem ho reklamoval a uz sem firmware neaktualizoval a mam klid

Tomáš Patera (28.8.2007 14:46:37)

A kde bych prosím Vás sehnal aktuální firmware na tento modem? Přehodili mi linku na ADSL2 Plus a já mám starej firmware a na joyce.cz nic není a neví :D

Anonym (19.6.2007 13:02:41)

Ahoj, nepochopil jsem přesně, co Ti nejde. Taky jsem měl tento modem. Po aktualizaci firmware musíš znovu nastavit připojení v modemu - pokud Ti router přiřadí IP, neměl by to být problém. Připoj se k routeru (standardně http://10.0.0.2), nastav připojení a hotovo. Může se ale stát, že router vůbec nereaguje a chová se jako hub/switch. To se mi stalo dvakrát, pokaždé jsem reklamoval, pokaždé jsem dostal nový modem. A teď už mi nedali PTI845G, ale novější typ a ten běhá 3 měsíce bez problémů.

stanik (19.6.2007 17:56:53)

Do modemu jsem se prihlásil normálně ale prostě dva PC v síti se přes prohlížeč IE6 i IE7 i Fiefox nepripojila k žádnému webu po čekání na odpověd - a potom popis že se nemůže najít web. Na NTB přes wifi a jiném PC v této síti vše ok. Jinak tento modem používám více jak rok a bez problémů. Začalo to ted po změně rychlosti u O2 a přechou na PPPoE to ještě fungovalo tak jsem ze stránek WELL stáhnul nový firewal a upgradoval modem potom tento problém začal. Dnes jsem nahrál do modemu upgrade pro PTI845 bez G a nejde s modemem nic dělat i když se dostanu do nastavení a při přehrávání udgradu pro PTI845G mi to spadne už jsem z toho hotovej a tak jsem objednal nový modem PTI 845G

Anonym (19.6.2007 18:49:01)

aha, tak to asi bohuzel neporadim:( ja myslel, ze vubec nekomunikuje s okolim.. ten muj po prvni upgradu firmware prestal reagovat a choval se jen jako hub. nedalo se k nemu pripojit. po druhe taky prestal komunikovat, ovsem jen tak z niceho nic. pokazde mi z reklamace prisel novy kus, opravou se asi nezabyvali. jedine, co ti muzu doporucit je reklamace, urcite bych se toho nebal a zkusil to. jeste si over, jesli mas u tech PC, co pripojujes nastaveny v TCP/IP, ze ma ziskat adresu automaticky. Me takhle nesel pripojit kamosky notebook doma, protoze tam mela natvrdo IP adresu brany a dns serveru...

stanik (19.6.2007 18:56:12)

už jsem mnoho věcí vyřešil až ted večer, volal jsem známému jestli mi nemúže nahrát firewar přímo na flešku a on mi poradil že O2 a ten jejich firewar udělá na routru takovou vec ze dva postrani konektory jdou pouze pro sit a oba prostřední jsou TV a volání, takže jsem je přehodil a celá sit jede tak jak ma a vsechny PC se normálně připojují v iternetu vse je ok. Ještě budu zkoušet nahrát zpět firewar pro 845G aby jela i wifi blbostma se člověk učí

Anonym (19.6.2007 22:00:33)

Tak, tak, jen se uč: takže ne "firewar" ale "firmware" ! :-)