Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > D-Link DSL-G684T - problém s připojením..

D-Link DSL-G684T - problém s připojením..

Robajz (3.7.2007 21:24:13)

Zdravím všechny, minulý týden jsem zakoupil výše zmíněný model adsl wifi-routeru, nastavil jej a vše běželo asi den v pořádku. Bohužel nyni se intenzivně setkávám s neustálým resetem adsl připojení, připadá mi to jako když router nezvládá traffic, vůbec nevím. Nesetkal se s tím také někdo z vás? Projel jsem veškerá nastavení, restartoval do tovární podoby a nastavoval znovu ale stále stejné. Např. jeden čas se mi to hodně stávalo při icq messagingu, teď i při klasickém surfování. Díky za všechny rady...

Richard (3.7.2007 23:30:36)

Zalezi co se pise v logu.... Pokud je tam neco jako: DSL out of sync tak nevidim problem u tebe... zalezi jakou mas rychlost pripojeni a kolik je synchronizacni rychlost. Pokud mas napr. rychlost 3Mbit a synchro rychlost je napr. 8000 tak bude potreba si ji nechat snizit

Robajz (5.7.2007 21:44:22)

Jan 1 12:02:36> DSL out of sync Jan 1 12:02:42> DSL Carrier is down tohle bude asi ono. Už jsem napsal providerovi, tak snad se ozve. Tu synchro rychlost, co to vlastně přesně znamená? Zaznamenal jsem poslední dobou i vcelku telefonní výpadky a menší anomálie, mohlo by to na to mít taky vliv?

Robajz (5.7.2007 21:51:45)

Na nějakém blogu jsem se ale dočetl, že to přecijen je chyba firmwaru. Jenomže už jsem zkusil asi 3 verze a stále stejné............