Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > SkyNET 512/128 10 GB

SkyNET 512/128 10 GB

Patrik (9.4.2004 14:44:20)

Jen maly dotaz, prave mi prisel ucet a vsimnul jsem si, ze mi za 512/128 10 GB uctuji 1299,- bez DPH, na Internetu je vsak v jejich ceniku castka 1199,- bez DPH :) Ma nekdo stejnou zkusenost ? :)

Miroslav Šilhavý (9.4.2004 14:58:06)

A jaká cena platila v době, kdy jste podepisoval smlouvu? Jakou cenu máte tam?

Patrik_ (10.4.2004 09:54:12)

To snad nemyslite vazne :) Pokud u neceho snizim cenu, je slusnost ji snizit vsem jejim uzivatelum. Firma, ktera by si na trhu troufla delat pravy opak a par lidem to same uctovat za min, nez uctuje jinym, by byla mrtva. Ale je pravda, ze v oblasti ADSL asi toto neplati. Ja jsem take podnikatel a vim, ze kdybych se takto choval, tak skoncim ... co vic k tomu rict.

Houmles (11.4.2004 21:30:53)

Že jim jde jen o peníze. A na zákazníky, kteří jsou bezmocní serou.

Anonym (12.4.2004 19:32:18)

Tomu se rika bezna praxe :(

Miroslav Šilhavý (13.4.2004 08:15:59)

U služeb, u kterých podepisujete smlouvu to dost často neplatí; zpomeňte např. mobilní operátory, kteří Vás také automaticky nepřevedou na nové tarify...

Houmles (13.4.2004 08:45:47)

No já nevím. Mám Oskara. Při vzniku nových tarifů (nové generace, odepiš) mi nabídly bezplatný přechod, nebo jsem si mohl nechat starý tarif podle svého uvážení. Starší tarify byly v něčem lepší, ale po uvážení jsem přestoupil. Poté zlevnili např. wap a zlevnili ho i mě. Nejen novým zákazníkům. Takže si myslím, že Oskar jedná s lidmi aspoň v tomhle férově ne jak někteří poskytovatelé ADSL. Prostě podle mě Některé firmy provozující ADSL nemají dobré manažery. Kdyby zlevnili i stávajícím zákazníkům, dost by si zlepšili pověst u lidí, co to sledují a to by jim ušlé zisky nahradilo v podobě nových zákazníků.

Patrik_ (13.4.2004 09:11:55)

No, asi takto, kdybych mel smlouvu na dobu urcitou, tak bych to pochopil, proste bych mel ADSL na jeden rok za urcitou cenu, tecka. Ja mam ale smlouvu na dobu neurcitou a tam by mel byt pristup trochu jiny, nemyslite ? Ne ze by me ta stovka vytrhla, ale jde proste o princip a prsitup k zakaznikum ...

Anonym (13.4.2004 19:22:38)

Ja nechapu proc to nase dojne stado porad buci,jen at doji a mlci

Miroslav Šilhavý (13.4.2004 19:25:28)

Jenže ona ta stovka v propočtech ISP svoji roli hraje. Myslím si, že na tom není nic špatného, že to nemění automaticky; takových příkladů je nemálo, např. když něco koupíte na splátky/leasing, nikdo Vám neupraví výši splátek sám od sebe, když klesne inflace... A je jen Vaše chyba, že jste nakoupil v době, kdy byla vysoká...