Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Po upgradu desky na DSLAMu mi trva iniciace DSL signalu na USB modemu minuty!!!

Po upgradu desky na DSLAMu mi trva iniciace DSL signalu na USB modemu minuty!!!

Lada (28.6.2007 11:03:14)

Zdravim, muzete mi nekdo poradit? Pote, co technici dle slov operatora upgradovali "desku" na DSLAMu, mi iniciace modemu (chyceni ADSL signalu na lince) trva na mem USB modemu Microcom Deskporte ADSL radove minuty!!! Drive behem 5 vterin, nyni stale dokola blika kontrolka "data" na modemu a modem se stale jakoby pokousi iniciovat, zhruba za 3-15 minut se mu to podari a pote se muzu normalne pripojit k netu pres ikonu pripojeni. Drive iniciace trvala vteriny. Dela mi to i na druhem PC, takze je problem skutecne neni u me, ale tusim v nekompatibilite one nove "desky" na DSLAMu a mym jiz starsim modemem (Annex B). Musim zduraznit, ze po te, co se i po tak dlouhe dobe modem iniciuje a "chyti" ADSL signal na lince, jede mi net jiz zcela bez problemu, na plnou rychlost, bez ztraty paketu s dobrou latenci (mam od O2 ADSL Extreme 2048). Vim, ze resenim je koupe ethernetoveho modemu, ale to se mi z principu moc nechce, kdyz jinak dosavadni USB modem byl "v pohode" do doby, nez upgradovali DSLAM. Timto se ptam, zda jste nekdo ochoten mi poradit ci pomoci, jak vyresit onen velmi neprijemny problem casove narocne iniciace... Dik!

Lukáš Slovák (28.6.2007 14:32:16)

pokrok nezastavíš

Anonym (28.6.2007 14:34:47)

USB zahodit

ba ja ja (28.6.2007 15:49:24)

Jak pokrok? Ethernet byl driv nez USB!!

ba ja ja (28.6.2007 15:58:50)

Tim ovsem nechci rict, ze USB rulez! Ethernet je fakt nejlepci na site. USB se zase hodi na neco jineho...